Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Jak mija ten jesienny dzionek?U mnie totalna rutyna,no rano byłam w urzędzie załatwić zameldowania a teraz czeka mnie wymiana dokumentów,blee,jak sobie pomyślę o kolejkach po dowody! A jeszce miałam dziwną sytuację na drodze:)...Jeste przy starym rynku jadę,samochód przede mną zatrzymuje się włącza kirunkowskaz,ja czekam a ten zaczyna na mnie cofać więc zapodałam dzwiękiem ostrzegawczym:) a koleś wysiada z zamochodu jakby chciał mnie pobić??!!Nie otworzyłam nawet okna,idiota!!Pokaszałam palcem na czoło i wymijająć z usmiechem zapodałam dzwiekiem, tym razem ciągłym...hehe Ludzie są tacy nerwowi!!A pozatym cofając patzry się w lusterko czy nikt nie stoi!! ach..a co u was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie po staremu wypoczywam i śmigam na nockę do tyry:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miałaś Estravaganza \"sympatyczne\" zdarzenie... ;) Ja miałam koszmarny dzień i jestem bardzo szczęśliwa, że już się kończy. Praca z ludźmi nie jest łatwa i do tego jeszcze ta grypa.... Ach... ale mi się dziś na marudzenie zebrało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale historia z dreszczem wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesienią masz prawo do marudzenia!!Ja tradycyjnie jak co roku,przeszłam przez jesienna depreche,wyjątkowo szybko udało mi sie podnieść,myślę że po części to zasługa tego forum:) Z grypą nie ma żartów,może weź sobie jeszce wolne i doprowadz sie do zdrówka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co :) zrobiłem go dla was :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie problem w tym, że nie mogę już brać wolnego bo zastępuje dwie osoby i nie wiem jak długo to potrwa.Będzie trzeba jakoś przetrzymać. Wiesz co, jak tak dalej pójdzie to na to imprezę pójdziemy w czwórke, góra piątkę, bo jakoś chętnych zbyt wielu nie ma... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że wrócą wszyscy:( A jeżeli nie to trudno...i tak się cieszę ze jesteście i z przyjemnością się wybiorę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) więc poczekamy na reszte pyrek i mam nadzieję że w tym tygodniu zapadnie decyzja kiedy bo ja i Anoola***27 proponujemy słodownię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki apel!!Starołęczanka,łoo matko,Mr.T,Zielona Ważka,Poznaniak!!! Odezwijcie się~!!!!:DJeżeli kogoś pominęłam to sory.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że wszyscy wróca bo tak się fajnie zapowiadało. :) Tak jest NWA, jak najbardziej jestem za Słodownia, zaproponujcie jakiś sensowny termin. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przyszła dostawa bokserek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cztery pary bokserek :) rozmiar xl;) bo ja noszę tylko bokserki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm lubisz jak chłopak nosi bokserki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że lubię... :) a najbardziej podobają mi się Panowie w takich obcisłych spodenkach/bokserkach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie takie mam a co sądzisz o rozmiarze xl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o rozmiar bokserek;) Estravaganzaa MNIE CHYBA NIE LUBI:(:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz NWA Estravaganza zadała bardzo istotne pytanie... beda obcisłe? ;) A co ja mogę myśleć o rozmiarze xl... hmm.. to zależy co w rozmiarze xl w nich jest....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię placki
no są obcisłe tak w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×