Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

No proszę jestes bystra jak ślina pijacka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak mowilas masz chyba schizofremie i rozdwojenie jazni gdzie ci do dzieci jak sama masz problemy z glowa nikt ci nie mowil,ze glowa nie słuzy tylko do noszenia włosów? ta jasne, teraz to i ja sie nie dziwie,ze cie facet tłukł bo wiedzial zes wariatka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug, Dziubasku -- moje panie, proszę ;) te wpisy i tak zaraz zostaną skasowane... szkoda klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki ta pomarancza wybitnie mnie wkurza:) ale śmieszy zarazem:) wierzyc mi sie nie chce ze kiedys pisałysmy z nia:( i wydawała się "normalna" -cóz ludzie zaskakuja nas :) tylko po co Ty dziewczyno to robisz??? jak masz ce? przypuszczasz ze ktos taki moze byc kochamy i mieć upragnione dziecko skoro innym zyczy tak żle? ? zycie oddaje z nawiążką pamietaj o tym.....kiedy zostaniesz sama ze soba i swoja choroba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witaj Harbatko :) Jak się miewa koleżanka, która tuż przede mną ma rodzić dzidzię? Co do pewnych wpisów, to faktycznie szkoda klawiatury i nie warto chyba się zniżać do takiego poziomu, bo to już nie dno, to jakieś dwa metry poniżej w mule!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta onanizujaca sie termometrem pomarancza jest chora. Swietnie! niech sie dalej dekonspiruje!;) im wiecej o sobie wyśpiewa na tym wieksza schizofreniczke wychodzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to jest szkoda takich ludzi...to jest choroba. Ona nas prowokuje, nakręca się i wtedy czuje się lepiej. Tez chętnie puściłabym jej wiązanke ale szkoda słów...Jest żałosna w tym co robi...mnie to nawet nie śmieszy... A ja napije się kawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Agitalku -- miewamy się nieźle, małe bawi się na zmianę płucami lub pęcherzem... czekam jeszcze na kopy w nery i w kręgosłup ;) No i bóle miednicy powróciły :( we wtorek oddaję krew do badań, 28.02. doktor, 06.03. USG :D czyli odwiedziny u brzdąca - jak nie pokaże jaką ma płeć to się na niego pogniewam ;) Napisz co u Ciebie, jak objawy? Avinionku, Cebulko -- ale wiecie, że to wszystko z zazdrości? ;) Druga kawusia (bez kofeinkowa) wypita :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Harbatko ja czuje się super maleństwo wierzga, ale ja jeszcze tego nie czuje :( Dzisiaj wizyta u gina a my dla odmiany nie chcemy znać płci :) Czuje sie super (tylko apetyt mam wilczy), wyniki wszystkie OK żyć nie umierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze wiemy ;) laska jest sfrustowana bo my mozemy miec dzieci a ona nie, nawet gorzej,bo nie znalazl sie zaden frajer co by ją...chciał ;) wiec jest tak jak napisalam wczesniej - zostalo jej tylko żmudne i nudne codzienne onanizowanie sie termometrem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURDE NO :) JA MYSLE ZE SZKODA SłOW:) oj dziewczynki stawiam kawe:) która? hmmm ciekawe kiedy mi sie uda miec malenstwo w sobie;) mam nadzieje ze jeszcze w tym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nono:D ja tylko zniknęłam,żeby zreperować pazury i kapuśniaczek ugotować a Wy tak tu szalejecie:D:D Jak patrze na poziom pomarańczki to naprawdę nie dziwię się,że ją facet kopnął w dupsko:):):):) wytrzymaj tu z taką:| Mucha jest super:D:D nie znosze tego kaberetu,ale to mi się podobało:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, o jej niskim poziomie bylo juz znac po jej wypowiedziach na pierwszej stornie naszego topicu. Poczytajta ;) zenada .. podejrzewam ze nie bylo zadnego jej faceta, laska zyla w swiecie fantazji pisujac z nami, a poniewaz sie na niej wyznalysmy wpadla we frustracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaasne :P skoncz pisanie i idz sie wypłakać bo trafiłam w twoj czuły punkt :p nie ma faceta, nie ma szans na ciąże itp.. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kto mnie będzie poniżał na innych topikach i dzwonił po nocy...??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że już sobie poszła....może w kaftan się zapieła i nie ma jak pisać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×