Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

W sumie do tej imprezy jeszcze troche czasu zostało więc zobaczymy jak te proporcje bedą wyglądały. :) NWA na Ciebie to zawsze można liczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt jutro poniedziałek:O ale damy radę niedługo weekend :) i tak trzeba myślec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc ulubionego filmu nie mam. :) Późno się zrobiło a budzik nieubłagalnie będzie dzwonił o 5.30 więc pożegnam się już. Spokojnej nocy Wam życzę, śpijcie dobrze. Dobranoc Pyreczki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f77 ............ witaj :) poznanianko;) ale ten topik jest posządny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki piszę więc 1) fight club 2) trylogia x men 3) zostańmy przyjaciółmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sugerujesz ze ja niby nie jestem porzadna czy ze ty zachowujesz sie tu grzecznie cooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, fajnie Fight Club jest super, fakt! a ja, no cóż.... Trylogia Władcy Pierścieni (szczególnie 2 część) Matrix 1 część Polowanie na Czerwony Październik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f77 ............ ja tu jestem normalny czyli na poziomie poczytaj sobie ten topik a się wszystkiego dowiesz;) a co do filmów to jeszcze silent hill,Notting Hill,Perfect Stranger i uwialbiam halle berry i ashley scott:)(moje ulubione aktorki od dłuższego czasu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musze cie sprawdzac poprostu tu wpadlam patrze jestes wiec sie przywitalam ale widze ze nie jestem tu mile widziana wiec znikam tylko troszke mi przykro pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×