Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Ale co zrobiłaś już i nie wiesz jak wynik odczytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vichy kochana byłabym ci bardzo wdzięczna. Podaj maila to wyśle ci zdjęcia tego testu bo szlag mnie trafia. Ta instrukcja jest do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia czekam bo jeszcze nic nie doszło :) To jeszcze tak dla formalności przypomnij który masz dc. i jak długie je masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vichy konkretnie ci nie powiem bo nie wiem :-) wiesz ostatnio mialam to wszystko pokrecone. Okres mialam 3 sierpnia pozniej przez 2 mc nic. Brałam duphaston i 24 października dostalam po hormonach. Wcześniej bylo normalnie od 28 dni do 30. Takze sama widzisz. Pewnie za chwile dojdzie bo wyslalam maila z komorki. Wyszły mi 2 kreski. Obie bardzo wyraźne ale jedna ciut bledsza. Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg obliczeń to jest dzisiaj 11 lub 12 dzien cyklu. Bo dzien przed @ mialam planienie wiec różnie to mozna interpretować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka hihi ale nam idzie z tymi stronkami:Dsuuuuuuuuper Vichy😘 podglądaczko jedna🌼 majtki leżą grzecznie w pudełeczku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Fisia ;-) trafia mi sie wyjazd do Angli do dobrej roboty. Nie wiem co zrobic... Jechac nie jechac... :-( jak pojade to nici ze staranek no bo jak. Musze zostawic marcina itp... Nie wiem co robic... Wyjazd za miesiac... Chyba pojade... Chce i nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia🌼 narzie leżą grzecznie ale ja nie chce wiedzieć co się z nimi będzie dziać wieczorem :D Gosia🌼 no i zdjęcia pooglądane i wg. mnie testy pozytywne tzn.za 2 góra 3 dni powinna być owulka :) Tak więc działaj moja droga ile wlezie :) Zrób sobie jeszcze jutro dla porównania a jak kreski będą identyczne to jeszcze lepiej :)bo teraz jest ta pierwsza ciut jaśniejsza :) A co to za praca?Na jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczęta!!!!! Fisia jak tam majteczki, Vichy ciagle podglądalas nas dzisiaj no wiesz nie ladnie i tak nic nie mowic w dodatku, caly czas tylko patrzylas i patrzylas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jak kilka miesięcy temu. W piekarni. Ciezko troche ale dobra kasa. 350 funtów na tydzień. Nie wiem co jeszcze zrobie jak mi sie dzidzia trafi to nie pojade. Działaj w moim przypadku to nie takie proste bo wlasnie sie z chłopem poklocilam. A co do tych testów to tam pisze ze jesli ta druga kreską jest znacznie bledsza to wynik ujemny, ale ona nie jest znacznie bledsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vichy - ja tez potrzebuje pomocy z testem owulacyjnym robilam wczoraj dwie wyrazne krechy czy to znaczy ze owulacja byla wczoraj czy bedxzie dopiero ? cykle mam srednio co 31 sa w miare regularnei czasami 32 teraz jestem w 17 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie nie korzystalam z tych testow.... Właśnie niedawno zjadłam obiadek z mężusiem i tak sobie siadłam na momencik, poczytać i pogadać troszeczkę...:) Widzę, że Gosia wybiera się za granicę hmm nie wiem co Ci poradzić, jeżeli masz jakąś dobrą pracę to bym jechała na Twoim miejscu, przyjedziesz to zajmiecie się z mężem za dzieciątko....ale w sumie Twoj wybór....ja mam już prawie 30 lat to pewnie bym się na taką pracę nie pisała, teraz mi jedno w głowie, zresztą przeprowadzamy się zmężem do nowego mieszkanka w przyszlym roku, więc to nie wchodzi w grę... Musisz przemyśleć wszystkie za i przeciw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria owulacja dopiero bedzie. Bierz sie do roboty! Dzis jutro i po jutrze. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka ja nie mam meza ;-) to moj chłopak.Boje sie ze jak pojade to sie rozpadnie wszystko.Jesteśmy ze sobą 4 długie lata.W styczniu tego roku on wyjechał do Angli.Nasz związek sie juz prawie wtedy rozpadł.I ja po 5 miesiącach rozłąki nie wytrzymałam tęsknoty i pojechalam za nim.Nie Zaluje. Wróciliśmy razem we wrześniu.On z różnych względów nie moze ze mna pojechać.Takze mam jeszcze chwile do namysłu.Ciągnie mnie tam jak cholera a jednak chce zostac... Cholera 2 kreski na tescie szkoda ze nie na ciazowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie jutro, a napewno w niedzielę...narazie ani widu ani slychu miesiaczki a zbliża się wielkimi krokami 39 dzień cyklu.... Brzuch mnie pobolewa dzisiaj cał dzień miałam kilka dni przerwy z bolem i znów dzisiaj zaczął...a tak pozatym zmęczenie, znużenie, ból piersi, powiększenie, temperatura nadal podwyższona 37,4 st. C, chybaże jestem przeziębiona ale nie czuję się chora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki że zniknęłam na chwilkę ale mi net nawalał :o Wiktoria a masz porównanie z innymi testami np. z przedwczoraj bo tak na podstawie 1 testu trudno stwierdzić ,choć po długości twoich cykli ja bym obstawiała dziś lub jutro owulkę :) Ale sexik pewnie jest no nie, to się nie masz czym martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, a nie myśleliście o małżeństwie? A później dzieciątko dopiero? Czy dla Was wszystko jedno co najpierw? Nam zależało aby się pobrac i teraz zaczęliśmy mysleć do tego tak jakbyśmy dojrzeli do tej myśli, co nie znaczy że nie chcaiłam wcześnie.... i nie byłam dojrzała heheh, jesteśmy razem ponad dwa lata i znmay sie tyle i stwierdzilismy oboje, że to jest to i ze wlaśnie w końcu trafiliśmy na właściwe osoby.... Ale to wasza sprawa....tylko wlasnie abys nie była w ciąży jadąc tam....chociaż zawsze możesz wrócić tutaj albo przenosic tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu🌼 z tą pracą to trudno tak komuś doradzić bo z jednej strony propozycja kusząco a z drugiej szkoda Ci chłopa zostawić i staranka przerwać :( No nie wiem zrobisz co uważasz za słuszne,choć taka okazja może się długo nie powtórzyć :) Malwinka 🌼 ja z całego serca trzymam kciuki aby te Twoje objawy okazały się ciążowe :) a kiedy mierzysz temp. rano? bo dość wysoką masz......ja miałam 3 dni od spóżnienia@ 37,3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vichy nie mam wczoraj testowalam pierwszy raz i bylam zaskoczna ze 2 krechy jeszcze dzisiaj bede testowac cykle do tej pory milam regularne 31 dni a jak zaczelismy sie sttarac to mi sie wdluzyly o 1 dzien a najdlzszy byl ostatni 33 ale to chyba przez podswiadome myslenie o ciazy pewnie - ta nasza babska wyobraznia Malwina ja cos czuje ze ty jednak w ciazy :) :) pozdrawiam was wsszystkie i uciekam do pracy lunch mi sie juz konczy pappapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam od 37,2 do 37,4 rano miałam 37,1, później 37,4 , trzymaj trzymaj przydadzą mi się te kciuki Vichy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina, ta właściwa do pomiarow tempka to poranna, mierzona zaraz po przebudzeniu. W ciagu dnia tempka na ogół troche sie podnosi i do planowania rodzinki jest już, że tak powiem, nieaktualna. Ważne, by mierzyć rano - to jest ta właściwa, tzw. podstawowa temperatura ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko to nie jest takie proste jak ci sie wydaje. Moi rodzice nie akceptują Marcina. Takze zeby byl ślub musi byc dziecko, ale nie tylko dlatego. My chcemy je miec tak czy siak. Kochamy sie naprawde i dziecko to jedynie plus naszego związku. Uciekam teraz. Napisze pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi już w brzuszku burczy a do końca dniówki mam tylko jogurcik :o a tu jeszcze 3 godzinki :o Jakaś klientka zostawiła u mnie reklamówkę z zakupami ,ciekawe czy się po nią wróci jak nie to jej zjem ser żółty bo tam widziałam :) są jeszcze udak i mięso mielone ale surowe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×