Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sweezi

...DRUGA MIłOść Z Tą SAMA OSOBą PRZY BOKU...

Polecane posty

Gość skadddd ja to znam
i o jakim to jacku byla mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki skarbie byłam w kinine z moim P. jedyne dane to moja data urodzenia imie i nazwisko. i osoby o kotrej chcesz uzyskac info. 25 zł robisz przelew na jej konto ale wczesniej licytujesz wrozbe na allegro na kup teraz;) zadajesz jej tyle pytan ile chcesz ja pol godziny myslałam i chyba z 20 naskrobałam powiedziala ze nkt tyle jej nei zadał na raz. ale tak naprawde to wszytskie pytania tyczyły sie mjej rodziny jesli taką założe i jak mi sie pisze przyszłosc burzliwie czy psokojnie. wczesniej rozmawiałam z nia na gg podopowiedała mi jak zadawac pytania by dostac konkretna odpowiedz bo jsk sie zadaje ogolnikowo yo i odpowiedz jest oglonikowa. Wiesz co jestem zachwycona....ale juz o nic wiecej nei pytam. Juz mi wystarczy przygod z wrózkami.;) ale ty koniecznie musisz sprobowac! wiem ze jej przez weekend nie a wiec cierpliwosci do poniedziałku;) no i stawia karty niestety po 17stej;* ps. dzisiaj bylo cudownie...pomimo ze znow byl padniety;) czuje sie jakbym z pierwszej randki wrociła ahhhh spisz juz? a moze gdzies urzeduujesz w tej pieknej stolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadddd ja to znam
Tak myslalam ze gdzies zaszalals wkoncu to piatek wieczor;) Ja tez wyszlam,bylam ze znajomymi,oj ubawilam sie:D wrocilam nad ranem i juz tu nie wchodzilam ;) Sluchaj tak teraz mysle...co do tych pytan,bo tak na goraco to nie wiem w sumie jakie bym miala...A jego imie trzeba wymieniac? i tez date urodzenia? Ja to bede miala tyle ze sobie je wczesniej napisze bo zapomne;) To na gg sie odbywa? Mowisz ze ona mowila zeby zadawac w pewien sposob pytania-czyli? Sorki ze tak Cie ciagne za jezyk ale mnie zarazilas tymi wrozkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadddd ja to znam
Jestem ;) Cos sie mijamy,pewnie to dlatego ze weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadddd ja to znam
Jestes? Ja chcialam do Ciebie wlasnie napisac ale poczta nie chce mi sie zalogowac,pochrzaniony ten tlen no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słonce! co u ciebei jak spedziłąś weekend??u mnie te 3 dni przewróciły sie do góry nogami;) chyba wróżba sie realizuje:/ moze ty dzisiaj sprobujesz szczescia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadddd ja to znam
No ale w pozytywnym znaczeniu? No ja chcialam dzis ale okazuje sie ze w pracy bede musiala zostac do 19:O A zanim bym jej wyslala kase to bym nie zdarzyla... Powiedz to sie odbywa na gg?I jakie przykladowe te pytania zadalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadddd ja to znam
No i mow co sie dzialo:):)Kurcze zazdroszcze Ci ze powoli zaczyna sie ukladac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana to cie zaskocze!!! odnosnie wróżki: http://allegro.pl/item252517017_seans_z_kartami_tarota_wrozba_.html zalicytuj tutaj i wyslij maila z pytaniami. Ona rozkłąda karty po 17 wiece jeszcze zdazysz;) no a przelew to wiadomo...mi najpierw zrobila wrozbe a ja dzis dopiero wpłaciłam kase. kwestia dogadania się odnośnie mojego P: szopkie się dzieją! w sobote miałam dzin do dupy. Konkretnei poklocilam sie z mamą polozylam sie z bolem głowy i wstałam o 17. A moj P wychodził z siebie z nerwów ze mam go w dupie ze on sie dobija od 3 godzin nei wie co sie dzieje a ja mam tel wyłączony i takie tam generalnie juz mi nerwy pusciły powiedziałam ze mam dosyc ze zachowuje sie jak gówniarz ja sie starałam i gryzłam sama ze sobą ale teraz juz przegina...w sobote chciał sie spotkac ja sie umowilam z kumpelą. I znowu akcja ze robie mu na złosc bo sie nei widzimy...i Generalnie miał fochy jak kobieta dosłownie burze hormonów!~nie wiem co sie z nim dzieje ale takiego kaprysanta jeszcze nei znałam. Teraz to on wydzwania a ja...mowie mu ze teraz to ja chce czasu kilka dni by sobei przremyslec i na pewno nie bdziemy sie spotykac dopoki on sie nei zmini! tylko ze on nei wie o co mi chodzi o czym ja w ogole mówie...w ogole do neigo nie pisze od soboty nie dzwonie...a jak on dzwoni i mowi ze moze bym sie tak sama odezwałą do niego to mowie ze nie chce, narazie nie chce. Wiem ze go szlak trafia...i wcale nei robie tego złosliwie. Po prostu mnie tak wkurzył ze mam go dosyc. tesknie za nim mysle o nim ale nawet go widziec nie chce. Niegdy nei miałam takiej syt. ze w ogole nie mozemy dojsc do jakiegokolwiek porozumienia. Tak jak pisała wrózka musimy za sobą zatęsknic a ja dojrzałąm do tej decyzji nawet zeby sie rozstać. Podobno do meisiac ma sie wyklarowac sytuacja...poczekam az mi przejda emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadddd ja to znam
Ale to jest ta sama co Ty u niej korzystalas? A co do kasy to myslalam ze tak jak normalnie z roznymi rzeczami na allegro wiesz-najpierw przelew potem przesylka;) Ojojoj to widze ze nie jest az tak rozowo...ale Ty i tak masz lepiej,Twoj sie chociaz odzywa... a moj:O bez komentarza... No nie zartuj chcesz sie rozstac???Ale tylko dlatego ze sie troszke posprzeczaliscie?Przeciez jeszcze pare dni temu mialas kompletnie inne nastawienie,co sie stalo?Chcialas zabiegac,starac sie i w ogole ,a teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadddd ja to znam
a jeszcze takie pytanko,bo widze ze tam zostalo 2 dni do konca aukcji,nie orientujesz sie czy ona to przedluzy potem? No i co z ta afmirmacja,Ty naprawde to masz,zapiasalas?powtarzasz? bo tam tak pisze zeby powtarzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurza mnie juz to wsyztsko skumulowały sie we mnei ostatnie tygodnie...i na dodatek te jego kaprysy. Mam juz naprawde dosyc nei chce z nim nawet rozmawiac. Oczywiscie ze go kocham i chce dobrze ale teraz jestem na etapie wyprowadzenia z równowagi. A najlepsze ze on dzwoni do mnie i gada jakby w ogole tematu nei było. Mysle ze sie troche wystraszył moze nei spodziewał sie ze bede taka konsekwenta nie wiem. Za tydzien w poniedzialek mam obrone licencjata. Do tego czasu mam zamiar sie skupic tylko na tym. I fajnei jest bo nie jest mi trudno wcale, pewnei dlatego ze jestem po porstu zła;) A ty pisz do niej jak naszybciej i czekamy na chwile prawdy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadddd ja to znam
A ja tez lekko potluczona jestem bo sama dobrze wiem jak potrafi wkurzyc taka paplanina bezsensowa-efekt?2 miesiace spiaczki-tak wiec doskonale rozumiem...to juz jest po prostu przesyt,a najgorsze jest to ze oni nie znaja umiaru,nie wiedza i nie widza tego momentu kiedy trzeba odpuscic,kiedy lepiiej po prostu na spokojnie porozmawiac plus gratisowe buziaki i takie tam czulosci ;) No ale oni wola czasem udawac taka babe:]wiem wiem co to znaczy,ja na to mowie taka baba z bazaru,czyli bazaruwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze tematu...
najpierw musze te pytania zmontowac,a tu kurcze ta praca wrr😠jak na zlosc no!!! jak tak to mialam wolne i sie tylko nudzilam a teraz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ty to masz okreslenia;) bazarówka;) dobreeeeeeeeee oh ty aparatko;) sluchaj to jest jej nr gg3777953 przemila osoba jak bedziesz miala mozliwosc do pisz do niej ona jest czesciej dostepna niz niedostępna;) tylko wiesz co? mi wcale nei ejst zle teraz. Naprawde. wierze w te moje wrózby i ze sie wreszzcie dogadamy. Moze wlasnie dlatego. I miedzy innymi pozwoliłam sobie na upust moich emocji i ze ja tez mam prawo do stawiania warunków. A wczesniej trzesłam portkami by tylko go czyms nei zrazić. I latałam jak za sraczką. Teraz niech on sie martwi. Nie wyczuwa granicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ci powiem ze moja praca to poracha po porstu! kompletnei nie mam co robić. nikt nie przychodzi nie prowadze teraz zadnego kredytu;( siedze od kilku dni na tyłku i zbijam bąki. To jest gorsze niż tyranie ehhhh. Fajnie bo sama siedze nikt nade mna nei skacze sama sobie wsyztsko organizuje itd mam swoje biuro ale co z tego jak nie ma nic do roboty...kupiłam karty i zamowiłam ksiazke jak z nich wrozyc;D powiem ci ze tak mi sie spodobało ze sprobuje sie w to wdrozyć;D a jaka jest twoja praca?czym sie zajmujesz? ja pracuje w biurze kredytowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze tematu...
:D:D A co nie mam racji?tylko te bazarowki potrafia tak trzaskac dziobami,przekrzykiwac i klocic sie a oni to samo !! Dzieki za nr gaduska:) Wiesz...ja wlasnie chcialabym "miec" takie cos jak TY teraz,ze jestes spokojna i pewna,bo juz wiesz co bedzie i taka wiara jest chyba najlepsza,bo nie dosc ze uspokaja to i poprzez nastawienie takie rzeczy sie spelniaja..Koniecznie musze do niej napisac bo mam nadzieje ze i ja taki stan osiagne:) I moze to tez doda mi takiego powerka zeby byc naprawde soba a nie udawac ze jest ok a w duchu bac sie krzyknac bo sie panicz obrazi!! I tak trzymaj,on poczul sie ksiezniczka przez jakis czas a teraz niech sciaga korone i pokaze ze jest facetem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snilas mi sie;) pomimo ze nie mam pojecia zielonego jak wygladas zprzysniło mi sie ze do mnie przyjechałas hehehe. Przysniła mio sie blądynka w krótkich troche pofalowanych włosach.Ale podswiadomie wiedzialam ze chodzi o ciebie. W tej samej sprawie, z tego samego miasta heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadddd ja to znam
to ostatnie to oczywiscie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dobrze to ujęłas....brakuje mu męskoci;D albo zabrakło jąderka hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadddd ja to znam
haha:D powaznie? No to ,to jakis znak ;) trzeba sie spotkac na kawusie i ploteczki;) albo wymiennie na piwko i ploteczki:P A co do magii to ho ho...mnie to od zawsze interesowalo...karty, i w ogole ta cala taka oprawka...ze mozna poznac przyszlosc,zdobyc nowa wiedze i doswiadczenie... Mnie Ty wkrecilas ;) A teraz ta jeszcze wrozka i wpadne na dobre:D spotkamy sie i powrozymy;):P A co do pracy -prowadze biuro rekturacji w dziale reklamowym i to jest tak niby ruchome a dzis to tyle maili musialam przejrzec,potem bedzie dzwonienie,wybieranie,oczywiscie nie ja sama podejmuje decyzje ale raczej tak przesiewam przez sitko;) te z wiekszymi oczkami a potem Zarzadca juz wybiera :) Niby praca ciekawa,dobrze platna ale zabiera mase czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przynajmniej ciekawa;) a ja czuje jak mi zycie przez palce ucieka hehe tylko ze lojalnosc w obec mojej szefowej nawet mi nie pozwala wyruszyc na głeboka wode. Po 3 miechac h dostałam juz umowe na czas nieokreslony wolne dostaje na zawołanie ahhh....i dalej siedze w tym gównie:/ a ze jestem sama a szefowa zielona w temacie to jest zdana tylko na mnie a ja sie za bardzo poczuwam do odpowiedzialnosci. I kasa tez marna:( pierwszego dostaje 3-ego juz nie mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadddd ja to znam
jeszcze takie pytanko mam-Jak krotko nakreslilas Wasza sytuacje?pisalas ile sie znacie ? opisywalas na czym stoja konflikty? Bo w sumie nie wiem jak to ujac,czy pisac ze czesto mamy takie przerwy,ze czuje ze chce mnie zdominowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadddd ja to znam
:D:D Nie oszukujmy sie jakbysmy dostaly 4krotnie tez by pewnie3-ciego juz nie byly:D kobitki pod wzgledem to cuda potrafia wyczyniac:) Ciekawa jestem co z ta ksiazka..jak to wszystko wyglada,jakie tajniki tam napisza A co do ciebie,nie zamierzasz sie z nim dzis spotkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na dzien dzisiejszy to nei zamierzam sie z nim spotkac prezez caly tydzien. :P Wiesz co moim zdaniem nie powinnas zaduzo mówic o swoim zwiazku o tym co sie dzieje...to ona ma ci powiedziec o tym sama. Tak ułatwisz psrawe i nei bedzies zmiała z tego satystakcji. To sa pytania jakei zdałam (ps. pytania trzeba zadac jak najbardziej precyzyjnie): (imie i nazwisko) 30,10,1984 czy ta osoba jest mi przeznaczona czy spełnie z nim reszte zycia?Jak zapowiada się z nim związek jesli taki jest nam pisany?Czy pisany jest mi ktoś zupełnie inny? -Dlaczego w naszym związku tak wiele sie pozmieniało i jak w\\płynąć by wróciło to co było wczesniej czy czekać ze samo sie odwróci czy pogodzić ze tak jak jest teraz tak ma być... -Co z moimi studiami i pracą? Czy skoncze studia? I czy w pracy będa postepy czy moze szukać czegoś innego. -Jak bedzie wygladac moja przyszłość. czy zalożę rodzine ? -kiedy zostanę zona i matką? -Czy moja sytuacja materialna bedzie stabilna czy bede odkładać grosz do grosza? -Czy są w moim zyciu ludzie których powinnam sie wystrzegać? -Czy jest cos złego co mnie czeka i czy mozna temu zapobiec? -chciałabym wiedzieć cos o moich dzieciacj ilu ich bedzie i jaka płec. czy bedą z nimi problemy? -czy mój mąż bedzi e mnei kochał i nie bedzie krzywdził w swiadomy sposób np zdrada itp. -jak bedzie wygladał mój dom czy bede mieszkac w jednym miejscu czy czekaja mnie przeprowadzki? -czy moje zycie bedzie burzliwe? czy raczej spokojne -co ze zdrowiem?czy czekaja mnie problemy zdrowotne jakies choroby powazne? -czy bede pracowac zawsze dla kogos czy moze bede miałą cos swojego? A moze bede bezrobotna przez wiekszosc swojego zycia? -czy czeka mniejakas kariera?a jesli tak to w jakim zawodzie? -czy w moim zyciu czeka mie wiecej przeciwnosci losu niż powodzeń? -czy pojawi się ktoś kogo powinnam sie wystrzegać kto bedzie chaił mi zaszkodzić? Jak rozpoznac tę osobę? :))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadddd ja to znam
No normalnie Cie kocham:D Dzieki za podsuniecie pomyslu co do tych pytanek:) Pytanka naprawde dobre i z glowa obmyslane,ze 3 to zywo skopiuje;) jesli pozwolisz oczywiscie:) To chyba nie powinno jako tako wplynac na wrozbe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze nie bo ona karty bedzie pytac o ciebie nei o mnie;) pamietaj o imieniu i nazwisku twoim i o kogo pytasz i datach urodzenia;) jeszcze 40 min i spadam wreszcie ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadddd ja to znam
Pewnie juz Poszlas,a mnie nawiedzil Szef:O i nie mialam jak odpisac,zabiore sie za robote aby sknczyc jak najbszybciej :) Udanej koncowki dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×