Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

:D dobre ale w tym moim klipie chodziło tylko o muzę a nie o te laski ;) chętnie bym się zapisał na kurs dance halla :) ale bym wymiatał było by normalnie HOT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOM masz rację :D jak przygotowania do świąt .ja już mam prawie konoec teraz sprzątam biurko od kompa :) ,robie mix muzyczny i piszę z TOBĄ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko prezenty mam:) które nie sa spakowane a reszta przygotowań zacznie sie jutro :O ogolnie to mam lenia po całym tygodniu pracy ;) jeszcze dzis ostatnie zakupy robiłam umies piec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIESTETY NIE :O ale umiem zamówic pizze :D ja od jutra świętuję :classic_cool: to jakie masz plany na wieczór bo ja sobie zapodam film na dvd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeee aj a myslałam ze upieczesz za mnie sernik :P ja prowadze babskie rozmowy na gg :P a potem moze cos tez obejrze :P a ty co bedziesz ogladał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x men ostatni bastion :) halle berry wymiata :) a ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim dawno mnie tu nie było mam nadzieje że toś mnie jeszcze pamięta i choć troszkę tęsknił co tam u was słychać staram sie nadrobić zaległości bo troszkę ich mam coś się zmieniło jak mnie nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darietta 🖐️ u nas po staremu a co słychac u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie też jakoś leci nic sie nie zmienia poza tym że wczoraj miałam egzamin na prawko wprawdzie na razie sama teoria i muszę sie pochwalić zdałam bezbłędnie teraz czekam tylko na 21 luty na praktykę i tu już pewnie tak ładni nie będzie troszkę żałuje że nie zapisałam się od razu na jedno i drugie miałabym już to za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje 🌻 a prezenty pokupowane już bo ja jeszcze do siebie nie mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, drodzy Kafomaniacy :) Mam nadzieję, że znajdziecie chwilkę, by zagłosować na mnie w konkursie Naturelli. Aby oddać głos, wystarczy wejść na stronę: http://www.naturella-fotokonkurs.pl/index.php?id=showgallery&sh=1967&pg=0 Następnie przepisać kod z obrazka, który się tam pojawi i kliknąć „Głosuj”. Trwa to dosłownie 10 sekund, a jest to dla mnie duże wsparcie. Wszystkim głosującym wielkie dzięki i wesołych świąt życzy Merdosanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już mam po kupione chociaż babcia dała mi sianko ze mam sobie coś kupić ale teraz nie chce mi sie nic szukać i kupie po świętach jesli chodzi o nie to żadnych niespodzianek nie dostaje bo wszyscy mi sie pytają co chce i albo dają sianko albo idą ze mną ja wybieram i później udaje że nie widziałam tego hehe czasami wspominam jak fajnie było być dzieckiem i czekać z niecierpliwością na prezenty i na to co tam w nich jest teraz za to lubię rozpakowywać rodziców prezenty od babci bo jestem ciekawa co dostali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️NWA Jutro mnie tu nie będzie więc składam już dziś wszystkim pyrciom serdeczne życzenia świąteczne.Zdrowych,spokojnych Świąt a wyjątkowy wieczór wigilijny niech przyniesie Wam spełnienie najskrytszych marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele dzięki 🌻 i wzajemnie :) mam nadzieję że w te święta sobie podjemy trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D NWA----Ty możesz podjadać do woli jak chcesz przytyć ;)ja wolałabym żeby mi nigdzie nic nie przybyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etam podjesz sobie i będzie git a potem masz czas do następnych świąt aby zbic te kg ;) już się grzeję na rybkę jeszcze 17 godzin czekania :O i jeszcze nawet nie mam prezentu dla siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA------Co Ty z tym prezentem dla siebie :D a o innych pamietałeś? Ja też uwielbiam rybkę :)ale tylko smażoną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze pamiętam o innych :) a rybkę też lubię wędzoną :) .powiedz mi bo chyba się zapiszę na kurs tańca a dokładnie na dance hall wiesz może gdzie jest w poznaniu miejsce gdzie można się zapisac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie w Poznaniu jest wiele takich miejsc,ale dokładnie gdzie(adresy)nie mam pojęcia.A to Twoje postanowienie noworoczne żeby nauczyć sie tańczyć?Co do adresów to zobacz w googlach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje postanowienia to : poznac kogoś fajnego ;) , przytyc z 8 kg , nauczyc się tańczyc , mniej siedziec przy kompie :) a jakie są twoje postanowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam postanowień jako takich,ponieważ zawsze wtedy jak sobie coś na siłe postanawiam to nic z tego nie wychodzi.Nad tym wszystkim co chcę osiągnąć staram się pracować dzień po dniu,choć niekiedy jest trudno,ale nigdy nie robiłam żadnych postanowień noworocznych. Na mnie już czas,dobrej nocy Ci życzę🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowych i wesołych świąt , spełnienia marzeń , dużo miłości , sianka i wszyskiego naj naj naj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×