Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

jeśli chodzi o spotkanie, to mi pasuje każdy weekend, dajcie jeno wcześniej znać, Estravaganzaa miło, że pamietasz o Nowo Mieszczance :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluska 86
ja z piatkowa, witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, we środe ide do fryzjera, jak mnie strasznie obzybza to sie nie pokaze! ostatnio mnie obgnybał na krótko, a zawsze miałam długie włosy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluska 86
najwyzej zaloze sobie inny spoko :) nie lubie wpisywac hasla. co tam slychac pyry kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jet to, że facet będzie ciął z krótkich na krótkie...ale nie moge znieść swojej obecnej fryzury....hmmm ja piątkowa kompletnie nie znam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia, likierek przygotowałam na sobote, very smacznisz! hmmm, lekko go jeszcze wzmocniłam, bo zrobił się strasznie gęsty, ale pychotka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sobota 17 pasuje, jak każda wedle mojej obecnej wiedzy...szkoda imprezy w TUBIE, już odkurzałam afro i koturny, czuje sie tu jak emerytka...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda,ja bym poszła ale chciałam żeby wszystkim pasowało:( Nawet przypomniało mi się że mam perukę afro multicolor:) Wolę zrezygnować i poznać wszystkich na raz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hih, ja zakupiłam składniki na dwie porcje...druga powstanie wkrótce :) jednak nieskromnie powiem, że moje wyroby alkoholowe na bazie owoców to jest dopiero bajka :P, ale oczywiście kosztują wiele więcej zachodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyślam się że są pyszne:)Ja mam takie marzenie na starość...dom na wsi...sad...i babcinne przetwory w tym nalewki:D Jestem straszna:) gospocha,uwielbiam zaskakiwać gości nowymi popisami kulinarnymi:D pozytywnie,oczywiście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzecz jasna się z Tobą zgodzę, ale muszę troche pomarudzić :o zresztą mamy demokrację więc trzeba podjąć decyzję gremialnie i ja się dostosuję, no chyba że fryzjer oszpeci mnie do reszty 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej podobał mi się pomysł plakietek,hehe:D Wyobrażnia pracuje...dla jaj można by zrobić...naklejki z nikeim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mam propozycje, żeby Pyreczki się wypowiedziały na temat 17, coś trzeba ustalić, bo sprawa się rozmyje, a to będzie strata !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×