Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sloneczko.

Czy są tu przyszłe mamy z Lublina ?

Polecane posty

Gość sloneczko.

nie wiem czy jest juz tami topik , ale jesli jest to prosze o namiar a jesli nie ma to moze by sie przydał :) jestem przyszła mama i chetnie porozmaiwała bym z kims z Lublina na temat lekarzy , badan ..... Pozdrawiam wszytskie przyszłe mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnEtA_
ja juz jestem mama rodzilam na staszica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnEtA_
ja bylam zadowolona ale mialam cc ktora wykonywal mi lekarz prowadzacy nie wiem jak jest w innych szpitalach ale tu zajeli sie mna bardzo dobrze jak juz sie urodzilo dziecko to jak sie nic nie dzialo to pielegniarki juz sie nie interesowaly nami ale tak jak mowie nie bylo takiej potrzeby i dla mnie bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodzilam 7 msc temu na jaczewskiego. mialam cc. prowadzil mnie cala ciaze i wykonal cc dr. grzechnik. jestem bardzo zadowolona. polecam i jedno i drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnEtA_
doktora grzechnika znam bylam u niego kilka razy juz po porodzie natomiast mojej kolezance tez prowadzil ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnEtA_
jedno co mi sie nie podobalo u dr grzechnila to to ze podczas gdy karmilam piersia i nie mialam przytym okresu ( co jest naturalna rzecza) chcial mi go nasile wywolac przypisujac mercilon a przeciez przy karmieniu piersia nie nalezy go zazywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusiulka
ja rodziłam na lubartowskiej, nie polecam, zwlaszcza dr Gąsiora... brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×