Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wqd

Przeraża mnie wasz infantylizm na tym forum!!

Polecane posty

wqd, to się podsumowałas w wypowiedzi o 12:11... chyba jednak lepiej użyć hasła \"fasolka\" do istoty która w tobie rośnie, niż potem jak już będzie na świecie powtarzać jej że jest głupia, a ty jak widać wolisz to drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqd
BOSZE, JAKIE WY JESTESCIE TęPE, AM TRZEBA TłUMACZYC..WSZYSTKO JAK KROWIE NA ROWIE.. temat topicu był "zielony kał w ciąży?" to był taki skrot...kurde..tak samo jakbym napisała,"wymioty w ciąży" ...chodzi o to, ze wymioty wystepujace w ciazy..jest to forum, moge operowac skrótami..nie musze pisac, elaboratow... a jak ktos jest taki głupi..ze myslał i nabrał sie, ze ktos mogł napisac..ze kał może byc w ciązy..to ja normalnie padam..ręce opadaja!!wam trzeba wszystko tłumaczyc, jak małym dzieciom!!w przedszkolu..inafantylizm jednak pozytywnie nie działa na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredota obrzydliwa
I bardzo dobrze, ze tak długo nie wiedziałaś bo mówić do dziecka Maniula to też oznaka że coś z toba nie teges :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wqd my doskonale zrozumialysmy co chcialas wyrazic ale skoro ty krytykujesz inne mamy i zwracasz im uwage to chyba mozna zwrocic uwage równiez tobie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jest to forum, moge operowac skrótami..nie musze pisac, elaboratow...\" a przyszłe mamy mogą używać słów typu \"fasolka\" no i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredota wzięłam sobie wasze słowa do serca i od jutra zaczne do niej mówić \"droga Mario Paulino\" :P myśle ze wtedy lepiej rozwinie sie intelektualnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqd
mamani...ale smieszna jestes..czyli jesli ja zwrociłam wam uwagę, ale słuszna,to wy musicie sie przyczepic..tez do mnie..(bez powodu, czepiajac sie kału)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wqd bez powodu? jak dla mnie jest powód- wyrazilas sie nie precyzyjnie! a ty jaki masz powód? że ciebie to drazni? to nie czytaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqd
infantylizm jest głupi...i to jest słuszna uwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqd
i świadczy o waszej niedojrzałosci..zachowujecie sie jak nastolatki w ciązy, albo dzieci w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqd
Infantylizm, zatrzymanie rozwoju fizycznego lub psychicznego na poziomie rozwoju dziecka, nieproporcjonalnym do wieku. Infantylizm u ludzi dorosłych może być warunkowany zarówno zaburzeniami hormonalnymi, jak i błędami wychowawczymi (nadmierna opiekuńczość rodziców uniemożliwiająca dziecku usamodzielnienie się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod warunkiem ze to infantylizm a nie poprostu wyrażanie swoich matczynych uczuć. Każdy odbiera to inaczej. równie dobrze mozesz mnie skrytykować ze ubieram córke w rozowe ciuszki w kwiatki i motylki- to infantylne przeciez powinnam jej zakładac cos wysmakowanego najlepiej z jedwabiu i jeansu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obie - i wqd i MaMani popadacie w skrajnosci :o i nikt przy zdrowych zmysłach nie odczytał by z tytułu wspomnianegogo topiku, ze kał jest w ciąży :O drżę o bodźce intelektualne których dostarczacie swoim dzieciom :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrażacie sobie matkę mówiącą do 1,5 rocznego dziecka np. Anno, czy masz ochotę oddać stolec? albo do niemowlęcia: podam ci teraz grzechotkę. weź ją w dłoń, ponieważ w ten sposób rozwijasz koordynację wzrokowo-ruchową. przeciez to jasne ze do dziecka mówi się jezykiem dziecinnym, na tym polega urok i beztroska dziecinstwa, a wszystkie bzdury typu\"do dziecka nalezy mowic jeykiem takim jak do dorosłych wymyslił jakiś podstarzały psycholog który z dziecmi niewiele miał w zyciu do czynienia. a okreslenie fasolka to nie dlatego ze traktujemy dziecko jak warzywo, tylko dlatego, ze tak własnie wygląda gdy je widzimy pierwszy raz na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOGŁABYM WIEDZIEĆ O CO WAM CHODZI Z TYM KAŁEM?PRZECZYTAŁAM WSZYSTKIE WYPOWIEDZI I NIE ZAUWAŻYŁAM ŻEBY AUTORKA NAZWAŁAM SWOJE DZIECKIEM-KAŁEM!!! Wybaczcie ale bronie autorke,bo ma racje z tą fasolką :-) a wy przekręcacie wszystko,z tematu zrobiła sie jajecznica :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haris i hinko prosze zaproponujcie zloty środek bo pewnie \"skarbie\" i \"kochanie\" tez jest infantylne? wiec jak w takim razie modelowo zwracać sie do niemowlaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara82
wqd - przeczytałam wszystko od poczatku i doszłam do wniosku że sama nie jesteś zbyt rozgarnięta... Jak to mówiła moja Pani od polskiego : " dlaczego dzwon jest głośny? - bo w środku pusty!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotka*
natka900 ---- buhaahaa kurcze ale pojechalas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka z tym kalem to coś jak \"idąc ulicą cegla spadla mi na glowe\" tez nikt by nie wpadl na to ze to cegla szla ulicą a jednak jak przeanalizuje sie dokładnie to zdanie to tak wychodzi\" zreszta nie istotne kał to temat zamknięty- przynajmniej dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haris :D:D miało być chinko oczywiscie ale c mi zjadlo :D:D:D przepraszam tu wyszedl włąsnie mój infantylizm :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqd
mamani..NIE ZE NIKT BY NIE WPADł NA TO, TYLKO TY JESTES tak infantylna i zdziecinniała, ze bys na to nie wpadła, kiepsko z szybkim jarzeniem u ciebie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taki kraj jak Chiny i od zawsze pisze sie to przez CH :O Już współczuję twojemu dziecku mamusi która tego nie wie :O Skarbie i kochanie jest jak najbardziej ok, a to ze pomiędzy tymi określaniami a fasolką, bejbikiem nie widzicie różnicy to już nic na to nie poradze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×