Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zrozpaczona32m

Zdradzil mnie!

Polecane posty

Gość inna całkiem inna ...
O i jaki naukowiec z niego wspaniały .... Dane statystyczne zbiera w agencjach towarzystkich ... I jeszcze bezczelne babska nie doceniają ... Ojjj idę się obić, może wyzbędę się tej bezczelności raz na zawsze .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga73
Nie wybaczaj,jie oplaca sie.Wiem,ze to trudne bo sama przez to przeszlam ale uwierz mi nie OPLACA SIE.Nie poradzisz sobie z tym,kazde jego spoznienie do domu,kazde wyjscie z domu bedzie okupione strachem z Twojej strony.Co gorsza trafil na kobiete,ktorej nie przeszkadza,ze jest zwiazany z kims czyli nawet ja k doprowadzisz do konfrontacji to nic nie zmieni.Jak widac to zwykla Suka jest.Wykonczysz sie psychicznie jezeli dasz druga szanse,ja wlasnie tak skonczylam.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już pozalowałam,ze dalam mu szansę. Jedno wiem napewno: nigdy nie bede potrafila o tym zapomniec. Wiec po co mi to wszsytko jak sama się zadreczam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu pożałowałaś
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo obiecywał,ze się zmieni i w ogole a tu...nic! Nawet jak niedawno tamta do mnie zadzwonila i mnie straszyła to nie potrafil nawet zareagowac: ( Powiedzial, ze juz nie ma siły na to wszsytko i,ze go to meczy. A co niby ja mam powiedziec? Dupek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fineczka
A ja napisze cos o mnie: 3 LATA W JEDNYM ZWIAZKU BEZ ZDRAD NIGDY NIKOGO NIE ZDRADZIłAM NIGDY NIKT NIGDY NIE ZDRADZIł MNIE(na szczescie) A tak poza tym to jesli chcialabym kogos zdradzic to wczesniej bym sie z nim rozstala-a po to zeby sumienie nie meczylo,zeby ktos przeze mnie nie cierpial i zeby samej nie wyjsc na suke.Bo ja nie widze radochy w krzywdzeniu kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×