Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ghost soul

5 ni w tygodiu przechodze katusze...

Polecane posty

wow rox.. mnie sie juz znudziły fora tematyczne... zresztą mnie zawsze bardzo interesowali ludzie, relacje między nimi... lubie obserwowac zachowania poszczagólnych jednostek w okreslonych sytuacjach... to forum jest ciekawe oraz bywa śmieszne... a do autora... jak już wrócisz z uczelni, zmienisz spodnie po kolejnym spotkaniu z tą foczką, weźmiesz prysznic i strzelisz sobie 10 mg relanium dla uspokojenia skołatanego serca, to zastanów sie nad tym co tu napisałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie miał - nad tym co zrobić, by zaoszczędzić na proszku do prania po kazdej wizycie na uczelni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje... on sie nie boi... On jest przerażony... przez każdy z porów jego skóry wysącza się materialny strach, przybierając wokół niego otoczkę przerażonego małego chłopca... Co noc powraca do niego sen, koszmar raczej, w którym spotyka wybranke swego serca... a ona wykrzwionymi od szyderczego śmiechu ustami, kpi z autora... i on wtedy budzi sie, kolejny raz czując powiększającą się plamę moczu na przescieradle :P :P żartuje :P A serio - dyskomfort sprawia mu spotykanie jej.. a to źle... juz lepiej, gdyby zawziął sie w sobie i chcial pokazac jej co straciła.... a najlepiej - olac ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×