Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaudunnnia

prezent slubny??

Polecane posty

Gość klaudunnnia

witam wybieramy się z mężem na ślub jego siostry ...i zastanawiamy się nad wyborem prezentu...ostatnio widzieliśmy świetny tv marki lg nazywa się design art czy jakoś tak, no i zastanawiamy się czy to może byc fajny prezent szczerze powiedziaw3szy to sami załowalismy ze mamy już własny bo sobie byśmy taki zafundowali:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfazja
no jak ktoś lubi oglądać tv to pewnie to jest dobry prezent:) o tv zbyt wiele nie wiem ale mam tej marki komórkę i jest ok służy mi już od jakiegoś czasu i nie ma problemu wiec myślę ze ten sprzęt tez powinien być w pozadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko sałatko
A może lepiej zapytaj, a nie kupuj w ciemno? Napewno wiedzą, co im jest potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja proponuje
taki prezent: Duże lustro w pięknej stylowanej na wiek IX lustro. Sama takie dostałam i jestem bardzo zadoweolona :D i jakie to oryginalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja proponuje
stylowanej na wiek IX ramie rzecz jasna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko sałatko
ja bym nie chciala lustra, nawet nie mam gdzie powiesić. Najlpiej moim zdaniem zapytać, chyba, ze wie się o czym Młoda Para marzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnego lustra i to jeszcze stylizowanego. To jest przedmiot którego nie powiesisz zawsze i wszędzie, bo po prostu nie będzie pasować. Myślę, że tv to też kiepski pomysł. Jak nie macie pomysłu to zapytajcie młodych albo po prostu dajcie kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobie okokio
to nigdy nic nie pasuje! wyluzuj trochę! Czemu zawsze jesteś na nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko sałatko
ja nie rozumiem po co komuś kupowac tonę zbędnych przedmiotów pod nasze widzimisię (bo. np są akurat w promocji). Nie łatwiej po prostu zapytać, albo poprosić, aby Młodzi zrobili listę? Po co wyrzucac pieniadze na jakieś być może zbyteczne przedmioty, które oni oddadzą, albo schowają głeboko w szafie? Ja rozumiem okokoko, bo za Chiny nie chcę żadnego lustra i ktoś, kto by mi je kupil zrobiłby mi niedźwiedzią przysługę. Zawsze pytam, co chcą Młodzi i przynosze coś, co im się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym, co by nie było że jestem na nie, bo nie :) Nie głupio by wam było gdy przyszlibyście do kogoś komu daliście taki prezent, patrzycie a tu nie ma go, schowany itd. bo był nie użyteczny, młodym wtedy głupio wam też. Po co jak można sobie tego oszczędzić. (chyba, że jest pewność np ktoś wam powiedział, że marzy im się tv, to nieszczęsne lustro czy jeszcze coś innego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffi i czekolada
My mamy akurat nowy telewizor LG (kupiony, nie dostany niestety ;) i baardzo dobrze się na nim wszystko ogląda. Model LC2RR. To, co mi się w nim szczególnie podoba, to wbudowana pamięć, tak, że można sobie nagrać program albo film na telewizor i potem w wolnej chwili obejrzeć :) Dźwięk jest boski, kolory też, w porównaniu do naszego starego grata, którego wymieniliśmy, czuję się jak w kinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszita
no wlasnie ja dostałam tv na slub i powiem ze bardzo sie ucieszyłam zawsze jak planowalismy z moim narzeczonym a teraz merzem wystrój mieszkania to uwzglednialismy duzy salon w którym byłaby wielka plazma lub mażenie mojego merza zutnik:) ostatecznie moj brat kupił nam plazme:) salon juz użądzony a z prezentu jetem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meksikanagirl
jesli to nowe mieszkanie i dopiero sie wprowadzaja to myslez e beda wiekszosc rzeczy dopiero kompletowacwiec mysle ze im sie wszystko przyda a jużtaki wypac jak taki tv to napewno beda zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudunnnia
a powiedz jaki to jest tv i jak sie sprawuje dokiupywaliscie do niego kino domowe czy wstarcz sam tv??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli wiesz ze im sie
przyda to oczywiscie ze kupcie! Ale ja zawsze bede obstawiac, ze najlepszym prezentem sa pieniadze ;) Mniej klopotow dla tego co daje i dla tego co jest obdarowywany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że najlepszym prezentem są pieniądze. Nie każdy lubi dawać pieniądze. Są ludzie, którzy wolą kupić prezent i organizując wesele trzeba się z tym liczyć. Dla mnie pieniądze są kłopotliwe, bo czułabym się, jakbym za coś płaciła. Zresztą ktoś kiedyś podliczył na tym forum, że należy dać minimum tyle i tyle, żeby się koszt miejsca w restauracji zwrócił.:( Myślę, że telewizor jest dobrym prezentem, a na pewno się przyda. Można być niezadowolonym z lampy nocnej, z komody, z lustra, ale takie rzeczy jak: telewizor, automat, zmywarka zawsze się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Ty jedna z niewielu
nie wolalabys pieniedzy... A wez np ta propozycje z lustrem z gory. Jakby ktos wpadl na idiotyczny pomysl kupienia takiego badziewia artystycznego... to tylko plakac!! Naprawde o wiele bardzio bym wolala, zeby nic nie kupowal. W koncu nie dla prezentow robie wesele i zapraszam ;) A z ta wyliczanka - ile wypada - to akurat nie ja... Jestem przeciw. To faktycznie wyglada na to jakby sie placilo za wstep na wesele :O Widocznie to od ludzi zalezy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Ty jedna z niewielu
mialo byc - Ty jedna z wielu... Znaczy, ze wiekszosc jednak woli te pieniadze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoorzata
myślę, że jednak kaska, lub rzecz z ustlonej listy prezentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Ty jedna z niewielu
a jednak dobrze bnapisalam... "jedna z niewielu" w sensie, ze reprezentujesz mniejszosc ;] Chyba jeszcze spie ;) Sorry za offtemat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralala100
Ale kto by nie chciał dostać telewizora? i to jeszcze jak jest dobry :D A co to jest zbędna rzecz czy jak? Przecież i tak kupią sobie telewizor... to chociaż ich w tym wyręczą... mniej kosztów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teraz nie mowie o tv
tylko o tym lustrze wspomnialam :D A co do TV to napisalam przeciez, ze jak wie, ze sie przyda to niech kupi - to jest dobry prezent ;) Zreszta co innego bliskiej rodzini (wiadomo co potrzebuja, a z zalu i oszczednosci niekoniecznie kupia) a co innego znajomych czy dalszej rodzinie (wtedy to tylko pieniadze - zeby nie kupic zbednego "grata")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobisz jak uwazasz
To już nawet nie chodzi o to, że pieniądze lepsze. Gdybym miała dostać telewizor za 3 tys. to wolałabym dostać te 3 tys. i sama wybrałabym sobie telewizor, który mnie odpowiada. Godząc się na tak drogi prezent, musiałabym się zdać na gust kupującego. Ja chcę telewizor duży, czarny, a ktoś mi kupi lepszy, mniejszy i w dodatku srebrny. Wolałabym tego uniknąć, albo ewentualnie poszłabym do sklepu i pokazałabym, jaki telewizor mnie się podoba. To zbyt drogi prezent, żeby można było machnąć na to ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również uważam ,że najlepszym prezentem ślubnym są pieniądze lub prezent z listy. Jeżeli para młoda jest na dorobku to owszem wszystko się przyda (chodzi a AGD czy RTV bo lustro to kwestia gustu) natomiast gdy para już mieszka razem to prawda jest taka , że większość rzeczy już mają więc w tym wypadku albo pieniądze albo\" wywiad \" z parą mlodą. Jeżeli chodzi o telewizor to np ja bym wolała dostać pieniądze ponieważ mam dwa pokoje a trzy telewizory:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My - mimo że wszyscy goście wiedzieli, że najbardziej potrzebujemy pieniędzy - dostaliśmy kilka prezentów. Większość była właśnie nietrafiona, ale dostaliśmy jeden całkiem fajny, funkcjonalny prezent: 10 częściowy zestaw Tefal ingenio. Naprawdę fajna sprawa. Może coś takiego by im się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak naprawde
szczerze mowiac to wolalabym dostac albo pieniadze albo nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankeska
my urzdzalismy wsele w tym roku w sierpniu dostalismy w wiekszoci pieniadze ale tez kilka prezentów od mojej chesztenej dostalismy wlasnie telewizor, blismy bardzo zadowoleni a tym batdziej ze dopiero co skonczylismy studia i to nasze pierwsze wspólne mieszkanie, jestsmy na tzw dorobku:)a tv naprwde wypasiony bardzo ładna linia nazywa sie desin art,mysle ze nawet najbardziej wybredny spodobałby sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkalinka
my w tym roku też bylismy na slubie siostry mojego męża, długo zastanawialismy sie czy dac im prezent czy pieniadze no i ostatecznie zdecydowalismy sie na prezent przemawaiało za tym kilka ragumentów miedzy innym to ze prezent bedzie jakas pamiatka, moj maz jest maniakiem nowosci:) szukał i wybierał pytał w różnych sklepach, w koncu kupilismy taki tv z wbudowanym dyskiem, taki bajerek ale bardzo przydatna sparwa, Madzia była zadowolona, a jeszcze bardziej jej maz sadze ze to był udany prezent, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×