Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

zależy czego szukasz - ja w sumie to sama nie wiem, bo z jednej strony swoją obecną pracę znalazłam dość szybko ale z drugiej jak później szukałam (bo mi się na próbnym niezbyt podobało) to cienko było. no i płaca nie zawsze jest ciekawa - byłam na jednej rozmiwe, wszystko ładnie i pięknie, w takim labo bym chciała pracować ale pensja :o dla osoby z wyższym, z doświadczeniemi zaproponowali na tym stanowisku 1200-1300 BRUTTO:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać jestem brunetką i mam włosy troszkę za ramiona a co do siłowni to ja też wybieram sie jak sójka za morze tak długo sie wahałam że jak sie w końcu zdecydowałam to siłownie mi zlikwidowali hehe ale teraz to już na pewno muszę sie zapisać ta którą mam na oku to za karnet płaci sie 55 zł kobiety i można przychodzić codziennie i obojętnie na jak długo tylko jeszcze nie wiem jak tam jest aha no i tam ćwiczą kobietki i mężczyźni razem marusia ja też szukam kogoś co by ze mną poszedł na siłownie ale jakoś chętnych brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxxx
ja skończyłam turystykę na awf-ie i zamierzam przeprowadzić się do poznania, tylko jeszcze nie wiem jak tam z pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do słodyczy to na słodycze wydaję miesięcznie ponad 100 zł:O jestem uzależniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tego pecha (tak to chyba mogę nazwać), ze moja pierwsza siłownia była tylko dla pań i dosć dobrze wyposażona no i teraz jestem wybrzyda straszna. przede wszystkim wolałabym siłownie tylko damską. jak koedukacyjna to tylko klub typu nautilus czy niku. tak w ogóle to wolałabym coś takiego, gdzie mam nie tylko siłownię, zeby jakoś bardzoiej \"ogólnorozwojowo\" się poruszać. może w końcu w grudniu juz wyjdę na prostą , to się zapiszę do nautilusa, ale na razie cienko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darietta............. .a gdzie jest ta siłownia bo koło mnie są dwie jest hulk cena za karnet 70 zł i można siedziec ile się chce i atletic cena za karnet 100 zł bez ograniczeń:) i tam kobiety i faceci wiczą razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona ważka ..........mam tak samo ciężko jest się samemu zmotywowac :) ale może tu kogoś znajdę kto by mnie zmotywował;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do nautilusa mam rzut beretem, do tego nawet bym nie musiała zbaczać po drodze do pracy, jakbym tak rano chciała iść na spinning na przykład. ale to musi jeszcze trochę poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta jest na Kraszewskiego ale z tego co wiem to faceci płacą 75 zł no chyba ze mają zniżkę to wtedy 65 tylko jeszcze nie wiem jak tam jest ale chyba tam pójdę a ile kosztuje karnet w tym nautilusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona ważka ............. już nic mi niemów na temat tych sposobów żeby akurat nie pójść ja niestety jestem w tym mistrzem:(:O ale muszę to zmienic i to jeszcze w tym roku !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą motywacją to generalnie ciężka sprawa, jeszcze jak się wraca tak jak większość z nas po całym dniu pracy do domu to trzeba sporo silnej woli żeby się ruszyć jeszcze na siłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem...jeszcze poleciałam z mokrą głową do samochodu po dynię,znacie może jakis dobry przepis na słodką zupkę? Uwielbiam ćwiczenia i jak sie wkręcę to potrafię chodzic 5 dni w tygodniu,a z koleżankami to zawsze było tak że póżniej sama musiałam dygać bo im sie nie chciało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to już czasem bywa hehe ja namawiam moją mamę ale jej sie jakoś nie chce iść ale mam zamiar zaciągnąć ją tam siłą co by mi sie nie nudziło we dwójkę zawsze raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola***27 ............ wiesz co inaczej by było jakbyś szła z kimś bo samemu to się raczej nie pujdzie:( ale z koleżanką z chłopakiem możesz miec silną wolę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DROGIE PYRKI!!!!!WAŻNE!!!!!! :D Zapraszam wszystkich na imprezę pt.BONEY.M SHOW-złota era disco która odbędzie sie 16.11 w klubie Tuba,to piątek.Impreza tematyczna wiec obejdzie sie bez dresów itp. :D Znajomi byli na ostaniej pt.ABBA SHOW i podobno było super,fajni ludzie,co niektórzy w przebraniach a\'la ABBA.Mam zaproszenia i wystarczy dla wszystkich!!!!Do imprezy jeszcze dobre 3 tygodnie,myślę ze wystarczy czasu żeby sie jeszcze lepiej poznać:) chociaż mogę sie mylić.;) Nie wiem co wy o tym myślicie wiec proszę o opinie na t.temat ODŚWIEZAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,że z kimś zawsze raźniej ale chętnych żeby iśc gdziekolwiek zbyt wielu nie ma. Jakieś się pracowite to nasze pokolenie zrobiło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja dlatego chce isc na siłownie gdzie kobietki i panowie ćwiczą razem może jakiegoś kolegę uda mi sie namówić chociaż ostatnio z moimi znajomymi nie najlepiej ja mam pecha jak ktoś coś potrzebuje to wie gdzie przyjść a później zapominają o mnie a co tam nie przejmuje się tylko żyje dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola ja tu tak staram sie to ukryć a ty mnie wydałaś hehe ;-) ale co tam wiadomo że oko też trzeba nacieszyć nie tylko ciało uzdrowione ale i dusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wlasnie wrocilem do domu. Bylem w toruniu, oczywiscie nie w radiu:) to moze teraz ja: 175cm, 80kg, niebieskie oczy, krotkie ciemne wlosy, but:) 43, jak sie przyjrzec lekko wykruszona jedynka od zderzenia podczas gry w pilke, oraz blizna na czole, ale taka dla wtajemniczonych:) nie rozumiem jak chcecie miec tylko damska silownie, a my co nei mozemy nawet ogladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kusi mnie ta impreza :D ok. 2 listopada bedę wiedziala na pewno czy zostaję w P. czy wyjeżdżam. tylko czy na serio bedą wpuszczać od 30 lat? z moimi kumpelami jest te problem, ze część jest świeżo dzieciata i ciężko je gdzies wyvciagnąć, inne mieszkają w kompletnie innej częsci miasta, pracują też zazwyczaj inaczej niż ja i ciężko uzgodnic jakieś godziny w jakich by nam wspólnie pasowało. a jedyna, z którą zawsze się mogłam dogadać w sprawie ćwiczeń wyemigrowała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to teraz ale poszłam po bandzie... wybacz... ;) Chciałam zabłysnąć i znów nie wyszło.. ;) widać myślenie nie jest moją najmocniejszą stroną... ;) Rzeczywiście mało która kobieta gubiąca tłuszczyk w pocie czoła jest powalająco-pociagająca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×