Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Ja juz prasówke zrobiłam, teraz pilnie pracuję. :) Pije kawke i rozgrzewam się. Przyznam szczerze, że najchętniej wskoczyłabym do ciepłego łóżeczka i zapadła w błogi sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich i melduje swoją obecność na forum dzis troszke później ale padł nam serwer w pracy i wyrzucili mnie do innego pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! jak wam mija dzien, bo mi sie nic nie chce:) Licze tylko godziny do konca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, ja też odliczam :) teraz już bliżej niż dalej do końca, do tego jeszcze dostałam info, ze dzisiaj niemiecki odwołany, więc luz po południu :D a tak poza tym to luz, jakoś dzisiaj dzień mija, co jakiś czas wpadnie ktoś pogadać, więc nie dłuży mi się bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór dziś faktycznie mało napisaliśmy ja niestety nie mogłam wejść bo w pracy padł serwer i musieliśmy czekać na informatyka nic nam nie działało a później trzeba było nadganiać prace a jutro mam wolne hmm przynajmniej od pracy ale za to 6 godzin będę siedzieć i słuchać o przepisach drogowych normalnie ciesze sie jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ coś dzisiaj senny dzień na naszym topiku :) a ja sie ciesze jak głupia, bo w końcu dorwałam licznik do mojego samochodu :D kupiłam w ciemno, mam nadzieję, że bedzie działał - szukam takiego od 3 miesiecy, wiec jak go zobaczyłam dzisiaj na allegro to o mało co zmysłów nie postradałam z radości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie:) nareszcie się ktoś odezwał:) więc jak wam mija wieczorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Wlasnie zrobilem sobie budyn i galaretke, cos mnie naszlo:) u mnie jakos minelo, ale duzo spraw do zaltwiania, ze w sumie co chwile wychodzilem z pracy i to tak by nikt nie widzial... wiem mistrzostwo:) a dlaczego licznik kupilas? stary zepsuty? i co dziala ten? Dzis rzeczywiscie cisza, ale mam nadzieje ze zaraz sie rozkreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nwa: jak nowa praca, juz jakies znajomosci? moze jakies partnerki w pracy:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dzionek byłby całkiem w porządku gdyby mnie nie dopadło zapalenie spojówek, ale i tak gapię się w monitor ;) swoją drogą zielone tęczówki zarąbiście odbijają na czerwieni, ale nie polecam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad to zapalaenie? ja niestety czesto tak mam po dniu pracy, ze wszystko az mi sie zlewa, cos pewnie wzrok sie psuje, a do okulisty nei ma czasu isc, kurde co chwile cos, jak nie okulista to dentysta itd:) mialas jakies soczewki kolorowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr T .........YO w pracy narazie dobrze a znajomości tzn jakie i brak partnerek w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam kupić, bo w moim nowym-starym zakupie ktoś tak kręcił licznikiem, ze przekręcił. i licznik km nie działał. jak to facet, który go oglądał powiedział \"jakiś kat się nim zajmował\". zresztą, ktoś go tak zmasakrował, ze jak go rozebrali, to żeby zobaczyć co jest to się rozsypał i od jakichś dwóch miesiecy jeżdże bez prędkościomierza :D więc szukałam nowego - w końcu chcę wiedzieć ile przejeżdżam, ile faktcznie pali no i chcę, żeby mi wszytsko grało :) a wcale łatwo nie było - jakoś kurcze z tych roczników nikt liczników nie sprzedawał - albo starsze albo już całkiem elektroniczne bywały (i to nawet sporo), takiego jak mój niet. szroty, giełda, stacje demontażu - gdzie ja nie byłam i nie dzwoniłam... czy działa to nie wiem, okaze się jak założą ;) ale facet pisze, ze daje gwarancję, handluje na allegro tylko licznikami więc mam nadzieję, że będzie ok. najpierw chciałąm dzwonić do niego jutro ale stwierdziłam, że nie wytrzymam nerwowo ;) jeszcze mi ktos zwinie sprzed nosa i będę mogła sie jedynie w tyłek ugryźć - bo koleś dzisiaj wrzucił chyba z 8 aukcji, na każdej po kilka sztuk a ten mój jeden jedyny rodzynek, więc stwierdziłam, ze 65 zł to majątek nie jest i zaryzykuję. najwyżej postaram się go gdzieś upchnąć potem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzinek dlatego bo zapisałam sie na prawko normalnie odwaliło mi na maxa i to jest normalnie zdawanie orient expres od jutra mam wykłady przez 5 dni po 6 godzin i w środę już pisze egzamin wewnętrzny a normalnie takie szkolenie trwa miesiąc a ja zapisałam sie do urzędu pracy na to szkolenie i mam za darmo ale co tam i tak nie zdam bo ja i samochód odpychamy sie no chyba ze ja jako pasażer to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darietta, to niezłe tempo, ale warto, jak załapiesz bluesa, to nikt cie od kierownicy nie oderwie! Ja prawko robiłam 5 lat temu, a potem pierwszy samochód jakim jeździłam to był Fiat Ducato Maxi 2,5 TDi, rewelka, taka szkoła ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×