Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Hej! Mnie również swędzą okolice brzucha i bioder. Co chwilę się drapię:) Mdłości nadal mam dość mocne, jedyna pociecha, że wymioty jakby trochę się uspokoiły. Ale generalnie do niczego jestem. Energii za grosz nie mam, pokładam się na łóżku, w domu nie za wiele mogę zrobić, wciąż prześladują mnie \"smrodki\". Do tego pojawiły się zaparcia, przez co mój brzuch jest jeszcze bardziej gruby:) Tak więc samopoczucie nie za ciekawe, ale zniosę, ile trzeba. Grunt, że póki co wszystko idzie dobrze. Dziś rozpoczynam 12 tydzień wg OM, więc mam nadzieję, ze już nic złego mnie i mojej fasolki nie spotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany - wal po test!!! Ja robiłam aż trzy, zanim do końca uwierzyłam ,ze jestem w ciąży! Im szybciej zaczniesz sie oswajać, tym szybciej uwierzysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek - Ty to prawdziwa artystka jesteś z tymi tabelkami :) Koug - mam na imię Kaśka :) Kwas foliowy jem już 4 miesiące, wszystkie badania porobione... tylko zaciążać... Dziewczyny, jak to jest z tymi regularnymi @? Zawsze myślałam, że jak są w takich samych odstępach czasu, to są regularne, ale ostatnio gdzieś wyczytałam, że regularne cykle to takie, które trwają 28-32 dni, a jak są inne, to powinno się badać hormony :/ A jak ja mam @ co 25, 26 dni regularnie, to powinnam się badać?? Moja ginka nic nie mówiła... Sama już nie wiem, chyba się tym wszystkim za bardzo przejmuję i za dużo czytam... Jak myślicie, co powinnam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj róbcie teściki :D ostatnio coś zaciążeń nie było, to teraz co najmniej ze dwa muszą być ;) Witaj szksatek !!! No nicka masz niepowtarzalnego ;) ja go po prostu kopiuję. __ o rany -- a jak u Ciebie tempka i szyjka ???? nie pamiętam czy o tym pisałaś.. :( Kurde no -- brzuch jak brzuch, ale piersi to mnie tak swędzą, że staram się hamować aby ich odruchowo w pracy przy ludziach nie podrapać... Chyba zacznę pić kaffkę - bezkofeinową oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu -- (mogę tak pisać?) jeśli ginka nie podniosła alarmu to wszystko jest w porządku, nie nerwuj się na zapas niepotrzebnie :) Czasami miałam odstępy 33-34 dni i nawet nie pomyślałam, że to może być problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylwia ! Dziś mnie kuje po lewo w dole, tak mocniej troszkę. Po wczorajszych chipsach nawet za bardzo nie haftowałam ;) Dziś mam apetyt, może się uda zjeść obiad. A u Ciebie jak? miska w ruchu? jak ja bym chciała posiedzieć w domku... jutro idę do gina po zwolnienie, ale od pon do środy mam fajne szkolenie, eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no wejdź sobie na stronę http://www.dziecko.haczewski.pl/ tam wpiszesz datę ostatniej miesiączki i długość cyklu i obliczysz sobie długość ciąży od OM i wiek dzidziusia fajna stronka już ją kiedyś polecałam i dziewczynom się podobała a ja dzisiaj pierwszy raz od 2 dni dałam radę coś zjeść, jak narazie porcja mniejsza niż porcja małej ale zawsze coś, mam nadzieję że maleństwu to nie zaszkodzi miałam wyjść z domu ale nie mam siły i czekam na m kiedy się obudzi i pójdzie ze mną . fisiu postaram sie wieczorem przesłać zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki za strone! suwaczka narazie nie umieszcze, przesadna jestem za bardzo ;) ide teraz na obiadek dokarmic fasolencje ;) a jak wrice to ........o rany ma miec juz test w rece ;) o rany pamietaj - nawet gdy bedzie neg to jeszcze nic nie przekresla, mi pozytyw wyszedl dopiero tydzien po spodziewanej @ wiec nie boj sie tego testu robic. Zrobisz potem najwyzej drugi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka, ja to bym chętnie w pracy siedziała, ale zwyczajnie nie mogę!!! W domu przynajmniej można się pokładać na łóżku do woli no i miseczkę mam w pogotowiu, zresztą dość często ją muszę opróżniać. No nie dałabym rady pracować - choćbym nie wiem co robiła. Ale jak tylko miną te mdłości - wracam do pracy.Na tak długo, jak sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszczcie wygrzebalam sie z pod papierow i mam chwilke dla siebie:P o rany idz zrob tescik wszystkie sciskamy kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś nie odzywa się o rany czyżby w aptece za testem stała???? dziubassek co serwujesz na obiad dzisiaj??? ja kluski na parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu ja serwuje krokiety z miesem z frytkami i surowka:) zdolnosci kulinarnych nie mam a i czasu brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze na obiady do restauracji w pracy. Nawet dobrze gotuja. nie gotuje w domu, teraz moja mama nam gotuje. jak pojdziemy na wlasne to bede gotowac. Tyle zebym nnie pracowala,..bo nie wyobrazam sobie robic wszystkiego naraz. Teraz jestem tak zmeczona jak wracam (a do tego juz jest kurde ciemno!)ze az ide spac. Od razu zasypiam. marze o swietym spokoju i L4....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem wszystkie dziewczynki :) witam rowniez nowe kolezanki :):):):) 9i zycze szybciutkiego zaciazenia u mnie 28dc i czekam na @ OKROPNE JEST TO CZEKANIE :( - nie chce pisac o objawach bo po prostu nie wiem czy to moja babaska podswiadomosc i wyobraznia tak dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktoria80 - zdecydowanie uważam, że dni płodne powinny trwać do samej następnej @, przynajmniej by człowiek nie czekał tylko cały czas z nadzieją próbował i te dni by się tak nie dłużyły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak być powinno.kobiety maja przekichane nie dosyć ze ta @ przez kilka dni to jeszcze trza obliczać zeby trafić na płodne ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, kilka miesięcy przed ślubem poszłam do ginki, porobiłam wszystkie badania, nawet kawę rzuciłam, żeby na zaraz po ślubie wszystko było gotowe do zaciążania. Kurcze, wtedy mi się wydawało, że to po jest takie proste - chcę dziecko, to mam i już i wcale nie muszę próbować. Gdybym wiedziała, że to nie takie proste, zaczęłabym zdecydowanie przed ślubem... Oj, naiwności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka no też prawda ale wiesz jak to bywa niech tak coś wypadnie i trach.ja już wole co drugi dzień dni:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wierzę, że wszystko ma swój ustalony z góry plan, na wszystko jest pora. Jeśli kruszynka nie chce z jakiegoś powodu zamieszkać w brzuszku, widocznie nie jest jeszcze \"gotowa\". Właśnie wróciłam z koncertu kolęd i pastorałek w wykonaniu niepełnosprawnych dzieciaków... przyjechał cały zespół do szpitala. Niebywałe to było... aż mi się łezki zakręciły, z wielu powodów. Coraz ciężej mi pracować w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki!Witam nową koleżankę.Macie rację najgorsze jest to czekanie-u mnie 21 dc,owulka była w zeszły czwartek,objawów żadnych nie mam-tylko więcej sluzu niż normalnie w 2 fazie cyklu i taki trochę inny,biały ale nie taki lepki,troszkę rozciągliwy,oczywiście nie tak jak płodny i troszkę pobolewa mnie ten jajnik,z którego była owulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mile koleżanki oraz serdecznie witam nową koleżankę!! kupiłam sobie testy owulacyjne i zaczełam panikować, ponieważ od trzech dni na teście wychodzi mi druga kreseczka ale bardzo lekka więc w instrukcji jest napisane zeby powtorzyc nastepnego dnia (wiec rozumiem ze owulacji jeszcze nie mam a kiedy pojawi sie druga gruba to znak ze owulacja wystąpi od 24 do 36 godzin) ale tak jak pisalam wam we wtorek ze w poniedzialek w nocy po badaniach szyjki wyciagnelam sluz bardzo dlugi ciagnacy sie i klarowny wiec w nocy byly staranka (a w/g testu owul nie bylo) i tego dnia temperatura 36,8 a na drugi dzien po seksiku temp 36,7 (czyli spadla) i sluz mialam juz na zewnatrz bardzo śliski przezroczysty nitkowaty a wieczorkiem juz pobolewanie jajnikow i pomyslalam sobie ze wyglada mi to na owulke ale zrobilam znowu test na owulke i znowu wyszly dwie kreski jedna ok druga slaba ( i znowu w instrukcji powtorz nastepnego dnia) I przez ten test bylby bigos poniewaz wczoraj naszla nas ochota ale moj kochany nie \"poszedl do konca\" na co wczoraj bylam bardzo zla a dzis okazuje sie ze moze i dobrze poniewaz on chce coreczke a mierzac temp dzis rano mialam skok na 36,8 wiec co myslicie o tym mam owulacje czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc schering!Skok tempki musi być min 0,2 ,moim zdaniem owulacji jeszcze nie było.Owulacja wystepuje dzień po szczycie objawu sluzu.Co do testów owulacyjnych to nie kupiłam ich-u mnie w tym mies wszystko było czytelne i klarowne-śluz,ból jajnika,tempka i oczywiście super staranka 2,3,5,7 i 9.Powinno się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć agi 37 właśnie chodzi o to ze wczoraj rano mialam szczyt sluzu lecialo ze mnie strasznie az slizgalam sie sama dzis mam uczucie suchosci i klucie jajnikamoim zdaniem dzis powinnam miec owulke tylko zastanawiam sie czy moze byc tak ze sluz jest bol jajnikow jest a do owulacji moze nie dojsc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×