Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Nie mam pojęcia, jak to z cytrusami, ja jem ich naprawdę niewiele, bo - jak już pisałam - nic mi do końca nie podchodzi, cytrusy również. No ale chyba krzywdy wielkiej nie będzie, jak sobie troche witaminki c co pewien czas w krwioobieg wpuszczę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasssku - tak tak Ty też się doczekasz zobaczysz.:) agi 37 - no chłopy to wogóle z innej planety są , mój jak siądzie przed komputerem to też go nie ma całe popołudnie , a weż mu przerwij żeby coś zrobił.:) porażka . Może my też oglądajmy filmy, grajmy w gry itp, nie gotujmy nie sprzątajmy ciekawe co oni na to.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia widzę ,że taki z Ciebie niejadek jak i ze mnie , też muszę wpychać na siłe praktycznie. MóJ M to się juz podśmiewa ,że same pomarańcze wpylam, a na obiad czekał tydzień bo ja patrzeć nie mogam na ziemniaki i mięso - ale dobrze,że miał 2 zmiany w robocie to jakos daliśmy radę. Ró frycie jak Ci smaka narobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie - nic nie smakuje, a spodnie w udach i brzuchu mam tak napięte, jakbym co najmniej o półtora rozmiaru spuchła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheee, chłop + komp -mam podobnie. Ale przestałam go cisnąć. I wiecie, pomogło. Popołudniu jak wracamy do domu, cośtam odgrzewamy, jemy. Potem mój K. (ok.20.00) jest znów głodny - znów sobie odgrzewa, zwykle drugi obiad albo resztki, ja mu podskubuję. Następnie o 23.00 je kolację - twaróg z cebulą, a ja już w łóżeczku. No i zostaje to całe śmierdzące zmywanie, które mój kochany K. po nocach (23.30) zmywa, żeby mi rano nie śmierdziało i nie potęgowało mdłości. Ładnie się ustawiłam nie ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się powkurzam i szybko mi przechodzi,zreszta tak naprawdę to są pierdoły,smieję się,że jeszcze teraz niech sobie ogląda ile chce,bo jak będzie dzidzia to już nie będzie nz to czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,ze tv i komp to standart:O probowalam kiedys machnac na balagan, nie zmyte gary i ogolny burdel w pokoju zeby sprawdzic czy sie cos przejmie ale gdzie tam musialam sprzatnac itp chlopom obojetne czy mieszkaja cysciutko czy w balaganie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewcyny mam tyle roboty ze glowa mala!!! A tak w ogole to CZESC WSZYTSKIM :) Margerita- lekarz nic ci nie powiedział na ten temat? dziwne.. ale jeżeli nic nie mówił to w sumie nie powinnaś się martwić. Nie wiem co moze oznaczac ta torbiel. Czasem torbiele powoduja krwawienia, ale Jesli nie masz zadnych plamień to nie ma powodu do niepokoju. Napisze pozniej buziaczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Dziękuję za gratulację i wiem, że ja tez wkrótce będę Wam gratulować. Byłam dziś rano na becie, wynik popołudniu. Powiedzcie mi, to jest prawdopodobnie 5tc, a mam maleńkie bóle podbrzusza, lekko ciągnące.. Czy powinnam się tym niepokoić? Czu to jest normalne w czasie ciąży? Pytam, bo jeszcze niebyłam u lekarza. Tak naprawdę to go jeszcze nie mam. Muszę kogoś wybrać. Czy znacie może w Warszawie jakiegoś dobrego lekarza, godnego polecenia, który jednoczesnie pracuje w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassku - tak tak u mnie też sposób na bałągan juz dawno wypróbowany, nic nie zmieni naszych brudasków im rzeczywiście obojętne czy jest nasrane (za przeproszeniem), Gosiu --- lekarz mi nic nie powiedział bo to było tak: jeden lekarz mnie zbadała (ręcznie) w 1-ej przychodni , po czym wystawił skierowanie na USG do 2-ej przychodni - bo tam jest USG - śmiech na sali. A USG robiłą mi doktorka która akurat miała dużur także nic mi nie powiedziała, teraz musze znów zapisać się na wizytę do gina - porażka jest iść państwowo ale chciałam zobaczyć jak to jets. dziewczynki - mam problem, jesteście kochane i zapewne mi podpowiecie. Sytuacja wygląda tak: mój M ma 27 lat , pracuje na stałe , studia że tak powiem nie dokończył i teraz wczoraj wezwali go do WKU !!!!!!!!!! rany kobiety co robić ? czy żonatych i prawie dzieciatych biorą do wojska? czytałam na forum różności i dopatrzeć się nie mogę prawdy, rany co robić może któraś z Was miałą podobną sytuację??? czy akt małżeństwa i umowa na stałe wystarczy ? pomocy ja nie oddam go do woja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melusiu -- nie martw się, będziesz miała kłucia i ciągnięcia w brzuszku (podbrzuszku właściwie), to normalne. Co do lekarza, chodzę do Lux-Medu na Chmielną, tam przyjmuje m.in. lekarz z Solca. Podobno dobry, zobaczymy. Państwowo nawet nie zamierzam chodzić. Ten Lux-Med mam z dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego. Co do lakarzy prywatnych, jak na moje oko za często wysyłają na usg ;) Wybór trudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar-geritko -- 27 lat? to jeszcze jest w wieku poborowym ??? może tylką chcą coś sprawdzić... cholercia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margerita żonatych i dzieciatych tez biora chyba ze jest on jedynym zywicielem rodziny, lub ma wiecej niz jedno dziecko. Tak mi sie wydaje. Trzeba kombinowac niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ma rację - ślub i praca nie uchronią go od służby, ale wydaje mi się, że za późno na pobór. Nie wiem. Może to pomyłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem nie pomoge choc bardzo bym chciala. Ja poznalam mojego jak on juz byl po wojsku. Dobrze ze mam chlopa starszego 7 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj kumpel wykombinowal sobie. Dal w lape jednym slowem psychiatrze ze jego osobowosc jest nie dojrzala i nie poszedl do woja. Moj ojciec natomisat sie odchudzal, zabraklo mu 1 kg i by go nie wzieli. Byl zalamany :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka jak Ci zazdroszcze tego brzuszka :) jutro powinnam dostac @ i czuje ze dostane, bo temka mi spadla z 37 na 36.7 boli jedna piers, nie wiem czmu jedna ale boli z boku :) sluzu masa no i czuje po sobie ze @ bedzie na bank, moze w przyszlym miesiacu sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar--gerita ja ma ten sam problem:( moj m. ma 22 lata i sie miga od woja, narazie odroczone na 2 lata ale co pozniej? juz sie boje:( przywiaze sie do niego i nigdzie go nie wezma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatko Rano probowalam ja zbadac wydaje mi sie bardzo wysoko co twardosci miekkosci to nie wim bo ledwo ja dosieglam. A i po tym mialam drobne brazowe plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam labę, szefowa sobie poszła, jestem sama w biurze, bo reszta (2 os.) na urlopie, wcinam winogronka i oglądam stronki o kruszynkach w brzuszkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki! cóz zaniedbałam Was!! ale mezowi ktos w pracy ukradł karte i ukradli mu z konta 1000 zł:( co za chamstwo!!!!!! mój od woja sie tez miga ale póki studiuje to ma spokój!!! gozej z kredytami:( i reszta:( jest nie do zdobycia!! Gosiu ja tez juz czuje @ w kosciach!! i chyba zapije wszystkie smutki na weselu!!!! obiecuje za Was tez wypic! melusia czekamy na bete:) ale jestem zła!!!!!!!!!!!!!! a on głupek podał komus pin do karty bo niby ktos z banku zadzwonił ze ktoschce zrobic zakupy na jego kerte i chcieli zablokowac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka to jest nas dwie:) ja tez jestem obecnie sama w pokoju i mam labe, tylko od czasu do czasu ktos zagladnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Gosiaczku, trudno stwierdzić. Albo masz wysoko przed @ (chociaż powinna być nisko), albo .... Plamienia mogą oczywiście oznaczać początek @. Przez ostatnie pół roku mialam plamienia na 3-4 dni przed właściwą @. Pytałam o to lekarza, ale powiedział, że to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassku -- a Twoj studiuje?? podobno za 4 lata ma wejśc jakaś ustawa ,że jeśli ktos nie chce do woja to go nie wezmą. ale jeśli ma odroczenie na 2 lata to jescze masz czas Kochana nie martw się na zapas może zmienić się ustawa i jakoś się poukłada. Herbatko --- teraz podobno moga barać do woja nawet do 40 czy 45 lat!!!! czujesz? kiedyś było tak,że 26 lat i juz jest w rezerwie , a teraz? ciągle coś się zmienia i martwię się co to będzie. Gosia --- mój pracuje na stałe, będzie dziecko a ja jestem bezrobotna czyli jakaś szansa jest,że jest jedynym żywicielem? a ta strona to nie chce mi się otworzyc co Herbatka ptrzesłała. dziewczyny kto wie coś więcej ? jest nas przecież tyle tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×