Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia8686

imie dla chłopca

Polecane posty

Gość sylwia8686

prosze pomożcie rodze za 3 tyg a jescze nie mamy imienia dla chłopca niewiem czy bedzie chłopiec czy dziewcxzyna nie chcielismy wiedziec zawsze jakos odkladalismy rozmowe o imionach był czas ale mesiace szybko zleciały a my jeszcze niewiemy co z imieniem prosze powiedzicie jakie wam sie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrrbatki z pradem
blazej i milosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSOzP im Teresy Orlowski
Aaron Abakuk Abdon Abel Abelard Abercjusz Achacjusz Achacy Achilles Adalbert Adaukt Agapit Albin Amalgund Arseniusz Adolf Balbin Barnim Beatryks Benignus Bernardyn Bonifacy Barnaba Bonawentura Damazy Edgar Emilian Ewaryst Fabian Flawiusz Florenty Hadrian Honorat Jordan Krystyn Kalasanty Kalikst Lucjusz Longin Lambert Norman Oktawian Onufry Oswald Odyseusz Pankracy Protazy Prokop Placyd Polikarp Przybysław Rufin Rajmund Symeon Sobiesław Urban Ursyn Ulryk Wadim Wasyl Zachariasz Zygfryd Ziemowit Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję DORIAN Mój narzeczony takie gdzieś usłyszał i stwierdził że jeśli bedziemy mieli chłopca to damy mu na imię DORIAN, dosyć oryginalne ale i ciekawe...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur lub Jakub
ja tam mam i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też podoba się Dorian , Kajetan, a ostatnio jeszcze Kornel i Kordian :) Nie są jakies specjalnie wyszukane ale tez nie takie pospolite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAIJULKA-KIELCE
MI SIE PODOBA KSAWIER I OLIWER...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAIJULKA-KIELCE
mi sie podoba ksawier oliwier i gabriel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×