Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hiorton

zastanawia mnie pewna sprawa, kupowaliście złoto kiedyś w lombardzie?

Polecane posty

Potrzebowałem kilka gram złotego \'złomu\' aby złotnik wykonał pewien wyrób ze złota na zamówienie ( kolczyki + wisiorek ) i ktoś mnie doradził abym poszukał w lombardzie. Faktycznie, cena złotego \'złomu\' w lombardzie była bardzo niska ale zastanowiła mnie pewna sprawa, dlaczego jest tak dużo małych kobiecych obrączek w lombardzie ? Kupiłem trzy damskie i jedną męską ( bardzo duża ) Dlaczego kobiety pozbywają się obrączek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deczko prawdy
Moze brak im kasy.. Moja mama sprzedała w lomardzie zareczynowy:( Musiała kiedys tam... Takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze smutnych powodów
a rozwodzą się b nie maja na jedzenie, zastawiają co mają najcenniejszego, planuja po tę obrączke wrócic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deczko prawdy
znałam wiele kobiet co zastawiały w lomabrdzie pierscionki, jesli to to i obraczki rowniez w koncu to złoto.. jets cos warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deczko prawdy
No napewno chca sie pozbyc, ale wiele oosb je zastawia jako rzecz cenna z braku kasy, chwilowych tarapatow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lombardzie nie było pierścionków na sprzedaż , czy to wynika, że jednak każda kobieta oddaje pierścionek zaręczynowy swojemu byłemu facetowi po zerwaniu zaręczyn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×