Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

A może po prostu jest zazdrosna Stara głupia cipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kodeks kodeksem ale prawa firmy są różne hehehe Dzisiaj właśnie oglądałam program w tv, że np. po zwolnieniu lekarskim dluższym likwidują stanowisko i tym sposobem zwalniają kobiety na zwolnieniach macierzyńskich z pracy...Takie mają wymówki normalnie szok co siędzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma takiego stanowiska a do innego mają już osobę, która pracuje....I tej nie potrzebują, czy to jest zgodne z kodeksem, nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina i wlasnie taka sytuacje mam w pracy z kolezanka z pokoju:( moze nie byla na zwolnieniu po ciazy ale tez kombinuja jak sie jej pozbyc i chca zlikwidowac stanowisko pracy, skurwiele jedne!!! mama nerwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, chamstwo w tych firmach się dzieje! Znieczulica ludzka. Jak tak można postępować ze swoim zatrudnionym pracownikiem...w takim razie nie powinni wcale kobiet zatrudniać! Bo i po co, jak i tak niedlugo pojdą na zwolnienie a co ich to obchodzi, że kobiety głównym celem i zadaniem w życiu jest właśnie urodzenie dziecka i wychowanie dziecka.... Powinni w takim razie zatrudniać kobiety po ciążach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki! widze tu ostra dyskusje! niestety wiem ze jak pójde na macierzynski to nie bede miaa gdzie wracac:( ale do tego jeszcze troche moja firma jest prywatna a kibiety traktowane jak pasozyty!:( ale nie zniecheca mnie to do rezygnacji z maciezynstwa:) a w d...ich mam:):) dam sobie rade!! ja czekam na mezusia:) bedzie przed 24:):) dziewczynki miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos no jak maz jest szefem to nie msisz sie martwic o nic:) ja posiedze troche na necie i spadam do lulania milych senkow🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni gasi światło -Spokojnej nocki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochane Koug przestań walic takie hasła bo o mało się jajecznicą nie zadławiłam::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D 🌼😘❤️ dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Ja chyba będę musiała iść dzisiaj na pogotowie dalej....szkoda, że wczoraj nie poszłam do przychodni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal mam chrypę....chyba będzie konieczna ingerencja antybiotyku w moj organizm :( Chyba wirusa przegoniłam ale została jakaś bakteria....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Widzę, że temat L4 na tapecie... Ja sie wybieram w przyszłym tygodniu do lekarza, jeśli te nudności nadal bedą tak uporczywe, to chyba też poprosze o zwolnienie na tydzień albo dwa. Mam nadzieję, że potem juz sytuacja z nudnościami się unormuje i bede mogła normalnie pracować. Póki co, jest mi naprawdę ciężko, zwłaszcza od kilku ostatnich dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewuszki!Temat L4 to poważna sprawa.Ja niedawno zmieniłam pracę,więc jak się okaże,że jestem w ciąży to będzie jazda...Tak naprawdę to mam to w nosie...Dzidzia najważniejsza,zresztą mam i tak do Nowego Roku tylko 1/4 etatu,oczywiście oficjalnie,to dziura w niebie się nie zrobi,tym bardziej,że nie mamy problemów finansowych.Tempka podwyższona,ciekawe czy się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki,biorę wszystko.Jak będzie trzeba to będę na zwolnieniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi trzymam kciuki.kiedy bedzie coś wiadomo???? Sylwia Malwinka bidulki wracajcie szybko do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Pre-test najwcześniej wykrywa ciążę-po 7 dniach od zapł.Jak będę się czuła niewyrażnie,to za tydzień zrobię,a jak nie-to jak nie dostanę@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co mnie trochę zastanawia-zaczyna boleć mnie drugi jajnik,jak na owulkę,czyżby druga???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie starające się bardzo serdecznie! Ja też staram się z mężem o dzidzię od ponad roku i na razie nic. Może dowiem sie tu czegoś ciekawego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no ---------jak mi Ciebie szkoda. ja też radze idz na zwolnienie nie patrz na tego babsztyla je**********o. Twoje zdrowie jest tu ważne i dzieciątka, pomyśl jeśli coś poszłoby nie tak (odpukać , tfu tfu tfu) miałabyś wyrzuty sumienia i w jednej chwili zrezygnowałam z tej roboty. Idź kochana na zwolnienie i miej to wszystko w dupci!!, zamęczysz się. a gin napewno da CVi zwolnienie, mi oststnio dawał ale w innym celu (do WKU) nie było problemu. Nie trać czasu przez tydzień i odpoczywaj, uśmiechnij się będzie dobrze . Sylwia ---------bardzo współczuję, ja też tak miałam i jeszcze zdarzają się dni,że tak mam. Nudności są okropne, do tego ten brak apatytu nie wiadomo co jeść. Przejdzie nam , musi przejść . Cieszmy się ciążą - to najważniejsze reszta jest do zniesiania mimo wszystko. :) a u mnie? a zonowu akcja teść, wlazł wczoraj ni z gruchy ni z piertuchy i pyta co robimy ?? mi to od razu serducho skacze i adrenalina w pełni nie cierpię dzida oj jaka we mnie nienawiść do niego , a te uroki to chyba kur.........nie działąją !!! coś chciał od mężą żeby mu na dole zrobić. ja juz zbuzowana dlaczego M nic mu nie powiedział, gdy M wrócił pytam go, a M mówił,że gadał z nim na dole żeby pókał do nas - próśba z naszej strony. głupi teść powiedziął,że dobrze, zibaczymy jesczez jaki komantarz pójdzie przy najbliższym spotkaniu, tym razem to się chyba odezwę jak naskoczy na nas bo dzid nie będzie nami rządził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć rybusia!Napisz coś o sobie,żebyśmy mogły lepiej się poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! Za chwilke dołączy sie do nas nowa koleżanka ;-) Agi drugiej owulacji na pewno nie masz. Jajniki bolą podczas dni płodnych. Nie przejmuj sie ;-) skoro tempka podwyzszona to owu juz byla, ale fasolke mozesz podlewac to nie zaszkodzi ;-) a co do testu to nie testuj aż w dniu spodziewanej @ bo wczesniej nie ma sensu, nawet najczulszy test moze sie pomylić. Takze spokojnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 23 lata. Pracuję w biurze. Studiuję zaocznie filologię polską, ostatni rok, jestem na etapie pisania pracy mgr. Mieszkam niedaleko Bydgoszczy. Mam kochającego męża, pieska i kotka. Do pełni szczęścia brakuje nam dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybusia witaj serdecznie.🌼 cieszę się ,że dołaczyłaś do nas.w kupie raźniej:)jak chcesz to wpiszemy Cie do naszej tableci.podaj wiek .skąd ochodzisz który cykl starań i czy masz już jakieś potomstwo.(taką tabeleczke sobie robimy) Agi z tym jajnikiem to dobry znak może być.kurde no też pobolewał.myślała,że to na @ a tu proszę bardzo.Ciąża oby u Ciebie objawy były te same.życze z całego serca. Gosia a Ty co jasnowidz jestes????>witaj serce Ty nasze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×