Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodka zemsta.

Chce sie Z E M Ś C I Ć . Jak to zrobić ?

Polecane posty

Gość słodka zemsta.

Chce sie zemścić na lasce która miala romans z moim narzeczonym. Wybaczyłam mu, mniejsza, myślałam ze to wszystko. Ale nie! Ta lala pisze do niego, kopiuje jego opisy na gg i odpisuje na jego tak jakby były skierowane do niej. Nie powinna WOGÓLE sie zbliżać do mojego mena i zniknąć na zawsze, a jednak! Jak sie jej pozbyć i dalej być słodką i niewinną dziewczynką a nie zaborczym potworem :/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wracajcie dzieci do nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka zemsta.
Bolek, dzieki ale starcie twarza w twarz odpada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka zemsta.
wiem! nasikam do woreczka i w nią rzucę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolaaaaaaaaa
tez mialam keidys taki problem, spotkalam ja na dyskotece i wylalam jej pol piwa na leb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka zemsta.
Tak podszywaczu juz biegne rezerwowac nick. Powaznie pytam, co zrobic z nachalna laska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie poprosić, żeby się odpierrdoliła :classic_cool: PS Baby są beznadziejne w tych sprawach, ona jest gotowa zrobić wszystko, żeby być z twoim chłopakiem, więc pokojowymi metodami niewiele zdziałasz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne ze
juz o nas wiesz:) nie mscij sie na mnie,zacznij od niego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy czym ona nie wie o moim istnieniu chyba:/ znam jedynie jej adres mailowy. Nie chce też, zeby moj facet sie dowiedział że jestem w stanie robić jakieś paskudne rzeczy w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerka jasna
edzia to ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a twoj men
skad wiesz o tych opisach skoro masz jej tylko mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twojegmu facetowi sie poszczescilo:) ma laske ktora mozna yebac jak sie chce, miec caly harem a ona i tak obije morde kazdej duupie jaka facet przeleci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciemnia dziewcze i sie placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mojego ona jest koleżanką z która sie nie spotyka ale rozmawiają ze sobą, skoro mi sie oświadczyl to chce byc ze mna i przykro mu że sobie coś wkręcam , i uspokaja. Mówi że to tylko rozmowy i to nie często. No ale ona jest tam, i pisze mu i te opisy identyczne, krew mnie zalewa i mam ochote jej przywalic z buta. Nienawidze lasek które napierają, nie spytają czy koleśjest sam czy nie, a nawet jak wiedzą że jest zajęty to podbijaja dalej. Dla mnie to kurestwo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a twoj men
widzisz jej opisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zly poruczniku
jasniej nie mogles tego wylozyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka naiwności :) Jak można mścić się na kimś, kto nie ma pojęcia o Twoim istnieniu ? Po drugie, moim zdaniem, zemsta ujawnia w tym konkretnym przypadku, już na starcie Twój paskudny charakter, droga autorko. Co zrobisz, kiedy i Ciebie zdradzi ? ...Strach pomyśleć, ile furiatek z żądzą \"zemsty\" żyje na tym świecie. Rób co chcesz, dziewczyno i nie uskarżaj się na forum na swój los 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zły porucznik, chyba Ci sie w główce poprzewracało . Skoro tu pisze tępaku to chyba logiczne że to jest dla mnie nowa sytuacja?? I nie że obije tylko MAM WIELKA OCHOTE. I że to jedna mała zdzira jest a nie KILKA. Czytać nie potrafisz? A Ty bys nie obil kolesia który sie przymila do Twojej panny ? Chyba że nie masz panny i rabiesz co popadnie, to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mu szczerze z ona cie wkurza i ze nie chcesz postawic go w sytuacji w ktorej by mial wybvierac albo ona albo ty sory nie ma kolegow zeby z nimi porozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka zemsto
no coz taki ten swiat, pelen pan na K i panow ktorzy nie bardzo moga sie zdecydowac. a tak swoja droga to od razu musisz na nia K mowic? starasz sie byc slodka ale zona jeszcze nie jestes, to po co ten ambaras:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoj facet to
debil. rozmawia z jakas kretynka co kopiuje opisy to przeciez jaka gowniarzeria jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce sie zemścić na lasce która miala romans z moim narzeczonym.\" - MIAŁA romans a ty jej chcesz obic morde.... czy twoje kolezanki sa tak samo głupie jak ty ? zapoznaj mnie z taką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×