Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sweet_girl

i zacznę smutno dzisiejszy dzion ....

Polecane posty

chłopak za którym szaleje ma wyłączony fon;/ i z rana gdy już spać nie mogłam napisałąm naprawdę milego smska na pobudkę i lipa;/ a milczy już tak 2 dzień lecz dziś to już fon mu padł?? czy moze ignor;/ najgorsze jest to, że mi zależy na nim ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elia81
Myślę, że on Cię olewa. Daj sobie spokój. Wiem, że jest ciężko. Znam to. Ale nie można się poniżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Ci;) pewnie masz rację....ale wiesz jakie my dziewczyny mamy dziwne usposobienie, teraz pewnie będę nadal zadręczała się myślami, ale jak będzie chciał to siię odezwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niet.
a wiesz co, on moze nawet nie zdawac sobie sprawy, ze tobie tak bardzo zalezy ;) na jakij jestescie stopie tak w ogole? kolezenskiej czy cos wiecej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elia81
Kotuniu, ja rozumiem, że jest ciężko. Znam to z doświadczenia. Poniżalam się przez 4 lata. Nie ma to sensu. Wiem, że teraz jest mi latewo mówić. Wtedy myslalam, że mam rację. Teraz mam faceta, który mnie szanuje , kocha i w ogóle wszystko. Teraz wiem, że tamto bylo bez sensu. Ale dopiero teraz. Dawniej myślalam, że tamten jest jedyny na świecie, a to nie prawda. Bądź silna !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Ci Eluniu:* będę silna!! miło, że mnie tak podbudowałąś i ostrzegłaś przed popełnieniem błędu;) miłęgo dzionka;) bo ja zacznę go zusmiechem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×