Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

Pozdrawiam Was ludziska

Polecane posty

no wiem ,że jestem \"lubiany\" więc będę się upierał,że aż 8 osób :D Poza tym zdecydowanie wolę orchidee niż róże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekla pomaranczka
ja te ,ja tez..pozdrawiam :) troche sie spoznilam ,chcialam byc pierwsza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed=typowy skurwiel=komiczne z radością stwierdzam,że to ty jesteś najbardziej popapranym schizofrenikiem bo tylko ktoś tak ograniczony może nie zauważyć różnicy między tymi wymienionymi przez ciebie człowieczku osobami :p Ale cóż widać ,że i Pon Buczek łomylny nie jest tworząc takie buble jak ty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty tak o nich sądzisz pisząc te swoje brednie :D :D :D I na tym kończy się moja konwersacja z tobą człowieczku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, pomaranczko `....=typowy.....` Kobieto a co ci zlego zrobil Xyzed? czesto pisze z Xyzed pod innym nickiem jest sympatycznym czlowiekiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż jak widać
po wpisie kropeczki nie brakuje na forum kobiet które lubia być poniżane przez facetów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
łoooł .... pozdro . xzyzed , tak troche pikanterii z Twoich ust mi brakowało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hymmmmmmmmmmmm...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PONIZANA????????????????? A TO CIEKAWE KTO MNIE TU PONIZYL:D napewno nie Xyzed:D wybacz Malenka ja powaznie do forum nie podchodze, moze tylko w przypadkach wyjatkowych, jak ktos ma powazne problemy ale to chyba drobiazdzek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
o nie sorrki , ja jestem czarna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
o cholera zrobiłam sie czerwona ...... xzyzed to napewno ja czarna Tigra,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż jak widać
no cóż kropeczka kobiety, które lubią byc poniżane często nawet nie zauważają, że właśnie są zdeptywane przez chłoptasiów :O , uważając , że tak ma być, że tak jest dobrze, że taka jest rola kobiety, słuchać i przyjmować z pokorą co pan i władca raczy powiedzieć i zrobić "O troche godności kobieto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż jak widać
na dodatek niekumata jakaś jesteś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż jak widać
o tym właśnie piszę kropeczko - nawet nie zauważasz tego, że jesteś poniżana uznając to za coś normalnego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.kropeczko wiesz co takich pomarańczowych (acz nie wszystkich) najbardziej wkurza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×