Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iweczka

Wrzesień 2008!!!

Polecane posty

Kurczę, Wy już macie upatrzone albo gotowe sukienki, a ja nawet się jeszcze nie rozglądałam, tzn tylko w necie oglądałam.. trzeba się za to zabrać..a w zabobony nie wierzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenka_555, ja też jestem w tyle, jeśli chodzi o sukienkę. Przeglądałam jedynie wzory na necie. Jeszcze nie odwiedziłam żadnego salonu z sukniami. Chyba czas się do tego zabrać i to jak najszybciej. Pozdrawiam Wrześnióweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_as
Witam Wrześniowiczki. Ja mam ślub 27.09.08, mamy już zarezerwowaną saęe, orkeistrę,fotografa i kamerzystę. Wstępnie mamy zarezerwowany kościół, ale mamy brać ślub w innym kościele niż moja parafia, bo nasz proboszcz jest .... i zastanawiamy się czy bedzie nam robił problemy. A co do sukienki to oglądałam tylko na necie, czas rozejrzeć się już na mieście. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_as- ja też biorę ślub w innej parafii i bałam się, że proboszcz będzie nam robił problemy, bo on jest konfliktowy i to bardzo.. ale rozmawiałam z księdzem z tej parafii, w której odbędzie się ślub (parafia wojskowa) a tata mojego narzeczonego jest wojskowym i nie będzie potrzebna żadna zgoda:) tylko protokół będzie trzeba spisać u mnie w parafii:) Jeszcze z naszym proboszczem nie rozmawiałam,ale skoro tamten ksiądz tak powiedział, to chyba to prawda:D Lolineczka, cieszę się, że nie jestem sama:D ale rzeczywiście czas się rozglądać i mój Narz też za gajerkiem musi się obejrzeć.. Jak nic nie znajdę, to będzie trzeba szyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_as
tak tylko, że obydwoje jesteśmy z tej samej parafii i przenosimy sie do innej, ale pożyjemy zobaczymy jak nasz proboszcz zareaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panny (jeszcze panny ):P Widzę, że nasze grono sie powiększa :) Fajny pomysł z tymi prezencikami, moi znajomy jak byli na weselu to zamiast placków na koniec dostali od Młodych słonika w taki eleganckim woreczku( nie wiem jak go określić dokładnie:P) i przyczepiona była do tego karteczka \" dziękujemy że bylismcie z nami w dniu naszego ślubu- data - i imiona młodych\". Fajnie to wygladało, ale jakby moja rodzina placków nie dostała to by było gadania ehhh. Wiosenka_555 nie martw sie o suknie, nie jesteś sama- ja tez nawet nie bardzo wiem jaką chce :P Ale żyję tą nadzieją, że wiosna idzie i wiecej sukni bedzie i coś dla siebie znajde :D Ja chyba poprosze gosci o maskotki bo to będzie najlepsze wg mnie. Pozdrawiam wszystkie Panny Młode- szczególnie te Wrześniowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajny pomysł z tymi słonikami, teraz to mi się spodobało:D ale oprócz tego i tak muszę dać ciasto bo inaczej też by nie przeszło:) Trzeba się będzie nad tym zastanowić:) ale każdemu z gości dawali słonika czy 1słonik na zaproszoną rodzinkę? Grrrrrrrrrrrrrrr a Ty skąd bierzesz te małe czekoladki serduszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbę dziewczynki,oceńcie tą sukienkę.. przeglądam sobie właśnie na necie i bardzo mi się spodobała:) ogólnie chciałabym tak krytykowaną przez większość osób tzw "bezę":P choć rybki też są fajne, ale nie mierzyłam jeszcze żadnej więc nie wiem nawet która bardziej będzie mi pasowała.. ale proszę żebyście się wypowiedziały co myślicie o takiej sukienusi:) http://www.we-dwoje.pl/kolekcja;sukien;slubnych;joan,artykul,1756.html?foto_id=13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo coś takiego: http://www.slubne.pl/index.php?pid=3&col=29&item_id=2095&cmd=show_item&gallery_id=&shift=16 ta poniżej podobna jest do tej,która się wkleić nie chciała:) i za taką obstaję na razie:D http://www.slubne.pl/index.php?pid=3&col=29&item_id=2103&cmd=show_item&gallery_id=&shift=16 Która z tych trzech najbardziej podoba się Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajny pomysł z tymi słonikami, teraz to mi się spodobało:D ale oprócz tego i tak muszę dać ciasto bo inaczej też by nie przeszło:) Trzeba się będzie nad tym zastanowić:) ale każdemu z gości dawali słonika czy 1słonik na zaproszoną rodzinkę? Grrrrrrrrrrrrrrr a Ty skąd bierzesz te małe czekoladki serduszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenka_555 mi się najbardziej podoba ta suknia ze strony madonny :) Cudeńko, jakbym brała kościelny to bym coś w podobie kupiła . Ja też mam pytanko odnośnie ubioru :) szyje sobie do cywilnego taką sukienkę : http://www.allegro.pl/item304172569_apart_suknia_wieczorowa_koktajlowa_slubna_empire.html I teraz moje pytania: 1)Jak Wam sie podoba? :D hihi 2)Bardzo wazne pytanie, jaki kolor butów do tekiej kiecki? Białe, eckru czy może krwista czerwien? Pytam poważne Jak będzie chłodno to na sukienkę, zarzuce płaszcz; jasno bezowy trench. Więc chciałabym aby wszystko do siebie pasowało. Czekam na rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona-dzięki za opinię:) A co do Twojej sukienki to śliczna:) ale ja bym zdecydowanie butki dobrała białe(bo chyba biała jest,tak?) a jeśli ekri to ekri:) na pewno nie czerwone,bo w sumie do czego by Ci one pasowały? chyba, że do kwiatków jeśli będziesz miała(bo nie wiem szczerze mówiąc czy do cywilnego też się bierze wiązankę:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka jest ekri, to w takim razie poszukam butów w tym kolorze. Dzięki za podpowiedź :) A kolor pończoch jaki? Ja uważam, że najlepsze będą w kolorze cielistym a mój narzeczony twierdzi, że powinny być białe :O Białe to bym mogła założyć jakby suknia była do kostek a tak do krótkiej, to będę wyglądać jakbym do pierwszej komunii szła :P A jak Wy uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście wybrałabym cieliste.. nie jestem zwolenniczką białych pończoch do krótkich sukienek..nigdy mi się to nie podobało i tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Wiosenka 555 Takich czekoladek jest od groma. Szczególnie przed Walentynkami, więc można sobie wybrać jakąś firmę - Zdaje się, że MILKA robi serduszka, ale mi się nie podobają, Goplana, Solidarność itd. Nie wiem tylko, skąd takie ozdobne woreczki wygrzebać. Ale jak siebie znam, to coś wymyślę :) A_g_a! Co to są placki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Wiosenka555, mi się ta z Madonny też najlepiej podoba. Ale pomyśl o tym, żeby Ci np. wstawili taśmę albo coś takiego (wiesz na szyję), chyba, że Ci nie będzie przeszkadzało, jak się trochę będzie ta suknia przesuwać. Ja będę miała uszytą taką sukienkę: http://www.susanlabo.pl/dr_ustica.html Tylko, że właśnie będę miała albo taką taśmę na szyję, albo jakieś ramiączka - jeszcze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Wiosenka_555 mi też sie najbardzej podoba ta suknia z madonny :) Narzeczona25 sukienka do cywilnego jak znalazł :) I też bym obstawała za butami w kolerze sukienki :) GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR Twoja suknia też ładna :) Kurcze, Dziewczyny, to tylko ja zostałam bez sukni :( Muszę naprawdę zacząć się porządnie za tym zakręcić, tylko jakoś mi na razie czasu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grrrrrrrrrrr - ozdobne woreczki na allegro widziałam:) a sukienka też bardzo ładna, tylko mi się właśnie podobają takie baardzo rozłożyste:D chociaż jak już pisałam nie wiem jak to będzie konkretnie na mnie wyglądało.. może się okaże, że w rybce jest mi dużo lepiej:) Wiem, że z Madonny jest piękna, ale ciekawe jak na żywo będzie wyglądała.. no cóż, będzie sie trzeba przejechać do ich salonu, chyba że u siebie coś fajnego znajdę:) Ps. sorki, że często mi się dwie wypowiedzi wklejają na raz,ale już doszłam dlaczego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ramiączek ani nic na szyję nie chcę w żadnym wypadku!:) miałam już gorsecik na studniówce bez niczego i się super trzymał, nic nie zjeżdżało i postaram się teraz tez to jakoś tak ładnie dobrać:) Podobają mi się niektóre fasony z ramiączkami czy takimi paskami na szyjkę ale ja po prostu nigdy takich nie chciałam mieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Ch.
Czesc dziewczyny! Ja tez biore slub we wrzesniu-27. Chcialam sie zapytac czy szykujecie cos na wierzch sukni czy idziecie tylko w sukni? czy nie bedzie za zimno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Laura!:) Ja bardzo chciałabym koronkową narzutkę na suknię.. nie mam niestety zdjęcia na kompie,ale znajoma dała mi płytkę z wesela, gdzie panna młoda brała ślub 17września i miała suknię z trenem podpinanym i na to do kościoła taką koronkową prześliczną narzutkę również z trenem.. wyglądała przepięknie.. tylko się zastanawiam gdzie ja taką dostanę:( mam nadzieję, że nie zmarznę w kościółku.. na pewno nie chce jakiś misiowatych bolerek,to nie dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie też mam dylemat, jaką suknię wybrać, żeby nie zmarznąć. Ale myślę, że może w salonach będą panie podpowiadały, jak można ochronić ramionka ;) Wiosenka_555 mi też nie podobają się te bolerka. Poza tym my nie bierzemy ślubu zimą, więc chyba nie będzie aż tak zimno, żeby ubierać się w kożuchy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz rację Lolineczka:D Ja chyba wezmę ze sobą zdjęcie (o ile uda mi się zrobić w miarę wyraźne) tej narzutki i spytam o coś takiego.. może nie jest ciepła, ale naprawdę piękna.. a w salonach na pewno mają wybór takich różnych bolerek i tak jak mówisz Panie coś doradzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wiosenka_555: słoniki dawali każdej parze, tzn jeden na rodzinke- chyba nie warto dawać kazdemu słonika- nawet nie bardzo to by wyglądało! Rodzina niech sie podzieli! A co do sukni, to podoba mi sie ta z madonny- supcio jest! GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR : placki tzn ciasto, wypieki- u nas się mówi na to poprostu placki :P Narzeczona 25: suknia jest czadowa! Buty albo białe, albo ecru, ale wg mnie ecru, bo nawet lepiej będą wyglądać! Powiem wam że sie juz nie moge doczekać ślubu a tu jeszcze ponad 7 miesięcy! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_g_A ja też już tak czekam na ten dzień... ale swoją drogą to te pół roku od kiedy planujemy wesele szybciutko minęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×