Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamanaStrasznie

kolejnej porażki nie przeżyje...o facetów chodzi-skomentujcie

Polecane posty

Gość załamanaStrasznie

sytuacja tragiczna..kilka lat w nieudanym zwiazku..rozstanie...nauka życia w samotnosci...nie udana zreszta bo od zawsze był ktos"i w dzień i w nocy"....mnóstwo beznadziejnych znajomosci z facetami...każda kolejna coraz wieksza porazka-kazda znajomosc-kilka spotkań i do widzenia-im tylko jedno w głowie mi raczej nie a wiec wiadomo dlaczego tak.... jakis czas temu trach!--poznałam kogos innego(zobaczymy czy aby napewno innego)dla mnie ideał i pod wzgledem urody i charakteru..poznalismy sie przez net dodam...oceniałam go bardzo dobrze,ze szczery...normalny...taki zwyczajny-taki jakiego szukałam..no przemówił do mnie jakos napewno....no i....po pewnym czasie "wyznał mi miłość".....ok.niech będzie.....spotykamy sie ,spotykamy i co..i ja juz wiem,ze mnie trafiło..tak bywa- zakochałam się tak jak już niepamietam kiedy(chyba w tym moim byłym bo w zadnym innym jakos się nie dało:P )on poznaje moje uczucia i wydaje sie byc z tego powodu BARDZO szczesliwy... ja prawie w siódmym niebie.... i dzisiejszy dzień-zaczyna do mnie pisac,tak jakby z żalem....o moich kolegach-znajomych,ze ja ich w sobie porozkochiwałam a teraz sie dziwie,ze chcą urwac ze mną wszelkie kontakty po tym jak sie dowiedzieli,ze jestem w zwiazku...(wczoraj miałam akurat takie dwie nieprzyjemne sytuacje,o których on wie bo jakos podczas rozmowy tak wyszło,zreszta chciałam być szczera a nie)dodam,ze jest zazdrosny....i nie powiedział tego ale zapewne marzy mu sie abym pourywała kontakty z innymi facetami...ok.jestem w stanie to zrozumieci mało ważne znajomosci zakończyc,podkreślam mało ważne bo wiadomo,ze dobrych przyjaźni z facetami(znanymi tyle,ze ho ho)nie bede kończyła bo on ma taki kaprys... a wiec wyczuwam troche złosci,troche żalu o tych" kolegów"...wreszcie dowiaduje się,ze on niekiedy czuje się przy mnie zerem.....(wybaczcie,ale nawet raz nie zrobiłam nic by tak się poczuł...wrecz przeciwnie oszalałam na jego punkcie!) póxniej pół dnia sie denerwuje bo szanowny przestał się do mnie odzywac a mni do głowy przychodziły najrózniejsze rzeczy ...w finale sprawa z jego milczeniem zostaje wjasniona...wreszcie twierdzi,ze pada spac bo jest cholernie zmęczony(fakt bo póżno wrocił z pracy...)nie odpisuje wiec zyje sobie w przekonaniu,ze mój ukochany śpi.a tu wchodze na ten portal na którym sie poznalismy...i widze,ze logował sie w czasie kiedy to ja myslałam,ze bidulek juz spi..... o zesz...no mówie wam jakby mnie ktoś w twarz chlapnał...... skomentowałam to smsem w sensie,ze mi się kit wciska,ze sie spi a buszuje sie tu i tu..oczywiscie bez odzewu.. hmmm...dodam co najlepsze on w tej chwili nie ma kompa w domu... przysiegam,ze jesli to kolejna pomyłka to do końca życia bede sama...bo pewnie taki mój los beznadziejny......... napiszcie cos...prosze... ps.przepraszam za taki chaos w tej całej historii.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W_sumie_Romantyk
Pewnie chłopak jest zazdrosny, bo jesteś ładną dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaStrasznie
matko..tak strasznie chciałam miłości i już mam pod górke:( jest zazdrosny(jak każdy chyba facet)i właśnie wydaje mi sie,ze on chyba jednak zaufania do mnie nie ma...ale na jakiej podstawie..chyba ot tak po prostu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W_sumie_Romantyk
Nie ma zaufania, bo nie wyklucza, że ktoś inny też jest Tobą zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaStrasznie
ale ta cała historia z tym dzisiejszym logowaniem......przysiegam dla mnie to chyba tylko lina i drzewo a nie zwiazek:(:( aż mi się wierzyć nie chce.......no nie wiem już nic.........:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W_sumie_Romantyk
eee, przesadzasz, faceci po prostu lubią w necie siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaStrasznie
a przepraszam ile mozna komuś udowadniac,ze tylko ten ktos sie liczy a reszta jest jak powietrze i to jeszcze zatrute i do szczescia mi nie potrzebne...:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaStrasznie
ale on tam sobie moze siedziec..........problem jest taki,ze chwilowo nie ma kompa w domu...o to chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W_sumie_Romantyk
Ale czy teraz sama jesteś w 100% przekonana, że tak jest? Bo jeśli Twoje przypuszczenia okażą się trafne, on już nie będzie tym jedynym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaStrasznie
nie ma kompa..tu pada po pracy.....ja mysle,że spi........a tu boom...dodając jescze ten cały straszny dzień.........ehhhhhhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaStrasznie
przepraszam,ale chyba nie zrozumiałam Twojej ost wypow... czy ja jestem przekonana,ze tylko on się liczy???nie no ja już nawet nie wiem co się do mnie mówi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
ile on ma lat? Może jest młodziutki i nawet nie przypuszcza, że zrobił coś złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W_sumie_Romantyk
No dobra, jeśli on się nie sprawdzi, to umówisz się ze mną na kawę, na pogawędkę, taką zwyczajną, taką dla kilku słów, może dla wybornej kawy. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaStrasznie
BBBBBBBBBBBBB-mam sie smiac czy płakać??????bo sama nie wiem!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaStrasznie
no napewno!jeśli na nim się zawiode..........w zyciu już nie otworze sie na nikogo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
przede wszystkim nie unosić się, nie robić jazd nie wiem jakich o to logowanie...Porozmawiaj z nim na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana uwazaj
W_sumie_Romantyk to pilot oblatywacz... uwazaj na niego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
dobrze go znasz? długo razem jesteście? czy to dopiero początki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz sie zyje
zgódz sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W_sumie_Romantyk
Wobec powyższego wycofuję zaproszenie, ja tam żaden oblatywacz nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaStrasznie
chociaż Wy mnie nie dobijajcie...błagam...... nic nie dodając mam naprawde za sobą bardzo nieudane zycie...nawet wspominać mi się nie chce ile w swoim życiu wycierpiałam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaStrasznie
i tak bym nie skorzystała......(chyba nie musiałam nawet tego pisac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaStrasznie
BBBBBBBBBBBBB-na chwile obecna skomentowałam to tak jak tu napisałam,czyli coś w sensie,ze mi sie kity wciska,że się pada a buszuje sie tu....jak nie odp ,to po jakimś czasie napisałam,że kiepskie to uczucie i życzyłam mu miłej nocy...tyle...bez zbednych cyrków się obyło jak widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W_sumie_Romantyk
No dobra, jeśli on ma być ostatnią szansą (co mnie nieco dziwi, pisesz, jakbyś miała 50 lat), to nie kłóć się z nim o byle logowanie (a może laptopa akurat pożyczył)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaStrasznie
boze.............chyba sama nie chce uwierzyc w to,ze on mnie okłamał.bo przeciez okłamał...........:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaStrasznie
mam 26 ale doświadczen tyle co 80 latka.moze dlatego.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz sie zyje
nie panikuj....zobczysz co powie, wtedy sie zastanowisz co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W_sumie_Romantyk
Hmm, piszesz, że masz wiele doświadczeń, a dziwi Cię mijanie się z prawdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaStrasznie
oczywiscie,ze mógł pożyczyc...w końcu to normalna sprawa przeciez...ale niby miał spac-ba!on już padał!jak do mnie pisał..........nieźle,zalogował się tam i jeszcze na mój profil pare razy właził..........yhy.yhy..super,rewelacja.........ze miał biedak siłe.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaStrasznie
szczerze???nic mnie juz chyba nie zdziwi..naprawde nic....jak już to zabije..prosta sprawa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×