Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Moje koty mnie oblazły, pisać nie dają! Głodne pewnie, rzucę im chrupek do misek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis napewno nie, ten test ma czułość od 25 jednostek (taki mi baba w aptece wcisnęła), więc robi się go dopiero po terminie spodziewanej miesiączki (co za głupota). W mnie \"termin\" się waha, od 28 do 33 dni. 33 dzień upływa w poniedziałek. Poczekam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz, podświadomie odpowiedziałam na Twoje pytanie :) Nie problem, że się spóźnia, problem, że nie mam \"siąpienia\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha u mnie 39 dzisiaj ale ostatni cykl może czytałaś jak pisałam wcześniej trwał 38 dni (wtedy się jeszcze nie staraliśmy)...więc może znów mi się spóźnia lae te pozostałe objawy zwłaszcza dzisiejsze rano....Nie wiem muszę po prostu zrobic test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe tzn. starasz się o pierwsze napisałam tak jakbyś już była w ciązy ( uważaj bo jestem wróżka ) heheheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wcześnie jak na mdłości, ale moja znajoma \"obejmowała\" kibelek od 2 tygodniu ciąży.. Czytałam, że miałaś 38 cykl, dlatego przyjęłam metodę \"najdłuższego\" cyklu (33) i czekam nie panikująć. Co prawda ten cykl był 4 miesiące temu, ale był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włąsnie to teraz robię i ten najdłuższy minął wczoraj....hehehe A co do mdłości to moja koleżanka wcale nie miała....to zależy od organizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tylko raz zemdliło, tydzien temu... może się jajeczko gnieździło, nie wiem, ale wtedy miałam te kłucia \"wędrujące\", które skończyły się ok 5 dni temu. Teraz od 2 dni pobolewa jak okres, ale okresu nie widać. U nie bóle okresowe występują pół dnia przed okresem, a nie 2... Życzę Ci i sobie na przyszłość, abyśmy więcej żadnych mdłości nie miały :D (moja mama nie miała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj, to mamy tylko parę dni różnicy w cyklu, no proszę. Też bym chciała już mieć 39 dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam pobolewania już jakieś 2 i półtygodnia temu i trwały jakięś 10 dni może dwa tygodnie..później przestało mnie boleć i zaczęło przedwczoraj......myśłałam ,że to już na okres a tu na razie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam, ale skończyłam ok. 1,5 roku temu. Intensywność przeżyć seksualnych nam spadła i nie było sensu się szprycować chemią. Od tamtej pory kalendarzyk i obserwacje ;) a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka, no identyko nam się cykl układa ! Wszystko tak samo :) Ale jestem ciekawa, czy Ci test pozytywnie wyjdzie. Trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie aby te mdłości trwały jak najrzadziej ale o czym my mówimy herbatka nawet nie wiemy czy jesteśmy w ciąży tak naprawdę hehehhe :) ;) Może to takie przesunięcia u nas miesiączki....a my bardzo chcemy i słuchmy wszystkich objawów.... Oby tak nie było....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cmok dziewczęta cmok😘 Malwinka Herbatka😘 ja tylko na chwilke .własnie \"ogoliłam \"męzowi głowe.poszedł się kąpac a ja siuuuuup do kompa poczytać co moje kochane dziewczynki napłodziły:D:D oj Wy dziewczynki sklerotyczki .nie zapomnijcie jutro zrobić testu bo Fisie ciekawośc zżera jak cholera:D:D:Doczywiście trzymam kciuki,żeby Wam DWIE krechy wyszły ja dzisiaj temp mam bez zmian:( ale starania starania i jeszcze raz starania hihihi.nie poddaje się kochane. reszta dziewczyn pobudka !!!!!! Gosia😘 dziubassek😘Validos😘odezwij się co u Ciebie Michelle😘 i 😘 dla Danielka Demiluna😘 i 😘 dla Vikusi kochana a Ty jak się czujesz????Vichy swatowa😘 i 😘 dla Karolka.wiktoria😘 Sylwia😘 Margerita😘dafodilek😘 mrufcia😘kurde no😘basiunia😘 i 😘 dla Szymcia Majcia😘 jejku mam nadzieje ze o nikim nie zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam przez poltora roku ale przestałam brać poł roku temu i zaczęlismy dopiero teraz starania w tym cyklu, miałam odczekać kilka miesięcy wg wskazań lekarza....a zresztą jeśli chodzi o doznania seksualne to samo było....nie miałyśmy dobranych włściwie tabletek...i tyle... No ja też jestem ciekawa Twojego....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Fisiu!!! :);) Mam nadzieję, że wyjdzie dwie kreseczki ;) No to mowisz, że sobie faceta wystroiłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko masz rację, że się w siebie wsłuchujemy szukając oznak ciąży. Ale.. Piszę tylko o takich, które naprawdę stnowią jakieś nowum i zjawiska nietypowe. Nie piszę o piersiach, bo z nich nic nie potrafię wyczytać, niby większe, niby wrażliwsze, ale to też może być znak na okres, pomijem piersi, pomijam syfy, które mi powyskakiwały, chociaż wcześniej nigdy ich nie miałam przed okresem. I pomijam kilka innych \"dupereli\" typu zapachy, zaparcia, itd. bo to mogę sobie łatwo wymyślić. Ale szyjka , tempka, brak \"siąpienia\", długie bóle po owulacji i okresowe to fakty. Bardzo staram się zachować rozsądek, nie wymyślać, tylko dyskretnie obserwować. Pewnie i tak nic z tego nie będzie i takie mam nastawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu masz najlepszy czas w cyklu :D Ale mi się \"wsłuchujemy\" przeprawiło, heheee, znaczy cenzura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ten cykl jakoś inaczej przeżywam....inne mam objawy... Dlatego piszę o tym.... Ale zobaczymy jak to naprawdę będzie, ale jestem pewna, że wyjaśni się to jak nie jutro to w ciągu najbliższych dni ;) Mam nadzieję tylko, że pozytywnie dla nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×