Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdradzony maz......

moja zona zdradzila i rzada rozwodu zeby zwiazac sie z kochankiem

Polecane posty

Gość dobre dobre dobre.....
Może i tak, ale dzięki temu potrafię docenić wspaniałego człowieka, z którym obecnie jestem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiadyslaw olejwus
dobre dobre dobre..... ......i o to w zyciu chodzi aby cieszyc sie kazda chwila w zyciu z kochana osoba:) chce byc ta zona a ty chyba nie znasz najwiekszych wartosci w zyciu. typowa ciemnota umyslu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiadyslaw olejwus
chce byc ta zona do garow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massakrra
żąda debilu, a nie rzada !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc ta zona
za to ty blyszczysz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wodze jakie sa tu zlecialy specjalistki od ortografi :p hehehe wreszcie facet zrobi to co do niego nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka i matka
Az strach czytac co tam piszecie. Najgorsze jest to, ze zdradzony maz, nie rozumie, ze jego zona pragnie miec dom, w którym sa dzieci. Zdradzony pisze, ze jej sie bachorów zachcialo, a sama ich miec nie moze. Glupi jestes zdradzony, moze z Toba ich miec nie moze, bo jestes bezplodnym dupiem, co wine puszczania zwala na zone, a ona po prostu chce miec dzieci, i z innym mozliwe ze je bedzie miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka i matka
przepraszam wszystkich zjadlam literke : mialo byc dupkiem bezplodnym!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresant
kurwa, przeciez pisal, ze to ona jest bezplodna :o wy to naprawde pojebani jestescie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka i matka
czytalam i nie jestem pojebana, facetom latwiej jest zwalic wine na kobiety ze nie moga miec dzieci niz przyznac sie ze oni sami nie moga miec jego zona napewno byla u lekarza, który stwierdzil ze nie rozumie dlaczego nie maja potomstwa ale czy zdradzony byl u endokrynologa na liczeniu plemników i sprawdzaniu ich ruchliwosci i zywotnosci????????????? zapewniam ze nieeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzony maz......
niee to ona jest bezplodna i sama mi o tym powiedziala przed slubem i to mi sie w nie spodobalo bo ja nie znosze dzieci i myslalem ze problem bedzie z glowy natomiast po malzenstwie zaczelo jej odpierdalac i stad ta zdrada czuje sie oszukany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc ta zona
:D:D:D:D wy poczytajcie co piszecie :D macie wiecej informacji na temat tego goscia (autor topiku), jego zony i kochasia :D piszecie ze kochas jest przystojny, czuly i opokunczy a autor gruby, oblesny i leniwy :D(tutaj sie domyslam co o niem sadzicie), lepiej wiecie jaka jest puszczalska zona...ba ! wiecie, ze to on jest bezplodny a nie ona :D no litosci :D dobre dobre dobre..fajnie, ze Ci sie udalo i zycze powodzenia i szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka i matka
to co innego - wycofuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj bezplodnych
fajfusie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiarenka789
wiesz dlaczego szukała innego? nie miała tego u Ciebie !!!! co tam znalazła !!! znajdz inna kobiete , ułóż sobie życie a jej daj spokój , niczego złością nie zmienisz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiarenka789
nie nazywaj jej szmatą - każdy z nas chce byc szcześliwy !!! czegos między wami zabrakło,coś nawaliło !!! i jestem pewna , że przyczyną tego jestescie oboje !!!! byc może też instynkt macierzynski ......ale miej do niej szacunek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawne.........
jakby facet zdradzil to bylby chujem i dupkiem a jak baba zdradzi i jest szmata to jest ok i ma prawo do szczescia lol!!! H I P O K R Y T K I !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradziła to fakt
ale postawiła sprawę jasno - chce rozwodu! nie puszcza sie na lewo po kryjomu zgrywając kochającą żonkę więc nie wyzywajcie jej od szmat! a autor to przykro mi to powiedzieć - totalne barachło bez honoru (to dopiero szmaciarstwo) - w takiej sytuacji wręcz NALEŻY się rozstać ps. moja opinia byłaby taka sama gdyby płci były odwrócone i gdyby to pisała jakaś zdradzana żonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradziła to fakt
WIEC ZASTANOW SIE NAD SOBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradziła to fakt
WIEC ZASTANOW SIE NAD SOBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×