Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wqd

Przeraża mnie wasz infantylizm na tym forum!!

Polecane posty

Gość dla mnie sensem zycia
linea---> Tak sie sklada, ze akurat wqd ma najwieksze prawo tu przebywac - to Jej topik :classic_cool: Ja ty nie umisz inaczej dyskutowac to sobie mozesz isc... Ale inii niech sami deyduja o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie sensem zycia
tyle literowek w jednym zdaniu (w tym jedna dosc niefortunna)- chyba zglodnialam ;] Wic jeszcze raz: "umiEsz inaczej dyskutowac to sobie mozesz isc... Ale inNi niech sami deCyduja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też macie problem... Ludzie uzywają różnych pieszczotliwych okeśleńn nie tylko w stosunku do dzieci. Więcej nie napiszę bo lecę na obiad. Dziś mam fasolową..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie sensem zycia, z całym szacuneczkiem, ale to nie ja się wybrzydzam jakimiś pierdołami. Założycielka tego tematu prawie w kazdej wypowiedzi daje do zrozumienia, że jest jej cholernie źle na tym forum, narzeka na naszą INFANTYLNOŚĆ itd...itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie sensem zycia
mi chodzi o to, ze mnie masz prawa wyganiac z topiku jego autorki, bo ma tu najwieksze prawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wskaż mi choć jeden fragment, w którym to wyganiam autorkę tego tematu. Ja tylko kulturalnie pożegnałam się z nią :-) A skoro o prawach mowa, to proponuję wrócić do pierwszych wypowiedzi tej dziewczynki. Ona ma prawo wyzywac kogokolwiek, zwłaszcza, jeśli kogos nie zna, od głupich tępych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto
autorko jesteś normalnie walnięta co cię kurwa obchodzi jak kto sie do swojego dziecka zwraca odpieprz się debilna babo i zajmij rozwojem intelektualnym swojego człowieka idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×