Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

ja bym musiała isc do dentysty ale z jakims facetem który by mnie za raczke potrzymał to wtedy by mogli by mi wiercic i wiercic :D ale cel uświeca srodki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr T ............narazie byłem pierwszy dzień warunki chyba nie są złe pierwszy miesiąc 6 zł na godz. + premia:) kolejne miesiące 7-8 zł +premia a pracuję 10 godz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę tego aparatu ja też chciałam sobie założyć i nawet byłam niedawno u ortodonty ale zaśpiewała mi że jak nie wyrwę 4 zębów i nie założę aparatu na górę i dół to ona sie nie podejmie tego a najlepsze w tym jest ze mam tylko jeden ząb który mi wystaje i jego trzeba schować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele ..............witaj powiedzmy że już mam ładne;) jak ci minął dzionek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA a ja na bema nie dotarłam w niedzielę bo kupiłam kozaczki na deptaku i nie chciałam już iść na bema żeby nie było że zobaczę ładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze,dzięki.Dużo pracy,ale od jutra liczę na trochę luzu. Tobie----powodzenia w pracy życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darietta ............ja wyrywaqłem 3 ząbki a dlaczego chcesz sobie założyc aparat skoro masz tak małą wadę ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darietta, witaj w klubie, tez mam tylko jeden zab do \"wsuniecia\" ale bym za to musiała wyrac 2 zeby i nosic aparat góra i dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie ładnie to wygląda i ten jeden ząbek mi wychodzi a drugi schował sie troszkę za niego i to mi sie nie podoba ale chce isc do jeszcze jednego orto i spytać sie czy istnieje możliwość przypiłowania ząbków bo dwie jedynki mam takie troszkę grube no wiec można by je troszkę zmniejszyć a krzywa mam właśnie jedynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie ładnie to wygląda i ten jeden ząbek mi wychodzi a drugi schował sie troszkę za niego i to mi sie nie podoba ale chce isc do jeszcze jednego orto i spytać sie czy istnieje możliwość przypiłowania ząbków bo dwie jedynki mam takie troszkę grube no wiec można by je troszkę zmniejszyć a krzywa mam właśnie jedynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele .............dzięki:) a jak myślisz dobrą mam stawkę godzinową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele .............dzięki:) a jak myślisz dobrą mam stawkę godzinową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie ładnie to wygląda i ten jeden ząbek mi wychodzi a drugi schował sie troszkę za niego i to mi sie nie podoba ale chce isc do jeszcze jednego orto i spytać sie czy istnieje możliwość przypiłowania ząbków bo dwie jedynki mam takie troszkę grube no wiec można by je troszkę zmniejszyć a krzywa mam właśnie jedynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie ładnie to wygląda i ten jeden ząbek mi wychodzi a drugi schował sie troszkę za niego i to mi sie nie podoba ale chce isc do jeszcze jednego orto i spytać sie czy istnieje możliwość przypiłowania ząbków bo dwie jedynki mam takie troszkę grube no wiec można by je troszkę zmniejszyć a krzywa mam właśnie jedynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie ładnie to wygląda i ten jeden ząbek mi wychodzi a drugi schował sie troszkę za niego i to mi sie nie podoba ale chce isc do jeszcze jednego orto i spytać sie czy istnieje możliwość przypiłowania ząbków bo dwie jedynki mam takie troszkę grube no wiec można by je troszkę zmniejszyć a krzywa mam właśnie jedynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Miło mi niezmiernie, że Wam brakuje mojej skromnej osoby. :) Znalazłam się już w niedziele wieczorem, ale mialam problemy z netem w domu dlatego się nie odzywałam. A wczoraj w pracy okropny dzień, mnóstwo klientów i wszyscy dookoła wściekli i też nie było czasu się zameldować. Widzę, że temat się rozwija i coraz więcej osób się pojawia. To świetnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zycze wszystkim poznaniakom miłego dnia! No w końcu odnalazlas sie Anoola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka sorki że wczoraj tak zniknęłam ale nie mogłam wejść na stronę coś blokują nam temacik łobuzy jedne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no narazie tak mija, ze chce mi sie spac. Jakos tak siedze, nic nie chce sie, newsy poczytalem i juz sie nudze:) co proponujecie robic w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie pije pyszną kawkę, możesz mi potowarzyszyć. :) A Ty jaka lubisz? ja pijam rozpuszczalna albo z eksresu z dużą ilością mleczka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kawy to ja wogole prawie nie pije, nie pobudza mnie, nie dziala, jedynie czasem dla smaku, ale herbatke z mlekiem to chetnie! wlasnie co zjadlem sniadanie i pyszne ciacho:) teraz.. hm nie wiem co, chyba pojde na jakies pierdoly :) bo tak widac kto tutaj do mnie przychodzi jakos do pracy sily nie ma. kiedys chodzlem na 8 i naprawde roznica straszna, jakos tak bardziej bylem przytomny, a teraz, kiepsko, choc przynajmniej zlecialo prawie 90 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja na ploty nigdzie nie pójde bo mam szefostwo za ścianą i musze grzecznie siedzieć u siebie i przyjmować klientów, telefony itd. Zawsze jak Ci się nudzi możesz popisać tutaj, na pewno chętnie ktoś z Tobą \"porozmawia\", np. ja! :) Tak swoja drogą nie wiem, jak można kawy nie pić! ;) Jestem kawoholiczką, min 3 w pracy.. i potem jeszcze w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to milo, ze mam z kim sobie rozmawiac:) oj mam ten luksus i szefostwo daleko, w osobnym budynku, ba nawet idze jak wychodza z tego swojego lokum, jest to bardzo pomocne:) czasem kawe wypije, ale nie robi ona na mnie nic, kmpletnie, ile sie kiedys teg napilem gdy musialem przysiasc do egzaminow i jakie bylo moje zdziwienie gdy po wypiciu chcial mi sie zaraz spac! Ostatnio mam szal i gdy jestem w wekend u rodzicow to wracajac jest taki sklep w gnieznie z pysznymi bulkami z jogurtem w srodku, cos pysznego, ale czy cos takiego dostane w poznaniu?? Sluchaj jak odbierasz telefony to moze porobisz troche jaj? wiesz, kogos w konia zrobic czy to nie przejdzie? www.ivo.pl jest to syntezator mowy, kiedys z nudow dzwonilem u siebie w firmie po dzialach i puszczalem wlasnie tego kolesia:) ubaw mialem niezly:) bo wszyscy jaka panika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bułek z czymkolwiek w środku to ja nie jadam takich rzeczy i nie mam pojęcia gdzie i czy wogóle w Poznaniu można takie kupić. Może ktoś z kafeteriuszy przeczyta Twój wpis i też jest fanem tego typu pieczywa i doradzi Ci gdzie takie coś drogą kupna można nabyć. :) Żartów tego typu to ja wolę sobie u mnie w pracy nie robić, gdyż uwielbiam moją pracę, jestem z nią bardzo emocjonalnie związana, zwłaszcza z comiesięczną wypłatą... ;) a poza tym, to trochę \"za stara\" jestem na tego typu żarty. Może gdybym pracowała \"na swoim\" to w przypływie szaleństwa kto wie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×