Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta34

Szukam normalnego faceta, który mnie pokocha.......i moja córke też.

Polecane posty

Ja jestem w szczesliwym zwiazku z mezczyzna, ktory pokochal mnie z dwojka szescioletnich blizniakow. Tak wiec nie mozna zakladac, ze nikt zalozycielki topiku nie pokacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łotr
poważnie tak myślicie? ze względu na was mam nadzieję że macie rację. ale mnie się raczej wydaje że tacy co chcą rodziny itd to raczej zabierają się za to dużo wcześniej i po trzydziestce są już dawno zajęci. a jak nie są to albo szukają przygód albo czegoś jeszcze innego. oczywiście takiej samotnej matce tego nie powiedzą ale za jakiś czas samo wylezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łotr- meżczyzni tez sie rozwodza i nie wszyscy sa zajeci:O Ja nie mysle o kawalerach, bo w takim wieku ich mało.Ale tez sa tacy \"po przejsciach\". Tak ogólnie to miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko tego topiku napewno kogoś fajnego sobie znajdziesz a dziecko nie powinno byc problemem gdyż masz już swoje latka czyli 34 (chyba że ten nr oznacza co innego) więc już powinnaś miec dziecko inaczej jak jest panna np 20-23 z dzieckiem to już ona ma gorzej ale ty się nie przejmój będzie dobrze i szukaj w realu (ale nie w markecie;)) pozdrawiam i życzę sukcesów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i uważam że nienależy tępic tych co niechcą miec kobiety z dzieckiem dlatego że wystarczy zamienic role i czy np ty byś przyjęła faceta co ma dziecko z inną kobietą. to nie jest łatwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łotr
oczywiście że się rozwodzą. np twój mąż się rozwiódł, prawda? i pewnie teraz szuka kolejnej wielkiej miłości. ja rozwodników raczej nie postrzegam jako osoby które chcą tworzyć jakies stałe związki, walczyć o nie i próbować wspólnie rozwiązywać pojawiające się problemy. w końcu z jakiegoś powodu się rozwodzą zamiast próbować naprawiać swoje małżeństwa. raczej wydaje mi się bardziej prawdopodobne spotkanie faceta który w razie problemów mówi "adieu". potwierdza to fakt, że na podstawie badań amerykańskich prawdopodobieństwo rozwodu w drugim małżeństwie jest dwukrotnie wyższe niż prawdopodobieństwo rozwodu w małżeństwie pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten łotr to
wszedzie się plącze.pozazdrosciłes Komicznemu???buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załorzycielke zaprazam do nas na forum. Samodzielne mamy, jedne jeszcze bez partnerów drugie szczesliwie zakochane. Każdy ma prawo być kochanym. Głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łotr
mam taki jaki mi bozia dała. większy nie będzie. pocieszam się tylko tym, ze ty też specjalnie intelektualnie tu nie błyszczysz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łotr jest
gejem-na bank:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belmondo
witam ja mam pytanie zakochałem sie w rozwiedzionej ona ma curkę a ja 19 lat ona zato 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej ja od razu
przeciez to na pewno jakas trędowata-w skrocie tak by ci napisal obecny tu gej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belmondo
drogie panie potrzebuje pomocy zakochałem się w kobiecie ktura jest po rozwodzie ma curkę jak mam ją rozkochać pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łotr
nie jestem wprawdzie panią a tylko gejem ale dam ci pewną radę. nie pisz do niej miłosnych listów, chyba że przelecisz je najpierw czymś do sprawdzenia ortografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×