Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

dziewczyny, ja jestem tak znerwicowana ze jak mi tel zadzwoni to ja juz podskakuje. Nie potrafie sie wyluzowac, to wszystko przez te prace. zaraz tyrknie szefowa i zaczna sie wymowki, fochy..mam dosc.. co ja mam zrobic? jak ja mam donosic zdrowe dzidzi jak chodze taka ta robota podenerwowana?? dzis Mikolaj, umowilam sie z mężem tuż po pracy. Ma po mnie przyjechac i jedziemy na odkadek. Malenkie buciczki juz zapakowane... ;) do jednego z nich test wsadze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Nie wyrabiam sie jak zwykle :P robie od wczoraj za Mikolaja :P Wyrabalam sie tylko z kasy i to mi przyszlo z tego Mikolaja :) Wiktoria jak temeratura ??? Kurde no daj znac jak mezuś zareagował :) napisze pozniej kisses dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki poniszczylo mi sie gadu gadu 😭 napiszcie do mnie na nowy numer 336364 bo stracilam wszystkie kontakty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie tyle się opisałam i wszystko znikło !!!!!!!!!!! fisia🌼, wysypka nadal jest dziwne to bo tylko na jednym udzie to mam i to wysoko na udzie, lekko swędzi lekko szcypie , nie drapię tego bo cholerka wie co to?? czytałam w necie może to pokrzywka ciążowa? czy jakie uczulenie? Gosia expercie zerknij no swoim okiem może :) , piję mleko właśnie może wapnia mi brak? a calcium mogę sobie zrobić to rozmuszczalne? jak myślicie. Kurna nigdy mnie choróbska nie brały a tu proszę jak na złość . u mnie mikołaja jeszcze nie było :( M śpi, a sorki teść podrzucił jakieś ciacho za próg a niech se go sam zje!!! mikołaj sie znalazł wielki kurde no ---- podziwiam Cię ,że jeszcze nie powiedziałaś o dzidzi, napisz jaką miał M reakcję :) a szefową olej , pewnie baba ma problemy i wyrzywa się na pracownikach albo złość ją ściska ,że masz w sobie szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, siedze w robocie i podstakuje jak tylko tel dzwoni. Nie daj Boze jakbym se w czyms pomyslia, czegos nie docztala, czegos nie upilnowala itp.awantura i wymowki. A JA JESTEM TYLKO CZLOWIEKIEM!!!!!MAM KURWA PRAWO SIE POMYSLIC, NIE ZALATWIC CZEGOS, ZAPOMNIEC! Pojde do mojej lekarki i powiem jak sie sprawa ma. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mi sie naprawilo gg nie wiem jakas swinka mi grzebala i nie mam polowy kontaktow 😭 Margerita nie mam pojecia co to moze byc... na tego rodzaju wysypki i uczulenia powinno sie pic wapno, wiem bo sama jesltem alergikiem, powinno pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no nie myli sie tylko ten co nic nie robi... Nie denerwuj sie bo wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no nie mozesz sie tak denerwowac nie teraz!!!! olej to:) dziewczynki do mnie mikołj jutro dojedzie:) zostawił prezent matoł:):) hahah w Rudzie Sląskiej:) ale podskoczyłam z radosci :):) przyniósł mi narty z butami:):):):):):):):):) huraaaaa ale musiałam byc grzeczna: a ja wczoraj poszłam kupowac takie drobnostki dla kazdego cos:) i pomyslałam ze mezowi kupie skarpetki na deske !! podobno sa takie specjalne!! i wiecie co znalazłam cieszyłam sie i nie patzrac na cene poszłam do kasy a panie do mnie 87 zł:( hahahahah mysłam ze spadne ale cóz on chyba bardziej poszalał!!! nie myslcie ze kupuje zawsze skarpetki za 87 zł:):):) myslałam ze jak zwykłe ok 6 zł to te max 30 ! ale cóz na pewno sie ucieszy i chyba o to chodzi:) gosiu dobrze ze jestes na gg:):):) fisiu Tęskniłam:) bardzo za Tobą:) wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Ale wczoraj miałam ciężki dzień. Haftowałam w pracy, a do domu ostatkiem sił wpadłam, by bez ściągania płaszcza ponownie wylądować głową w kibelku. I tak do wieczora. Dziś w pracy jestem ledwie żywa. Mam nadzieję, że takie incydenty nie będą się pojawiały często, bo nie wiem, jak ja to na dłuższą metę zniosę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kobitki moje dziecko piszczy z radości.budzi się rano a na poduszce prezent od \"mikojaja\' nowy nabytek-ośmiorniczka z ciastoliną(reklama tv) zestaw kolorowanek z kucykami i słodycze(nie wiem po co jej daliśmy jak ona nie przepada za słodkim) nastepny nowy nabytek dzisiaj to( mikołaj od mojej koleżanki)CYMBAŁKI i akcesoria małej księżniczki wczoraj dostała zestaw puchatkowy do malowania(farby .pisaki.kredki itp.)spodnie i kesz ale się pochwaliłam:P:P:P:P:P:P:P:P:P dzisiaj popołudniu ciąg dalszy mikołaja i wyśniony domek dla kucyków do mnie rano mikołaj tez się skradł i przyniósł perfumiki mmmmmmm jak jak kocham tego mikołaja:D kurde no nie denerwować mi się proszę.lej na wszystko.najważniejsze to dziecko teraz a szefostwo nie jest warte Twoich nerwów.jak to Koug powiedziała\"SREJ TO\" Sylwia...współczuje Ci tego tulenia kibelka.dasz rade kochana jeszcze kilka dni i przejdą mdłości Validos wiedziałam ,że zatęsknisz za Fisia** skarpety za 87zł!!!!!!!!matko chyba bym je na rękach nosiła ,żeby nie zniszczyć Gośka zaraz klikne do Ciebie na gg zebyś miała namiary na mnie :P:P mar---gerita a może zjadłaś za dużo czegoś??????cytrusów np??? Dziubassek opylanko z pisaniem widze nunu Ide popilnowac troche mojej córy bo ciastoline widze juz na wykładzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny nie odwiedzalam was ostatnio bo musialam przemyslec sobie pare spraw i poukladac je, ale juz jestem i staram sie ponownie bo nie udalo sie!! Prosze uzupelnic tabelke i wpisac @ 28 listopad pozdrawiam lece szukac mikolaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u nas dzisiaj podwójne świętowanie-mikołaj i M ma urodziny, prezenty wręczyłam mu zaraz po 12 i poszlismy spać dopiero po 1 w nocy a on biedaczek musiał wstać do pracy o 5 rano. Ja dostałam od mikołaja super torebkę,a mojemu M kupiłam wkrętak elektryczny bo on uwielbia różne narzędzia. Na urodzinki dostał wszystkie części szklanej pułapki, ale się ucieszył jak dziecko. Ale największa frajda była rano jak się mała obudziła-dostała te upragnione ubranko tygryska, tablicę do rysowania kredą i od babci nowy wózek dla lalek bo ze starego wyrosła. Radości nie było końca, teraz mam ją z głowy na pół dnia bo stoi i rysuje kredą. Fisiu ta ciastolina jest fajna bo na szczęście łatwo ją usunąć z dywanu poprostu wysuszy się i da się ją łatwo wykruszyć. Sylwia- kochana jeszcze tylko trochę u mnie mdłości prawie całkowicie przeszły, teraz zdarzy się raz na dzień ale też nie zawsze. Kurde no proszę mi się nie denerwować i olać szefową może uda ci się załatwić zwolnienie. Dziubasek proszę dopisz do tabelki termin mojej ostatniej @ -06.09.2007. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schering cieszę się ,że odezwałaś się.dziubasskowi najlepiej wychodzi tabelka więc ją napewno poprawi demiluna czekam na zdjęcie Wikusi w stroju tygryska. ciastolina opanowana.teraz mała brzdygoli na cymbałkach.gdyby mikołaj nie był takim \"zdziercą\" fundowałabym go sobie codziennie:P muszę ogarnąć troszkę mieszkanie bo dzisiaj cała chata ludzi będzie aha ciekawi mnie kiedy moja gwiazda przypomni sobie o farbach może się wstrzymać ze sprzątaniem.......??? a gdzie reszta naszego babińca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HoHo HoHO fajnie wam tak mikolajkowo !!!! m wyszedl jeszcze spalam a pewnie zapomnila o mikolajku ale ja mu preznt zrobie i sobie tez a co ? Fisiu - wczoraj zrobilam cycki na obiad tylkoz cebula i tez byly pyszne a poza tym szybciej sie je robi z kurczczkiem niz z wolowina potrawka z kurczkiem wchodzi do mojej obiadodalni a dzisiaj mam ochote na salatke sledziowa :) Gosiu - temp jeszcze podrosla wg tego wykresu owulka byla 19dc czyli 3.12. a teraz to tylko czekac :) podoba mi sie ta stronka wszystko sama wylicza na podtawie danych ktore ja wprowadze a i w nastepnym cyklu termometr chyba zmienie na tradycyjny i wczesniej zaczne mierzyc moze 630 gosiu jakim ty mierzysz i o ktorej ? hohohoohoohohohohoo i buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cicho tu coś dzisiaj cicho Wiktoria80🌼 ja dzisiaj zwolniona jestem z gotowania obiadku:):) ale mam luzik popołudniu \"wizytacja\" teściów.mieszkanko ogarnięte.dziecko nakarmione więc moge z Wami poklachac a Was ni ma:(:(:(:(:(:(:(:( chetnie obejżałamym jakiś film \"świąteczny\" zeby się już wkręcic w atmosfere zbliżajacych się świąt haloooooooo odzywac mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze co ja bym dala aby JUZ BYLA 16 00! ;( a dokadnie 16.20 bo wtedy maj hasbent po mnie przybędzie swoim rumakiem i porwie mnie stad im dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria super ze tempka wzrosła! Takze mamy potwierdzona owulacje ;-) 2 lub 3 grudnia. Tylko pamiętaj ze nie kazdy celny strzał kończy sie ciaza. Mierz dalej zobaczymy ile bedzie trwala faza lutealna. Jesli dostaniesz okres to nie wczesniej jak za 12-16 dni ale trzymam kciuki zeby nie przyszedł. A ja mierze zwykłym termometrem rtęcowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria pamiętaj. Jesli temp wyższa bedzie sie utrzymywać dluzej niz 18 dni to Doszlo do ciazy a gdy pojawi sie @ prawdopodobne wczesne poronienie. Temperatura moze spaść na 1-2 dni przed @ ale moze sie tez utrzymywać. Teraz mierz sie dalej i obserwuj fazę lutealna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu jak masz mieszkanko posprzatane zapraszam do mnie!!! wiktoriu!! tzrymam kciuki za staranka:) ja po pracy na zakupy do Tesco i sprzatanko!! bo sobota pewnie na nartach chociaz nie wiem czy pogoda pozwoli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pamiętacie mnie jeszcze???U mnie ok.Dzisiaj 20dc i czekam na efekty naszych staranek,mam nadzieje,ze będą owocne.Dzisiaj idziemy z małym oglądać jak włączają choinke na rynku,więc nei posiedze.Pa,pa! Pozdrawiam serdecznie i życze wszystkim II kreseczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allo hoł hoł Kurde no- czekaj czekaj jak Cię rumak porwie to życzyć by podkówek nie zgubił z wrażenia :) Fisia- Ty chętna na sprzątanko swiąteczne jesteś? :D:D:D Validosku... jak czytam o tesco...to mam skojarzenia....:P Michelle-ja tam Cie czarnulko pamietam-walcz moja droga walcz Posyłam buziaki dla was od waszego Chucka Norrisa z okazji mikołajek zyczę wam wszystkiego najdłuższego dzisiejszej nocy. A jeśli już się wszystkie chwalicie-my zafundowaliśmy sobie bileciki na koncert :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoł hoł hoł ja tylko na chwilke bo mają do nas wpaśc mikołajowe babcie:D:D:D:D Michelle coż za pytanie.Oczywistycznie,że Cię pamiętamy:) własnie się zastanawiałam gdzie Cię wcięło,że do nas nie kukasz,trzymam kciuki za dwie krechy.bizuski dla Danielka Koug a jaki to koncert???? chuck noris nasz ma chyba etat w filharmonii:P:P:P:P:P dawać adresy to pojade posprzatać :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta!!!! Gosiu ja teraz z prośbą do Ciebie i z zapytaniem.... Jeżeli mialam ostatni cykl 30 dniowy, I dostalam miesiączkę 4.12 czyli we wtorek, to kiedy będę miała dni płodne? Mogłabyś mi obliczyć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko na necie jest masa kalkulatorów dzieki którym obliczysz sobie dni płodne. Ale pamiętaj ze to jest wszystko podane w przybliżeniu. A jesli chodzi o owulacje (dzien w którym zachodzi sie w ciążę) to niestety obserwacja, obserwacja i jeszcze raz obserwacja czyli temperatura i sluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...5 cykl...27.11 🌻Gosia .........21 ....Łańcut......................8 cykl...25.11 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................4 cykl....28.11 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................7 cykl....24.11 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.2 cykl...17.11 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża.....06.09 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża....23.09 🌻Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... 🌻Maliwina29...29.....Warszawa..................3 cykl...04.12 🌻Dafodilek ....27......Wrocław...................2 cykl...05.12 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... 🌻Wiktoria80...27.............................................15.11 🌻Avinion........29.....Kraków....................ciąża....26.10 🌻Melusia80.....28..................................ciąża....13.10 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata............30.11 🌻Poli..............28.....opolskie.............................. 🌻Małgosia B....28..................................1cykl.....31.10 🌻Agi37...........37.....Warszawa................2 cykl....22.11 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl.....28.11 🌻Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 🌻Kasik123........26.....Podlaskie................6 Cykl....1.11 🌻Julik24.........24.....Szczecin.................2 Cykl.....25.11 🌻Koug...........34... .Opole...Syn11lat,Córka 6lat...OCHRONA:) 🌻Agital.........26......Żywiec...................ciąża.......13.10 🌻Mężatka11....21......Tarnów.................1 cykl......11.11 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 kocane musze wam sie wytłumaczyc z tego,ze tak zadko zagladam od tygodnia ale po dlugim chorobowym wrocila do mnie do pokoju w pracy kobietka i nie jestem sama dlatego rozumiecie czemu nie moge zagladac zbyt czesto:O ale juz od poniedzialku bede znowu sama wiec nadrobie zaleglosci tym czasem WESOLEGO MIKOLAJKA HOŁ hoł HOŁ MERRY CHRISTMAS:):):) p.s. tabelki nie mam w pracy zeby nikt nie zobaczyl wiec wszelkie zmiany bede poprtawiala na bierzaco w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny-mamuśki,ciążówki i staraczki.U mnie najprawdopodobniej dziś była owulka-pół dnia przerażliwy ból jajnika,teraz już jest spokój.Staranka były w tym mies pierwszorzędne,podlewanko co dwa dni,pupka w górze,jutro jeszcze poprawimy-mam nadzieję,że będą efekty.Co do temp-wczoraj miałam 36,4 dziś-36,6,pewnie jutro wzrośnie bardziej,co o tym sądzisz Gosiu?Schering,wreszcie się odezwałaś!Staraj się,staraj...Nowy Rok z FASOLKAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×