Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamanaStrasznie

kolejnej porażki nie przeżyje...o facetów chodzi-skomentujcie

Polecane posty

Gość W_sumie_Romantyk
A ja Ci mówię, że przyjdzie taki dzień, taki poranek, kiedy się uśmiechniesz, spojrzysz wesoło na rzeczywistość (czy z tym facetem czy bez niego), a może nawet znajdziesz kogoś odpowiedniego (mimo, że dziś nie masz ku temu humoru) i będzie ekstra, znów będziesz tańczyć w rytmie swego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W_sumie_Romantyk
Życzę Ci, żeby już jutro był ten poranek, a co tam, żeby już ta noc była wesoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaStrasznie
ale nie jest..........cały dzień miałam żoładek w gardle,gdyby nie to,że mam rodzine w domu wyłabym do poduszki juz od dawna i z żalu i już nie wiem z czego jeszcze... wierzyc mi się nie chce zeby ktoś miał takiego pecha-o mnie mowa.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W_sumie_Romantyk
No to może odpręż się jakoś (siłownia, aerobik, jazda na rowerze, siatkówka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz sie zyje
no co ty dziewczyno patrz ile nas tu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz sie zyje
ja rowniez polecam sport, serio niezle robi jak sie czlowiek wyzyje:) nerwy Ci zejda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Też jestem i czytam. Ale nic nie piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W_sumie_Romantyk
A ja próbuję dziewczynę pocieszyć jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaStrasznie
no tak..macie racje ..zaraz wsiąde na rower i co tam zrobie sobie nocny kurs he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Facet chce Ci coś powiedzieć. Wnioskuję to po tym, że wszedł na Twój profil w portalu. Coś go gnębi. Coś tam w sobie rozważa. I chciał być sam. Niepotrzebnie dołożyłaś do tego swoją imaginację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaStrasznie
tak szczerze to jeszcze sie dziwie,ze jakos się trzymam..tak ogólnie..zawsze daje z siebie wszystko to co najlepsze a dostaje...albo nic albo to co najgorsze.... dla wszystkim staram się byc naj...najlepszą kolezanka...najlepsza przyjaciółka...siostra....zawsze wszystkim pomagam......jestem dobrym człowiekiem a zawsze jakos mi tak tylko pod góre i pod góre......... ja wiem,ze jestem za dobra....dlatego tez tyle czasu trwałam w poprzednim zwiazku.....no tak za dobra,ale i głupia jak sie okazało ale to już inna kwestia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaStrasznie
może i cos dołożyłam,ale jak napisałam poparte jest to pewnymi faktami już wam znanymi zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Nie wkładaj własnej filozofii tam, gdzie jej nie ma :) Sama się przekonasz, że jutro, pojutrze się wszystko wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaStrasznie
zreszta jak tu można byc madrym........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaStrasznie
cancan-ojejku,ale co ja sobie mogłam pomyslec no co????????tylko tak jak pomyślałam...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
A jak źle pomyślałaś ?? ;) Ja przed podjęciem ważnych decyzji zawsze chcę być sam. Może on też ?? Tego nie wzięłaś pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaStrasznie
no tak.ale on nigdy nie kłamał..........brzydził się kłamstwem,tak jak i ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaStrasznie
jasne -on moze tez.......... kurcze tak mi na nim zależy.a tu............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Tego nie wiesz czy nie kłamał. Moim zdaniem robisz z igły widły. Ja bym w życiu nie wchodził na Twój profil, gdybym nie myślał o Tobie. Rozumiesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaStrasznie
powiedzmy,ze rozumiem......... nie rozumiem tylko tego,ze na dobra sprawe nie stało się nic a jednak sie stało..powtarzam- ten cały dzisiejszy dzień..........nie zrobiłam nic a czułam sie jakbym kogos zatłukła...źle mi z tym........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Niedługo zapewne się wszystko wyjaśni. Nie martw się na zapas :) Głowa do góry i powodzenia. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Aha. Napisz jutro co i jak. Ciekaw jestem w jakim kierunku ta Twoja Wielka Miłość pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaStrasznie
w nerwach wypaliłam prawie dwie paczki fajek....zanim usne to beda dwie napewno.........kurcze tak sie boje tego jutrzejszego dnia.........a jak on się do mnie już nigdy nie odezwie....codziennie rano otwierając oczy siegałam po tel a tam już na mnie czekało chociażby jedno zdanie od niego....boje się,ze jak jutro wstane to tego nie bedzie,albo bedzie nie wiadomo co..........już naprawde mi się pada na głowe.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaStrasznie
dziekuje.....dobranoc............napisze.....oczywiscie,ze napisze.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaStrasznie
wiecie....strasznie sie boje,ze to mój kolejny nieudany raz...kolejny nieudany to nic...chodzi mi o niego....ja się naprawde zakochałam w tym KIMŚ...a nie jestem kochliwa...zależy mi na nim...otworzyłam się przed nim...a moje serce dla niego...ale najgorsze jest to,ze on mi chyba w to nie wierzy... ide palic.........a później bede się biła z myslami..dobranoc.......:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juznieTakazalamana
kochana przeczytalam wszystko i mowie: wyluzuj niuńka. Za chlopem nie warto plakac - za dzieckiem, za mama, siotra - to tak, ale za chlopem nie i jak nabierzesz jeszcze doswiadczenia zyciowego to sama przyznasz mi racje. Aha i ja to zrozumialam po serii znajomosci z facetami, z ktorych zaden sie nie nadawal nawet na kolegę (a bue poznawalam ich na dyskotece o dziwo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly zalamany
ja poprzez internet stracilem zone ,nigdy sie computerem podobno nie interesowala ,ktoregos razu zobaczylem jej auto pod internet cafe ,wszedlem i ujrzalem ja jak sobie w najlepsze flirtuje na jakims portalu . Zadna rozmowa nie pomogla i mimo jej tlumaczen ,ze to taka niewinna gra ,wiedzialem ze ja strace,po prostu za bardzo jej wierzylem ,za bardzo ufalem.Okazalo sie ze byla stala klijentka tej cafe ze regularnie tam przebywala . Po pol roku oswiadczyla mi .ze bierze urlop odemnie ,urlop po 10 latach wspolnego zycia? Nigdy nie mielismy zadnych problemow ,zawsze sobie wszystko mowilismy ,tzn ja chyba bylem ta szczera strona .10 lat mojego zycia poszlo na marne Moral: nigdy nie mozna wierzyc tak naprawde kobiecie ,od tego czasu nie potrafie nikomu zaufac.Teraz dopiero zrozumialem ,ze nic nie trwa wiecznie ,ze wszystko ,nawet najpiekniejsza milosc,sie kiedys skonczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×