Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

:) dzisiaj byłam z moim bratem na Miłostowie a jutro jedziemy z babcią na Junikowo:) Byliśmy wieczorem więc było pięknie,tylko trochę mnie przeraziły budki z frytkami i stoiska z zabawkami!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzisiaj byłam z moim bratem na Miłostowie a jutro jedziemy z babcią na Junikowo:) Byliśmy wieczorem więc było pięknie,tylko trochę mnie przeraziły budki z frytkami i stoiska z zabawkami!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) To się nam pogoda zepsuła. Tutaj też żywego ducha... Nawet gospodarza nie widać... smutno.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie pyrcie:) wczoraj mi nie pasowało się odezwac i dzisiaj zresztą też bo zaraz wyjeżdzam ale jutro już wracam do normy:) i te dni sobie nadrobimy;) a co u was słychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - ja przysypiam w pracy. no i pogoda w obudzeniu się mi nie pomaga. i jeszcze dzisiaj do wawy 😭 jezuuu, najchętniej to po powrocie bym się do wyrka walnęła a nie tułała pociągiem od rana miałam zajęcie, bo wczorja wygrzebałam stare fotki z podstawówki i dzisiaj je skanowałam i na naszą klasę wrzucałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO.... jesteście... :) Cześć Marusia, NWA! Miło Was widziec.. :) Wystraszyłam się że już tu sama zostałam. Marusia nie zazdroszcze tej podróży, trzymaj się, dasz rade! :) A ja mam dziś wolne i sobie odpoczywam. :) Od tak dawna nie miałam wolnego dnia, że niebardzo wiem jak mam się zachować i co ze sobą zrobić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj za chwilę jadę na cmentarz do grodziska a potem nocka i WEEKEND:):):p ALE JESZCZE PLANÓW NIEMAM CO będę robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki a ty sobie zamów dużą pizze i wypoczywaj sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znikam już ale chyba pojawię sie na chwilę po 17 więc smacznego obiadku i miłego wypoczynku;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim czy jest tu dzisiaj ktoś Estravaganzaa ich L mają kolor czerwony i niebieski ja dziś ćwiczyłam sobie na czerwonej i kiepsko to widzę bo nie sięgam nogami do pedałów i mam problem przy wciskaniu sprzęgła do końca a siedzenie mam na maksa do przodu hehe i poduszkę pod tyłkiem jutro może wyjadę na miasto ale jakoś nie mogę robić wszystkiego jak jadę to mam problem żeby włączyć kierunkowskaz za dużo tego więc naprawdę uważajcie a i płytę dostałam ale już z niej nie korzystam bo robiłam sobie testy egzamin i w trzech pytaniach wszystkie odpowiedzi były dobre ja zaznaczyłam dobrze a on mi napisał że źle i że mam błędy wiec już nie ćwiczę na niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Darietta! nic się nie martw, początki zawsze są trudne, ale jestem pewna, że sobie poradzisz. Ogólnie jak wrażenia z jazdy? zadowolona? Instruktor jest ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeśli jazdą można nazwać ruszanie i jeżdżenie do tyłu w kółko i do przodu między ciężarowymi samochodami to mi sie podobało ale jazda zajęła mi może jakieś 30 min z całych dwóch godzin bo przez prawie 1,5 h facet tłumaczył mi wszystko co gdzie jest później ja musiałam pokazać to samo no i nie mam siły żeby włączyć wsteczny no i z maską się męczyłam strasznie ciężka albo ja jakaś delikatna jestem a pierwsze co zrobiłam jak przyszłam do domu to pazurki musiałam podpiłować bo łamały sie nie miłosiernie przy wstecznym nie dość że ledwo co udało mi sie je troszkę zapuścić a tu kazali mi je spiłować troszkę stresik miałam jak wsiadałam ale myślę że przez te 28h co mi zostało jakoś sie nauczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poszło Ci całkiem nieżle. :) a paznokcie, cóż... odrosną... Ponoć od stycznia mają się znów zmienić zasady zdawania na prawo jazdy więc załapałaś się jeszcze w ostatnim momencie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię placki
no już jestem:) wszystkie cmentarze poobjeżdżane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do instruktora to miły pan coś ok 50 starał mi sie wszystko dokładnie wytłumaczyć i pokazać nawet chciał mnie złapać na błędzie bo kazał mi sprawdzić czy mam drzwi pozamykane a tym czasie otworzył mi kufer ale sie nie dałam i powiedziałam mu ze słyszałam co zrobił - powiedział ze bystra jestem i żebym sie nie dała tak zrobić egzaminatorowi no tylko co jakiś czas mi mówi ze nogę z gazu bo jak depnę to za mocno no i raz mi zgasł samochód bo za słabo sprzęgło wcisnęłam ale to dlatego ze nie sięgam i tu mam wielki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy witamy NWA a jakoś sie nam wypoczywa ja na razie siedzę i przypominam sobie co gdzie w samochodzie jest gdzie co dolewam bo jutro mnie będą pytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziesz musiała jakoś dać radę, a na egzaminatorów rzeczywiście uważaj bo bywają bardzo podstępni. Ja akurat miałam szczęście jak zdawałam egzamin, bo trafiłam na starszego Pana który się nie odzywał cały czas poza wydawaniem poleceń, co, gdzie i jak. I cała część praktyczna u mnie trwała 20 minut i było po egzaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz radę jesteś bystra a wrazie czego ubierz się sexi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłem cię zawieśc;) więc jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe oki ubiorę sie sexi ale później wskoczę z kozaczków w adidaski anoola jak zdawałaś tylko 20 min przecież teraz egzamin trwa minimum 40 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niedziele się wybieram ponownie na zakupy :) obym dostał te ciuchu co wam pokazywałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tyle powinien trwać, ale mi egzaminator bardzo szybko odpuścil, wyjechałam z ośrodka, pojechaliśmy koło cytadeli pod most, zaparkowałam, potem zawrócilam na 3, potem pojechałam wzdłuż cytadeli, dojechałam do rondo serbska i do ośrodka, to był mój cały egzamin. Powiedział tylko jak dojechaliśmy, że zdałam. Ja się ucieszyłam, a on mi powiedział, że to widać czy ktoś umie jeździć czy nie. Tym sposobem sie udało, a kumpela z która razem byłam na kursie podchodziła do egzaminu 5 razy. To dużo zależy od tego na kogo trafisz i najważniejsze jest opanowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×