Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Gosia, batonika nie mam ale jeszcze mi zostalo troche torcika czekoladowego wiec moge podeslac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millenia przestan... mam strasznego smaka dobra tyle o slodyczach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co do filmow to tak: \"miasto aniołów\" jejku na tym filmie to ja rycze jak bób \"zielona mila\" nic nie pobije tego filmu a serial ostatnio to \"twarzą w twarz\"hmmmm a i ze 100 razy widziałam \"brigide jones\" ja to uwielbiam filmy więc duzo by było na mojej liście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia, we wtorek jest ostatni \"Twarza w twarz\", ja go juz ogladalam wiec powiem tylko tyle ze suuuuuuuuuper odcinek! a i jak jestes milosnicka Malaszynskiego to powiem ci ze na koncu...;) ok , wytrzymaj do wtorku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja juz rano odebrałam sukienke od krawca porzezona:) ale wg mnie za duzo!! wogle jaks jestem nabuzowana!!! rano obudziłam sie po 5:( i tem 36.7 kurcze godzina róznicy moze pokazywac inaczej! bo codzienie mierze po 6:( nie chciało mi sie kłasc i wstawac za godz:( ide szykowac obiadek!! i chyba sie na chwile połoze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no kochana ja mam zasobą juz ostatni odcinek.umarłabym do wtorku czekając faktycznie ostatni odcinek suuuuuper.szkoda tylko ,że nie pokazali więcej samej koncówki chyba ze nakręcą ze dwa odc dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam lubie horrory podnosza mi cisnienie:P i uwielbiam komedie jak narazie to najbardziej z horrorow podobalo mi sie \"13 duchow\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koug
dziubassek proponuję Ci- "wzgórza mają oczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki U mnie nic nowego, ciągle czekam na termin usg(powinnam mieć za tydzień bo wtedy będzie już 12 tydzień, ale zaproszenia jeszcze nie dostałam, codziennie wyglądam listonosza i zaglądam czy nie ma do mnie listu ze szpitala), nudności nie przechodzą, najgorzej gdy jedziemy gdzieś samochodem(muszę wypróbować te migdały). Powiem wam że musiałam kupić już szersze spodnie bo normalne już zaczęły mi za bardzo obciskać brzuch(podobno w drugiej ciąży brzuszek szybciej zaczyna rosnąć). kupiłam takie fajne jeansy z rozciągliwymi wstawkami po bokach, naprawdę fajne i powinny mi posłużyć do końca ciąży. Moja Wikusia ciągle chora, bardzo męczy ja kaszel, katar i gorączkanie może spać, ciągle się budzi, jedynie ze mną w łóżku śpi jako tako(mam tylko nadzieje że mnie nie zarazi) Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna buziaczki dla Wikusi niech szybciutko wróci do zdrowia gwiazdeczka nasza. demilunia jezeli brzuch rśnie w drugiej ciązy szybciej to ja juz się załamałam.34kg pierwsza ciązą to druga z 60😭 dziubassek\"13 duchów\" mnie sie nie podobał taka bajka ale faktycznie wzgórza mają oczu 1 i 2 super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug dzieki za wskazowke jak tylko znajde czas to sobie obejze.. Demiluna biedactwo z tej twojej Wikusi:( to swietnie,ze tak szybko rosnie ci brzuszek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu jak bede w domku to chętnie pogadam z Tobą na gg i grzecznie wysłucham Twoich wskazówek :) w tej chwili jestem w pracy, a tu mamy zakaz instalowania gg:( Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy dziewczyny dużo piszecie :) Chciałam się bardziej udzielać i z Wami zaprzyjaźnić, ale ja nawet czytać nie nadążam, a co dopiero żepy pisac na bieżąco... No dobra, teraz też mam tylko chwilę, bo za pół godziny jedziemy do moich rodziców. ja mam ciągle temperaturę niską, ale skoczy na pewno lada dzień, bo objawy śluzu wskazują, ze owu już była. Ale powiem Wam, ze jestem sromotnie zawiedziona testami owulacyjnymi. Stosuję już je drugi cykl i nie pokazują nic. Mają wskazać pik hormonu LH, na 12-48 godz przed owulacją. No niestety albo testy lewe, albo ja nia mam \"piku LH\" To jest natomiast niemożliwe, bo jak badam temperaturę ju od kwietnia, to zawsze miałam owulacje (zawsze był wzrost temperatury), więc i skok hormonu LH musiał być. teraz będe polegać na temperaturze i objawach śluzu, bo to najpewniejsze - tak mi się wydaje. Niestety szyjki nie potrafię badać. No zobaczymy - może tym razem się uda :) słuchajcie, może wpiszemy w tabelkę dodatkowe rzeczy, tzn. następny spodziewany termin miesiączki. A u dziewczyn w ciąży za którym razem się udało. Co wy na to? Pozdrowienia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafodilek testami sie nie sugeruj. Tez je mialam i sa do bani. Jesli temperatura wskazuje ze owulacji nie bylo to jej nie bylo. Trzeba czekać o ile mierzysz Temperature prawidłowo. Jesli mozesz to wrzuc mi rozpiske swoich temperatur dzien po dniu. Napisz jeszcze datę @ i długość cykli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja od rana małe zgrzyty z moim dzieckiem czyt. siostra!! cóz okres dorastania nie jest łatwy!:( włoski mam zafarbowane za 5 min zmywam farbe!! obiadek przygotowany i nie wiem czy sie nie bachne na chwile do łózeczka! Gosienko Ty to jestes nasz dobry duszek:) jak sie cos dzieje to do Gosi:) Dafolidek:) zagladaj:) jak tylko asz czas:) a nasza Gosia Ci wszystko wytłumaczy:)) zmykam zmyc farbe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu dziewczyny przestańcie mi slodzic bo obrosne w piórka i wam odlece ;-) nie wiem wszystkiego bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie myślałam,że jak teraz się nie uda,to kupię sobie testy owulacyjne,żeby mieć czarno na białym,że będzie owulacja.Naprawdę są do niczego?Moja panj ginekolog powiedziała,żeby nie sugerować się zbyt mocno temperaturą bo to bardzo labilny parametr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi nie prawda! Temperatura potwierdza przebycie owulacji. Jesli jest mierzona o stałej porze i systematycznie to na pewno sie sprawdza. A co do testów to sa do kitu. Same testy nic ci nie powiedzą. Sluz Tempka i testy muszą sie pokrywać w jednym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno temp sprawdza się przede wszystkim u kobiet,które prowadzą idealnie regularny tryb życia,a ja niestety do takich nie należę-praca na zmiany,sporo stresu itp,poza tym często wstaję do wc w nocy,zwłaszcza po seksiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu a wiesz coś pozytywnego o wiesiołku.Czy to prawda,że daje bardziej płodny śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie obiadek juz gotowy, czekam tylko na meza bo pojechalm na zakupy i jemy :-) wiecie co, ja na razie nie mierze temperatury... nie chce sie zaczac nakrecac :-) ale do pytania agi o wiesiolka jak najbardziej sie dolaczam :-) mnie sie dzisiaj od rana kreci w glowie i jakos mnie tak ćmi.. meczace to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ja prowadzę regularny tryb zycia. Budze sie o 7 godzinie. Na 8 ide do pracy. Przychodzę o 15 a o 19 ide do faceta. O 23 zazwyczaj ide spac. I tak codzień. To ze w nocy wstajesz siku to nic. Jesli sa zakłócenia np nie przespana noc Tempke sie mierzy po 3 godzinnym wypoczynku. Przeciez sie nic nie stanie jak ja sobie pomierzysz. Ja stale was do tego bede zachęcać. Ustaw sobie budzik np o 7.30 zmierz zapisz i idz dalej spac. Do do wiesiołka to nie bede sie klocic. Nie wiem. Trzeba cos o tym poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po obiadku:)ale sie najadłam jak głupia a później płacze przed lustrem:( kochane w piątek jade do Częstochowy i wracam w niedziele wieczorkiem.kochane taki mam plan pomodlić się za nas i poprosić o dzieciaczki dla nas Waszystkich a dla zaciązonych o zdrowie dla nich i małych fasoleczek hihi intencji dużo to pewnie cały dzień na Jasnej Górze spędze:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu pomyśl o nas jak bedziesz w Częstochowie. Ale Ci fajnie ja to na razie nie mam szans zeby gdzies pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu właśnie po to jade,żeby Wam i sobie wymodlić maleństwo oraz zdrowie dla nas wszystkich świeta nie jestem ale może mnie grzesznice wysłuchają tam na górze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu zapomniałaś dodać grzesznice- erotomanke hihihi :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia* ciiiiiiiiiiiiiiiiii bo mnie za granice Częstochow nawet nie wpuszczą:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×