Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

a jaka jest wasza ulubiona emotka bo moje to te :O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na discavery jest program o produkcji chipsów mniam robią mi apetyt:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem wydaje mi się ona wymaga pocieszenia tak samo jak ja czasami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem uzależniony od chipsów średnio zjadam 6 paczek na tydzień:( to jest dla mnie taki papierosek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki miłej nocki smacznej kolacyjki;)dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Widze, ze ciekawe tematy sa poruszane, choc neiktorzy sa zli :) Nie odzywałem się, bo nikt mnie nie lubi, ba nawet niecierpi :).... zartuje oczywiscie:) troszke pracy mam, wogole w swieta nei bylem w chacie, dopiero dzis do roboty i do domku! zycze miłego wierczoru! i co z tymi chipsami? zdrowe czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnei ogladalem archiwum x, i musze przyznac ze widzialem juz pare razy, ale jednak dobry serial:) co slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądam na wspólnej:P hehe Pisałam wcześniej,nic ciekawego się nie wydarzyło,synek mnie codziennie zaskakuje i to jest miłe:) Archiwum X jest świetne kiedyś oglądałam namiętnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bylem mały nie moglem ogladac:) no to dobrze, przynajmniej z synkiem jest wesolo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:DJa wszystkie horrory oglądałam jak byłam mała,uwiebiałam się bać,czasami nie mogłam zasnąć bo wydawało mi sie że fredi czeka pod moim łóżkiem;) A teraz boję się strasznie i nie przepadam!! Podobnie mam w wesołym miasteczku,nie wsiądę na żaden eksperyment a kiedyś byłam pierwsza w kolejce!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bylem. Wiesz w czwartek troche latania po cmentarzu, pozniej troche czasu spedzonego z rodzina i tak zlecialo do dzisiaj. niestety w pracy ciezko bylo po tylu wolnych dniach... no zreszta po tym wolnym chyba przybylo kg od jedzenia:) a co to bedzie na swieeta:) wielki brzuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze sobie tak troche w tv, do tego pije piwko wiec czy moze byc cos lepszego..? dobra zle. Czy to co robie nie jest fajne :) No musze przyznac, ze ona jest niczego sobie... jeszcze jak w tym tancu byla taka zrobiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm,piwko niestety się ograniczam:( Liszowska jest świetna i denerwuje mnie nagonka na jej kształty bo wydaje się b.seksowna...nie wiem jak inni faceci mają,ale mojemu się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie przez te ksztalty ma w sobie duzo seksu. gdzies czytalem ze ona jest zalamana. Media nie moga sie odczepic i strasznie jej wytykaja te pare kilogramow. wogole tak zauwazylem, ze w polsce media naprawde bardzo doszukuja sie dziury w calym, ale co mozna sie spodziewac po takich faktach i super expresach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz, niestety sa tacy i to nie mala liczba. Zyja tym wszystkim... zmykam spac, kolorowych...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór ja wpadłam sie tylko przywitać i zaraz zmykam dziś nic mi sie nie chciało po urlopie i tylu dniach wolnych w pracy strasznie mnie nosiło dlatego nie wchodziłam na forum co bym mogła skupić sie na pracy ale jakoś mi nie wyszło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Darietta!!Miło ze jesteś...ciężko jest sie przestawić na trybiki pracy,szcególnie po wolnym:) Odpoczywaj i regeneruj siły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no regeneruje siły na tą naszą imprezkę bo ogólnie jestem chętna tylko musimy sie jakoś dogadać do terminu bo ja muszę to dopasować do jazd bo niestety w weekendy mam jazdy a teraz ta sobota na pewno odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×