Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lider

Czy to jest miłosc, czy to jest puszczanie...

Polecane posty

Gość Lider

Mieszkam z nia i jeszcze 2 innymi osobami w mieszkaniu. Ona na mnie leciala od samego poczatku jak sie poznalismy (ta sama klasa w liceum), chciala sie nawet umawiac pozniej ona znalazla chlopaka, ja dziewczyne, bylismy po prostu znajomymi z klasy. Ja z ta dziewczyna juz nie jestem, a ona z tym chlopakiem jest, ale tak... byle jak. Raz sa ze soba, raz nie, ona jest od niego chyba uzalezniona emocjonalnie i mimo, ze on ja nienajlepiej traktuje to nadal jest z nim, az sam sie dziwie. No ale przechodze do sedna: Doszlo miedzy nami do zblizenia pare dni temu. Bylo to pozna noca, wspollokatorzy posneli, bo ogladalismy w nocy film. Zreszta od poczatku seansu zaczela mnie glaskac po reku. W koncu ja ja po glowie. Bylismy nakryci kocem, wic nie bylo widac. Coraz bardziej sie odwazalismy. Az w koncu peklo i sie rzucilismy na siebie. Zaczelismy sie calowac, dotykac, masowac, ocierac. Bylo naprawde pieknie... myslalem, ze kobieta w taki sposob jeczy tylko w filmach miala orgazm i to dosyc szybko, bo zaczela sie wic oczywiscie po wszystkim zachowywalismy sie jak by nic sie nie stalo, normalnie gadamy ze soba. Poza tym wczesniej ona caly czas mnie prowokowala: albo cos powiedziala, albo przebierala sie przy mnie. A momentami wpatrywala sie we mnie jak w obrazek Jej chlopaka znam, ale slabo, tak tylko na 'czesc', zreszta on studiuje w innym miescie. Oni niby sa ze soba, ale tak jakby nie byli. Nie mam wyrzutow sumienia, bo to musialo sie kiedys stac. Ona leci na mnie od momentu jak mnie poznala, a mi sie nieraz snila i marzylo mi sie, ze dojdzie do czegos miedzy nami. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lider
Tytul taki, zeby zachecic do wejscia w temat :P A tak na serio chcialbym wiedziec co o tym myslicie, vo ja juz sam nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmm
Lider nie slyszales o kobietach, ktore lubia seks???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lider
To istnieja w ogole takie? ;) a gdyby mial byc seks to nie mialbym nic przeciwko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmm
hahahaha a jednak miales cos przeciwko, wiec sie zdecyduj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lider
Nie, ja nie mam nic przeciwko, ale uwazam, ze to jest mocno nie w porzadku wzgledem jej chlopaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko......
dzis juz widzialam topik o tej samej tresci, tylko miales inny nick. Po co drugi raz piszesz o tym samym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko......
🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko......
a czy Tobie zalezy na tej dziewczynie, czy chcialbys, zeby bylo miedzy wami cos więcej? Czy chodzi Ci tylko o sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko......
to co powyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lider
To "co?" było do "ło matko" ;) Jesli to mialoby byc jednorazowe to nie mam nic przeciwko ;) wlasnie tak sadze, ze to raczej bylo bez zobowiazania ;) nie nastawiam sie zbytnio, zeby potem nie cierpiec :) bardzo ja lubie, ale tylko lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
milosc. podobno z ukochana osoba powinno sie patrzec w tym samym kierunku - w tym przypadku telewizor. gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lider
Ahaaaa, a myslalem, ze to ktos inny napisal to pytanie hahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lider
kluska, o co chodzi? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
nie pamietam. ale bylo cos ze milosc jest nie wtedy gdy sie patrzy na siebie tylko gdy patrzy sie w tym samym kierunku :D nie slyszales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lider
Pewnie, ze slyszalem, ale zacznijmy od tego, ze to nie jest milosc :P ja nie zaczalem, to ona zaczela mnie glaskac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
Sam sie pytasz czy to milosc czy puszczanie. :D Glaskanie, fajna sprawa. Tez kiedys takiego jednego glaskalam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lider
Ale mialas w tym jakis niegrzeczny zamiar? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×