Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iweczka

Wrzesień 2008!!!

Polecane posty

Gość kaśka24
hej hej ho!!No jakoś mało waszych relacji wiec wnioskuje ze u was tak jak u mnie przygotowania stalnely...chociaz jutro przyjeżdza mój narzeczony i idziemy si e dowiedziec o kosciol jak to wygada ile kosztuje...boshe przeraza mnie to wszystko...jak sie dowiedzialam za co sie placi..a tak a prpo czy wiecie ile kosztuja termoloki??takie pytanie z innej beczki:-) No powodzenia w załatwianiu i czekam na wiadomosci o postepach..Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze jak ktos
uzywa tego cholernego "BOSHE"...prostactwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wrześnióweczki! Mam pytanko - ile płacicie za ślub? My jak byliśmy zamawiać mszę, to ksiądz powiedział, że \"co łaska\". Ale nie wiem, ile teraz się daje \"co łaska\". Dajcie znać, proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeny jak można kupować suknię
rok wcześniej. Bez obrazy ale taka suknia jet nieświeża i tyle. Co byście nie mówiły. Ja kupiłam swoją 2 miesiące przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiosa
hej Kaśka, nie mam pojecia ile kosztuja termoloki, my wstepnie mamy juz zaklepany kosciol, ale jeszcze nie pytalismy o cennik, ponoc jest "co łaska" tylko ile to jest, nikt nie chce powiedziec a na ktora godzine macie ślub??? czy 15 to nie jest za wczesnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iweczka
W kościele chcieliśmy wybrać godzinę 17 ale niestety już zajęta, więc wzięliśmy 16, a czy dobra się okaże ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my mamy na 17. Mieliśmy jeszcze do wyboru 19, ale wydaje mi się, że to już za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iweczka
chyba nasze przygotowania troszkę stanęły w miejscu;-) najważniejsze to poczatki zaręczyn;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabulka
hejka wrzesien gora 27.09.2008 pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1111
Wrzesien . 13! Ulubiona liczba mojego Mincia. Juz dzis wybieram sie na targi. Mam nadzieje ujrzec jakas fajna sukienke., bo do tej pory mam tylko internetowe faworytki. A piosenke mam juz od 3 lat i slucham jej codzinnie:) Razem jestesmy para od 8 lat! Milosc jest piekna! A szczescie mozna dzielic tylko we dwoje:) albo w trojke, czworke. Po slubie planujemy dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenka_555
Hejka! Dopiero teraz zauważyłam ten wątek a szkoda:) Również wychodzę za mąż 20września 2008r i nie mogę się wprost doczekac:) W sierpniu(byłam w szoku,że trzeba to wszystko organizować z takim wyprzezdzeniem!) już załatwiliśmy salę,kościół,orkiestrę,samochód,kamerzystę,fotografa(my robimy sesje w studio w dniu ślubu a w plenerze w ponedziałek po weselu chyba,że pogoda nie dopisze to będzie trzeba przesunąć)no i mamy zarezerwowaną podróż poślubną-tydzień w Zakopanym:)A wy gdzie się wybieracie? Co do pierwszej piosenki to w 90%weźmiemy Kaję i Kiliańskiego "Prócz Ciebie nie mam nic",bardzo nam się spodobała:) Zaskoczyłyście mnie bardzo z sukienkami,ja dopiero mam zamiar się rozejrzeć i mój Luby za gajerkiem też:)no i kwiaciarnię trzeba powoli rezerwować z tego co się dowiadywała.,tylko mamy problem,bo co będzie jak się znajdzie więcej par?Co prawda znależliśmy kwiaciarnię,która gwarantuje,że jest w stanie szybko zmienić dekorację w kościele Choć mamy ślub na 16 więc mam nadzieję,że będziemy pierwsi:) A jeszcze jedno,kiedy wybieracie się po obrączki i zaproszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Bratnią Duszę! :) My też bierzemy ślub 20 września. Prawie wszystko mamy już zaplanowane. Za naszymi strojami dopiero bedziemy się rozglądać za jakieś dwa miesiące. Myślę, że wcześniej nie ma co zawracać sobie tym głowy. Muszę się jeszcze dowiedzieć, jak w moim kościele jest z dekoracją. Coś wczesniej słyszałam, że można na miejscu zamówić :) A ile płacicie za ślub? Ksiądz powiedział mi, że \"co łaska\", tylko nie wiem ile wypada dać? Jeśli chodzi o zaproszenia, to już mamy wybrane, ale zamawiać będziemy chyba w kwietniu. Na tą chwilę jeszcze nie mamy kompletnej listy gości ;P A po obrączki, to nie wiem kiedy. Wydaje mi się, że ze trzy miesiace przed ślubem to starczy :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenka_555
Witam:) My nie pytaliśmy szczerze mówiąc ile ksiądz będzie chciał bo powiedział,że szczegóły to na 3 miesiące przed ślubem jak przyjdziemy z papierkami i tak głupio mi było spytać o kasę:) Jejku chciałabym mieć już wszystko dopięte na ostatni guzik a tu jeszcze tyle spraw na głowie.. Teraz szukam oprócz kwiaciarni kosmetyczki i fryzjerki(zapomniałam dopisać w ostatnim poście:) Tylko,że nie znam zbytnio nikogo kto by to zrobił naprawdę profesjonalnie.. A duże wesele robicie Lolineczka? My tak liczymy 110osób.. A co do strojów to mój narzeczony był wczoraj na targach ślubnych(bardzo chciałam tam również pojechać ale choroba mnie zmogła;( i mówił,że podobno nowe modele sukien ślubnych bedą dostawiać do końca lutego a później będzie trzeba wybierać z tego co zostanie.. Trochę mnie tym przestraszył i chyba pochodzę i rozejrzę się chociaż wstępnie za sukienką:) A masz może swój wymarzony wzór sukni ślubnej?:)ja ciągle przeglądam strony na necie i poszukuję tej wymarzonej..w razie czego zawsze można uszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! My robimy wesele na ok 100 osób. Też bym chciała, żeby wszystko było już zapięte na ostatni guzik :) Na razie prawie wszystko zaplanowane (choć co chwila wychodzą jeszcze jakieś braki :( ), ale tak naprawdę najwięcej zacznie się dziać w ostatnich trzech miesiącach przed ślubem. To dopiero będzie stres, żeby wszystko wyszło jak chcemy. Kosmetyczki i fryzjerki też jeszcze nie mam. Chyba muszę już zacząć się rozglądać, bo później to może być kiepsko z terminem. A co do sukni, to przeglądałam na necie różne wzory i jest kilka, które mi się podobają. Jednak nie wiem, czy będzie mi właśnie w takim fasonie dobrze, więc muszę się przejść po salonach i poprzymierzać :) Ale to zrobię dopiero za jakieś dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenka_555
Ja chyba znalazłam już makijażystkę:)tzn.narazie dzwoniłam do jednego salonu o którym słyszałam dobre komentarze i chyba się na ten zdecyduje. Narazie leżę sobie chora to mam czas na przeglądanie różnych ofert:) Może wstanę w weekend i się przejadę do kwiaciarni jak dam radę:) A czym jedziecie do ślubu? Acha i jeszcze jedno:robicie poprawiny? My w końcu zdecydowaliśmy się zrobić dłuższe śniadanie dla gości ponieważ rezerwujemy też hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapcioooo
no ja nie wiem, jak patrze na ten topic...ktory juz siega zeszlego roku..no to mysle sobie...ze o co ten szal! moze my za pozno...ale to taki spontan byl fajny, zereczylismy sie pod koniec starego roku no i stwierdzilismy ze nie bedziemy latami czekac na slub, wiec padlo na wrzesien..;) no wiec mamy 8mcy zeby wszystko zorganizowac i uwazam,ze to az za duzo... mamy kosciol,miejsce,orkiestre. iteraz robimy sobie wolne..a sukienke kupie a maju..czerwcu.. jak juz bede czula ze zbliza sie ten dzien.. gdybym miala od roku myslec o weselu to juz by mi sie dawno znudzilo pozdrowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ślubu jedziemy limuzyną :) Jak szaleć, to szaleć :) A poprawin nie robimy. Od początku nie planowaliśmy. Wystarczy samo wesele. Gapcioooo, nie wiem, skad jesteś, ale nie wszędzie można znaleźć dobre miejsce w ciągu 8 miesiecy. My załatwialiśmy salę w sierpniu zeszłego roku, a we wrześniu nie było już żadnych wolnych terminów na cały 2008 rok. Z orkiertrą też mieliśmy już tylko ten jeden wolny termin na wrzesień. Ludzie sami sie nakręcają i dużo wcześniej zaczynają wszystko załatwiać. Głupota to dla mnie, ale niestety czasem trzeba się do tego dostosować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenka_555
Właśnie Gapcioooo,my pojechaliśmy w sierpniu zeszłego roku żeby się rozejrzeć i popytać jak to jest z terminami a tu się okazało,że większość miejsc na ten rok jest już zajęte. Na początku byłam w szoku bo w ogóle chcieliśmy wziąść ślub w sierpniu ale niestety w naszym wymarzonym miejscu nie został już żaden wolny termin. Później chcieliśmy zrobić 13 września to znowu nie pasowało orkiestrze,którą mieliśmy sprawdzoną no i trzeba było przełożyć na 20tego. Tak to wygląda,wiele ludzi rezerwuje już 2 lata wcześniej. Też się dziwiłam ale niestety,ze wszystkim trzeba mysleć z wyprzedzeniem. Lolineczka my też limuzyną:) Cieszę się,że można na kafe spotkać takie miłe osóbki powymieniać doświadczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenka_555 ja też się cieszę, że spotkałam bratnią duszę :) Wymiana doświadczeń oraz dobre rady zawsze się przydają, szczególnie jeśli chodzi o ten wyjątkowy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja mam termin 20 września:) Suknię mam od koleżanki już załatwioną, sala również, teraz szukam sobie dj, bo chcemy tylko przyjęcie na max 40 osób, za to wolimy poszaleć na wakacjach i zrobić sobie dłuższe i milsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja mam termin 20 września:) Suknię mam od koleżanki już załatwioną, sala również, teraz szukam sobie dj, bo chcemy tylko przyjęcie na max 40 osób, za to wolimy poszaleć na wakacjach i zrobić sobie dłuższe i milsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRRRRRRRRRRRRRR
Ojej! A my mamy ślub 20.09.08 i jeszcze prawie nic nie mamy. Tzn. mamy zaklepany termin w kościele i salę, ale nie mam czasu się na razie niczym innym zająć. Do połowy lutego jeszcze mam studia, egzaminy itp. A sukienkę będę miała szytą, tyle, że na razie nie mam za diabła czasu się wybrać po sklepach w poszukiwaniu materiału. No i mamy problem z DJ-em. Zero pomysłu i namiaru na kogoś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenka_555
Witajcie:) Do Grrrrrrrrrrrrrr: Nam zespół poleciła właścicielka lokalu, w którym robimy wesele. Zespół tam często gra więc się doskonale odnajduje w tym miejscu:) A poza tym znajoma dała nam płytę z weselem gdzie grali i myślę,że zrobiliśmy trafny wybór:) Nie wiem skąd jesteś ale warto się zacząć rozglądać za kamerzystą,fotografem itp. bo większość dobrych ma pozajmowane terminy od dawna.. Nie wiem czy widziałyście mój topik o wierszykach, w których młodzi proszą gości o pieniążki,a mam pytanko:czy wy takie umieszczacie u siebie? Wszyscy znajomi,którzy się żenią dają takie wierszyki tylko wydają mi się one zbyt "wyzywające". Jeżeli macie coś sprawdzonego to piszcie.. Acha i jeszcze jedno,usadzacie gości wg winietek czy niech każdy siada jak chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panny Młode z 20 września! ;) Ja też uważam, że najwyższa pora zacząć wszystko załatwiać :) Wiosenka_555, my nie będziemy usadzać gości, każdy usiądzie tam, gdzie będzie chciał. Jakiś czas temu byłam na weselu, gdzie mieliśmy wyznaczone miejsca i dużo osób było bardzo niezadowolonych ze swoich miejsc. Dlatego ja nie chcę, żeby moi goście byli do czegoś zmuszeni. Jesli chodzi o wierszyk w sprawie pieniązków, to też szukam, ale jak na razie nic mnie nie przekonało :( Szukam też jakiegoś fajnego i nie oklepanego tekstu do zaproszeń. Macie jakieś propozycje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenka_555
Właśnie,tekst do życzeń też by się przydał:) Jak znajdę coś ciekawego to napiszę. A co do miejsc to mam mały problem bo będę miała okrągłe stoły,nie wiem jeszcze iloosobowe zrobić, ponieważ nie wiem jak usadzić mam gości. Ale chyba zrezygnuję z winietek.. Boję się, że właśnie będą niezadowoleni.. U mnie w rodzinie jeszcze nikt nie usadzał gości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam Przyszłe Młode Panny z 20 września ;) No ja już dj wczoraj znalazłam, pozostał kościół ale to zostawiam sobie na marzec, bo tylko kwestia ustalenia godziny ślubu:) Teraz przynajmniej mam już święty spokój ze wszystkim do lipca, sierpnia:) Fotograf już zaklepany zwłaszcza, że to mój znajomy więc odpadnie koszt za niego tylko wywołanie zdjęć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Do: Wiosenka 555 Wiesz co, problem w tym, że w zeszłym roku, w tym samym miescu wesele urządzała nasza kumpela, a że nie miała czasu szukać kogoś innego, wzięła tego poleconego DJa. Katastrofa, to mało powiedziane! Zaczął gadać na ich pierszym tańcu, nawet jeszcze minuta kawałka nie minęła. W ogóle nie było słychać muzyki, a oni widać było, że się tak z tym tańcem porządnie przygotowali. Mi się normalnie wszystko zagotowało! Aha! I z Olsztyna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
O tym fotografie itd. to wiem, że już trzeba się rozglądać, problem w tym, że ja pochodzę z Koszalina i nie znam tu nikogo takiego. Kamerzysty w ogóle nie będziemy mieli, bo uważamy obydwoje, że to przerost formy nad treścią i podnosi poziom stresu. Zdjęcia wystarczą. No i właśnie cały problem w tym, że nawet nie mam czasu do połowy lutego, a właściwie prawie do końca lutego, żeby się tym zająć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×