Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iweczka

Wrzesień 2008!!!

Polecane posty

Hmm.. no cóż,widać różnie bywa.. ja mam poleconą przez właścicielkę lokalu i przez znajomą,widziałam całą płytę z wesele gdzie grali i jestem zachwycona jak na razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja o swoją oskietrę się nie martwię :) Byłam na dwóch weselach, gdzie grali i wszyscy byli bardzo zadowoleni. Planując swoje wesele nawet nie pomyślałam, żeby szukać kogo innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super, że masz sprawdzoną orkiestrę:) Ja w walce o swoją musiałam ślub przesunąć o tydzień:D a i tak ledwo się udało:) oj ciężko wszystko ładnie zgrać.. Boję się pomyśleć ile naprzód moje dzieci będą musiały sobie wszystko rezerwować? może już przy urodzeniu?:D A tak z innej bajki, gdzie się wybieracie w podróż poślubną?:) ja jak pisałam na innym wątku do Zakopca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my chcemy się trochę pobyczyć w ciepełku i jedziemy tam, gdzie ciepło i przyjemno ;) Jeszcze nie wiemy dokładnie, ale najprawdopodobniej wybierzemy Turcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bierzemy ślub 20.09. mamy troche załatwione tzn orkiestre, fotografa, sale, catering, w kosciele tez juz zarezerwowane, zaproszenia i tablice kupione :) Został nam jeszcze alkohol, suknia i garnitur i obrączki i mnóstwo takich pierdółek. Zawsze mi sie wydawało ze organizacja ślubu to prosta sprawa a tak wcale nie jest! Życze wszystkim wytrwałości! A na podrózy poslubnej nie myśleliśmy- moze w góry na kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:) kolejna z 20września, troszkę nas jest:) Też bym chciała jak Lolineczka się powygrzewać w ciepełku ale z powodu mojego zdrówka musimy zrezygnować z wypraw zagranicznych, ale myślę, że jeszcze sobie odbijemy:) Rzeczywiście, te wszystkie pierdółki spędzają sen z powiek.. Też myślałam, że wesele jest prostszą sprawą, ale jak się chce zaplanować wszystko perfekcyjnie to trochę pracy trzeba włożyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę, ze jest nas coraz więcej :) Fajnie :) Oj, dziewczyny, jak ja bym chciała mieć już wszystko zapięte na ostatni guzik. A to dopiero się zacznie przed samym ślubem. Taka kosmetyka zabiera najwięcej czasu i energii. Ale damy radę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_g_a: masz może link do swoich zaproszeń? w sumie też taka troszkę pierdołka, wybrać wzór zaproszenia, a jednak się nad tym dość długo zastanawiam:D Chciałabym jakieś eleganckie, bordowo-beżowe:) W ogóle chciałabym sukienkę w delikatnym ekri i bordowy bukiecik(chociaż mój luby upiera się przy białej:D) Szalenie podoba mi się to zestawienie i muszę je jeszcze wtopić w ubiór mojego Mężusia przyszłego:) Podobają mi się też zaproszenia zawijane w ruloniki, ale jak je rozesłać dalszym gościom? Echhh... ile to problemów się ciągle mnoży:P A wódeczkę jaką podajecie na stoły? Spodobał mi się polanin z innego wątku.. Śliczne buteleczki tam mają:) Chociaż początkowo chcieliśmy postawić na Finlandię albo Pana Tadeusza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_g_a: masz może link do swoich zaproszeń? w sumie też taka troszkę pierdołka, wybrać wzór zaproszenia, a jednak się nad tym dość długo zastanawiam:D Chciałabym jakieś eleganckie, bordowo-beżowe:) W ogóle chciałabym sukienkę w delikatnym ekri i bordowy bukiecik(chociaż mój luby upiera się przy białej:D) Szalenie podoba mi się to zestawienie i muszę je jeszcze wtopić w ubiór mojego Mężusia przyszłego:) Podobają mi się też zaproszenia zawijane w ruloniki, ale jak je rozesłać dalszym gościom? Echhh... ile to problemów się ciągle mnoży:P A wódeczkę jaką podajecie na stoły? Spodobał mi się polanin z innego wątku.. Śliczne buteleczki tam mają:) Chociaż początkowo chcieliśmy postawić na Finlandię albo Pana Tadeusza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też się zastanawiam nad polaninem :) Fajna sprawa, takie niespotykane jeszcze :) Tylko ciekawe, czy ta wódka jest do wypicia? Żeby nie było, że można porównać ją do jakichś najtańszych wódek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Lolineczka, Ci z Polanina byli u nas na targach ślubnych. Można u nich zamówić butelkę na spróbowanie:) Przynajmniej tak mój Narzeczony mówił, bo to On z nimi rozmawiał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Lolineczka, Ci z Polanina byli u nas na targach ślubnych. Można u nich zamówić butelkę na spróbowanie:) Przynajmniej tak mój Narzeczony mówił, bo to On z nimi rozmawiał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Wiosenka _555. Linka do zaproszeń nie mam bo pojechaliśmy do sklepu i kupiliśmy takie co nam sie spodobały. Powiem Ci że nie przywiązuję aż takiej wagi do wyglądu zaproszeń, oczywiscie też musiałam troche powybrzydzać,ale sądzę że nie ma co wydawać 5 czy wiecej złotych na zaproszenie jedno jak ich musieliśmy kupić ponad 60 a i tak każdy przeczyta i rzuci do kosza :P O sukni jeszcze nie myslałam, chce mieć jakąś prostą i skromną i chciałabym białą, ale sie rozejrze pod koniec lutego bo narzie sesja :| A co do wódki to myślimy o Panu Tadeuszu albo Palacowa. Możesz zdradzic z jakiego rejonu Polski jesteś, to może będziemy mogły sobie coś doradzić? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mój Narzeczony ma zadzwonić do Polanina i dowiedzieć się, czy można zamówić butelkę na spróbowanie. Podoba mi sie ten pomysł, więc trzeba sie wszystkiego dowiedzieć ;) A jeśli chodzi o zaproszenia, to ja chyba wybiorę coś ze strony www.decarte.pl . Troszkę się obawiam, bo oni są z Gdańska a ja z Warszawy, więc wszystko by było załatwiane na odległość. Ale mamy jeszcze troche czasu na zamawianie zaproszeń. No i nawet normalne ceny mają :) Pozdrawiam Przyszłe Panny Młode z 20 września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_g_a ja jestem z Grodu Kopernika:) A Ty? jeśli można wiedzieć:) szybko kupiliście te zaproszenia.. ja dopiero byłam raz obejrzeć co jest ciekawego w sklepie(bo tak to tylko w necie patrzyłam:) ) ale skoro już masz te zaproszenia:P to spytam, ile kupiliście zapasowych? bo się nad tym zastanawiam.. Co do sukienki to bardzo chciałabym już pójść i coś wybrać ale mam ten sam problem - sesja:/ Lolineczka, my się chyba zdecydujemy na Polanin:) Chociaż jeszcze jest sporo czasu i może zmienię zdanie, ale wczoraj przyszła znajoma mojej mamy i się okazało, że ona ją piła na weselu kogoś tam z jej rodziny i była zadowolona, no i te buteleczki podziwiała oczywiście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, a co do zaproszeń zamawianych przez neta to ja nie chcę ryzykować.. Na pewno są ładne ale wolę iść do sklepu u siebie i wybrać na żywo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie, to jeśli Polanin byłby jakąś lipą, to szybko by ta wiadomość się rozeszła na forum :) O te zaproszenia też mam trochę obawę, zawsze wolę wszystko obejrzeć \"na żywo\" ;) Jeszcze jest trochę czasu, więc może znajdę coś fajnego w sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Szanowne Panny Młode: Wiosenka_555 :) i Lolineczka :). Jestem z Tarnowa, nie wiem z czym sie to kojarzy chyba z tym że to najcieplejsze miasto Polski :) Wiec daleko jesteśmy od siebie. Zaproszenia kupiliśmy bo nam sie spodobały, wzięliśmy ich 60 bo akurat tyle mieli a jak sie pomysle to kupie kilka innych i wyśle np na śląsk do rodzinki te inne, ale mysle ze tak 10 w zapasie trzeba mieć. I juz oczywiscie musiałam spróbowac jak bedzie to wygladało jak wydrukuje na kompie tez zaproszenia zamiast ręcznie pisac i fajnie wyszło. Będę tylko na kompie zmieniać kogo zapraszam i tyle roboty mniej :P A co do wódki to już to zostawiam mężusiowi- niech decyduje- on sie lepiej na tym zna. To chyba tyle nowości, myśle ze bedziemy sie kontaktować i wzajemnie poddawać pomysły co do weselicha. Chcielibyśmy zamiast kwiatów prosić gości o jakieś maskotki zeby potem dzieciom zawieść do domu dziecka. Myslałam tez o przyborach szkolnych ale rodzina jak rodzina pewnie by im to nie pasowało, a o karmie dla zwierząt nie ma już co mówić :/ Wiec mysle ze najlepsze te maskoty. Jakie macie jeszcze pomysły na wesele? A jaką pierwsza piosenke bedziecie mieć? Pozdrawiam gorąco :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu... to daleko mieszkasz.. a duże weselicho planujecie?:) Co do tych maskotek to możesz poprosić, ale czytałam gdzieś na innych wątkach, że domy dziecka czasem nie chcą przyjmować maskotek, że lepiej dać przybory szkolne.. mi się podoba pomysł z kuponami totka:D ale ponieważ moja rodzina jest bardzo tradycyjna i nikt nigdy nie wyskakiwał z czymś takim ( i może im się to nie spodobać) to nie będę prosiła o żadne rzeczy.. przyniosą kwiatki i tyle:) chociaż ciocia kiedyś dostała zaproszenie, w którym młodzi prosili o książkę i podali w zaproszeniu tytuł i autora.. ale jak dla mnie to lekka przesada.. biedna musiała latać po mieście i szukać.. Na pierwszą piosenkę na 99% wybieramy Kaję i Kiliańskiego \"Prócz Ciebie nic\", chyba że nam się jeszcze coś odwidzi:D A nie wiesz jak to u was z kwiatami w kościele jest jak ślub bierze więcej par? Trzeba się z nimi dogadywać w sprawie strojenia? Musimy w końcu się przejechać do księdza i Go spytać, ale na razie jeszcze mam zwolnienie lekarskie i nie mogę się ruszać z domu.. i ciągle przesiaduję na kafe śledząc wszystkie możliwe wątki ślubne:D W weekend może w końcu się coś ruszy w sprawie wesela bo musimy jechać zarezerwować pokoje dla gości (tzn. podać mniej więcej ilość). A Wy bierzecie hotelik? No i mam zamiar w końcu do księdza podjechać i do kwiaciarni:) jeszcze fryzjera i kosmetyczkę muszę załatwić.. Wolno to wszystko idzie, jeszcze egzaminy i pisanie pracy mnie czeka a już bym chciała weselicho:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu... to daleko mieszkasz.. a duże weselicho planujecie?:) Co do tych maskotek to możesz poprosić, ale czytałam gdzieś na innych wątkach, że domy dziecka czasem nie chcą przyjmować maskotek, że lepiej dać przybory szkolne.. mi się podoba pomysł z kuponami totka:D ale ponieważ moja rodzina jest bardzo tradycyjna i nikt nigdy nie wyskakiwał z czymś takim ( i może im się to nie spodobać) to nie będę prosiła o żadne rzeczy.. przyniosą kwiatki i tyle:) chociaż ciocia kiedyś dostała zaproszenie, w którym młodzi prosili o książkę i podali w zaproszeniu tytuł i autora.. ale jak dla mnie to lekka przesada.. biedna musiała latać po mieście i szukać.. Na pierwszą piosenkę na 99% wybieramy Kaję i Kiliańskiego "Prócz Ciebie nic", chyba że nam się jeszcze coś odwidzi:D A nie wiesz jak to u was z kwiatami w kościele jest jak ślub bierze więcej par? Trzeba się z nimi dogadywać w sprawie strojenia? Musimy w końcu się przejechać do księdza i Go spytać, ale na razie jeszcze mam zwolnienie lekarskie i nie mogę się ruszać z domu.. i ciągle przesiaduję na kafe śledząc wszystkie możliwe wątki ślubne:D W weekend może w końcu się coś ruszy w sprawie wesela bo musimy jechać zarezerwować pokoje dla gości (tzn. podać mniej więcej ilość). A Wy bierzecie hotelik? No i mam zamiar w końcu do księdza podjechać i do kwiaciarni:) jeszcze fryzjera i kosmetyczkę muszę załatwić.. Wolno to wszystko idzie, jeszcze egzaminy i pisanie pracy mnie czeka a już bym chciała weselicho:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planujemy wesele na ok 130 osób. Sama nie mogłam uwierzyc jak podliczyliśmy jaką mamy wielką rodzine! Myślałam ze w 80 osobach sie zamkniemy a tu 70 osób to z jednej strony wychodzi :D My jako pierwsza piosenke chcemy Kindla \" z Kimś takim jak Ty\" spodobała nam sie jak usłyszeliśmy ją po raz pierwszy, no ale nam tez sie moze odwidzieć jeszcze. My w kościele mamy wstępnie zaklepany termin i godzine a co do przystrojenia to trzeba sie ksiedza popytać i z innymi parami pogadać, bo przecież nie wiadomo czy oni sobie nie wynajmą firmy która ubierze im kościół na godzine ich ślubu i sprzątnie po slubie wszystko :P Widzę że u Was to trzeba z ogromnym wyprzedzeniem zamawiać fryzjera i kosmetyczke! Ja myśle zamówić w czerwcu. Masz już obmyślaną fryzurę bo ja zawiele nie zrobie z kreconymi wlosami :( Chciałabym rozprostowac troche ale boje sie ze jak bedzie wilgotno to sie skręcą i jak to bedzie wyglądac. A Wy na ile osób robicie impreze? Pozdrawiam, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My liczymy 110 osób:) Co do kwiaciarni to mój N był niedawno na targach ślubnych i spotkał jedną firmę, która twierdziła, że jest w stanie zrobić dekorację i rozebrać ją zaraz po weselu:D tylko ciekawe jak to będzie wyglądało tak wszystko w pośpiechu.. chociaż ślub mamy na 16 więc myślę, że będziemy pierwszą parą:) ale i tak chcę się księdza zapytać jak oni robią w tym kościele:) Fryzjera i kosmetyczkę faktycznie trzeba szybko zamawiać.. przynajmniej tam gdzie się dowiadywałam.. chciałabym jak najwięcej załatwić w tę sobotę, bo później będzie ciężko do końca lutego ale zobaczymy jak to wyjdzie.. Fryzurki mam upatrzone dwie:) ja mam niestety włosy, które ani nie są proste, ani kręcone,czyli bardzo kłopotliwe:/ chciałabym zrobić albo podpięcie do góry,ale tak żeby część włosów opadało po jednej stronie twarzy (nie wiem czy zrozumiałaś o co chodzi:D ) albo rozpuścić i lekko je skręcić. Tylko nie żadnego sztywnego koczka!!! Jedno wiem na pewno,chcę baaardzo mieć diadem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny :) Dołączam do klubu wrześniówek :P ślub 20.09.2008 :D Mam załatwioną sale, menu jedzenia, dj, fotografa (brat narzeczonego ;)), samochód (własny :P) sukienkę szyje u krawcowej i to na razie tyle. Musze załatwić jeszcze zaproszenia i termin w USC (niestety u mnie w mieście można zamawiać terminy max 6 miesięcy wcześniej :O ( a jak jest u Was? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Cześć! Wiosenka 555, ja na przykład zaproszenia robię sama. Lubię rękodzieło artystyczne i takie tam.... Kupiłam fajny papier w kolorach wiśni i wanilii, ozdobny dziurkacz wycinający serduszka i wszystko zrobię sama. Jeszcze pomyślałam o prezentach dla gości - każdy dostanie od nas malutki woreczek z czekoladkami w kształcie serduszek i malutkie, zabawne figurki z modeliny. Robicie jakieś prezenty dla gości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Co do rezygnacji z kwiatków i poproszenia gości o maskotki zamiast tego, to rzeczywiście niektóre domy dziecka nie chcą przyjmować zabawek. My w każdym razie poprosimy gości zamiast kwiatków o zabawki i kolorowe książeczki dla przyszłego potomka! A co! Niech też coś z tego ma! Mimo, że jeszcze nawet go w planach nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślałam o prezentach dla gości. Chcemy dać kartkę z podziękowaniem za przybycie oraz nasze ślubne zdjęcie. Mam nadzieję, że to wypali :) Musimy sie tylko dogadać z naszym fotografem. Moja znajoma była na takim weselu i mówiła, że wszyscy byli zaskoczeni, że otrzymali taki prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Jak milutko,tyle nas w jednym dniu będzie ślubowało:D Co do wyprzedzenia półrocznego to i tak krótko.. u mnie rok to mało było..ledwo ledwo się załapałam na salę i orkiestrę.. Prezenciki dla gości to fajna sprawa,ale ja chyba nie będę robiła nic nadzwyczajnego.. Na pewno dostaną flaszeczkę odchodząc:D Fajne są woreczki ze słodyczami, już gdzieś o tym czytałam:) Mi się podobał pomysł, która podsunęła mi znajoma,żeby postawić małą winietkę z podziękowaniem za przybycie każdemu na stole przy jego miejscu:) (winietek z imionami chyba jednak nie będę robiła, a Wy?) Fakt, że to nie jest prezent, ale nie trzeba później wysyłać ich pocztą, a tak będą ładnie wyglądały:) Fajnie jak ktoś potrafi zrobić sam zaproszenia, na pewno będą oryginalne:) Mi niestety Bozia poskąpiła talentu i cierpliwości:p więc pójdę na łatwiznę i kupię w sklepie:D Dziewczynki a mam pytanko, z kim idziecie po sukienkę? bo ja mam problem.. i chyba będę musiała iść z Narzeczonym.. z jednej strony sie cieszę, ale z drugiej chciałabym Go olśnić w tym dniu.. a poza tym to On się upiera przy śnieżnej bieli,podczas gdy ja wolę choćby śmietankę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uppsss Narzeczona 25, źle Cię zrozumiałam z tymi terminami:P szczerze, to nie wiem ile wcześniej trzeba iść do usc.. jeszcze sie tym nie interesowałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Wiosenka_555! Spokojnie możesz iść po sukienkę z narzeczonym, przecież w dniu ślubu i tak go olśnisz, bo będziesz po fryzjerze/kosmetyczce itp. Będziesz lśnić wewnętrznie. No, chyba, że wierzysz w zabobony, że narzeczony nie powinien widzieć narzeczonej w sukni ślubnej przed dniem ślubu. Ale to w sumie bzdet. Ja mojemu Lubemu suknię pokazałam na razie na zdjęciu w internecie - model , jaki szyje mi jego siostra. :) DJ'a nadal nie mamy :( Nie wiem, co zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł z malutkimi prezentami dla gości jest bardzo dobry. Szczerze nawet o czymś takim nie myślałam ale chyba go wykorzystam. Wiosenka_555 ja sukienkę znalazłam w necie, została zaaprobowana przez narzeczonego. Teraz taką samą szyję u krawcowej, całość mój facet zobaczy w dniu ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×