Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Ooo to jak jest już Dziubassek to ja mogę iść:D no, dobra jeszcze chwilke posiedzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziubassek, cześć Majek:) Buziaki dla wszystkich. U mnie też dzień narzekań dziś. Podobnie jak Harbatka, mam taki płytki oddech, zupełnie tak, jakby mi tlenu brakowało. Czuję się jakby pijana. No i zgaga mnie męczy od rana. A brzuszek to mi chyba z dnia na dzień rośnie!!! Nie moge się nadziwić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś chętnie przejmę od Ciebie dolegliwości:D qrczę ja tez już chce być zafasolkowana:D tuptup:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek, mam nadzieję, że wkrótce sama sobie takie dolegliwości zafundujesz:) życze Ci tego z całego serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam taką nadzieję:) no,ale trzeba czekać a juz tak się nie chce,że najchętniej pomęczyłabym mojego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Właśnie wróciłam z pracy. No czy wyście poszalałyście!!!! Zostawić was na pół dnia i od razu 5 stron nasmarujecie!!!! Jejku! Muszę się przyzwyczaić że wy w takim tempie piszecie ;) Dziękuję kobietki za tak miłe słowa ❤️ Ale już nie słodzicie mi tak bo obrosnę w piórka ;) Fisia! Twoje fotki też super. Muszę ci powiedzieć ze z samych fotek już widać jaka fajna z ciebie babeczka :) Ale głównie to chciałam ci powiedzieć ze twoja córcia jest po prostu prześliczna :D Ania.K_81 ma rację, bardzo dobrze że cię ten instruktor tak męczy, jak już zdasz i będziesz sama jeździć będziesz lepiej wyszkolona validos27 Co do tych naszych mężów i ich wymian to może być ciekawie ;) hehehe A widzę że u ciebie dzisiaj ciekawie w pracy było ;) Ja też bym chciała przeprowadzić jakiś casting z facetami ;) ale mam zbereźne myśli :D hehehe Majek123 Sama robiłaś te pazurki? Są śliczne! I takie cieniutkie! Jesteś manikiurzystką? Wkurzają mnie te chomiki! Jak wy w nie trafiacie!!!! Ja gram i gram i wszystkie mają bliskie spotkanie trzeciego stopnia z glebą! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Wam dziewczyny, że macie więcej niż ja czasu na czytanie i pisanie tutaj. Brakuje mi bycia z Wami w ciągłym kontakcie. Wskakuję tu raz na pewien czas, napisze kilka śłow i znikam... W pracy pisać nie mogę, popołudniami w domu jest tyle zajęć, że włączam kompa na moment, sprawdzam co i jak i muszę uciekać. BRAKUJE MI WAS, LASKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek milego dzionka(wlasciwie jego reszty)🌻 TUP TUP;) Sylwusja tez wam zazdroszcze tego rosnacego brzusia:) moja kolezanka cale 9 m-cy miała nieustanna zgage innych objawow ciazowych BRAK:D ale krotki oddech jest typowy dla kobiet cizy i wiercipasków ktore siedza u mamy:) Wenus zykle przylaczalam sie do rozmowy ale odkad mam malo czasu w pracy zeby tu zagladac non stop mam zaleglosci w czytaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no ludzie sa dociekliwi
Weronika m (honoratam1@o2.pl) wiecie co jakaś Validos ma taką samą stopkę jak ja, identyczną!!! zauważyłam to dzisiaj przez przypadek. chodzi mi o tę z "flagami". musiała ściągnąć ode mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa fałszywy alarm:D:D to jeszcze chwilkę posiedzę:D:D Wenuss cierpliwości:D fajna gierka:D a pazurki różowe to moje a te serkowe nie, ale mam nadzieję,że niedługo sobie takie zrobię:D pazurkami zajmuję się tylko jak narazie na sobie i siostrze:D ale w przyszłości mam zamiar otworzyć swój biznes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek, ta zgaga to jest pikuś w porównaniu do rzygowych rewolucji:) Cierpię więc z godnością;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteście:P teraz jak będę musiała uciekać to się rozpisałyscie:P oho teraz juz na bank przyjechał:D uciekam:* papatusie:* ciekawe ile będę miała do nadrobienia rano:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaden "jakis tam" tylko nasza kochana Validosek napeno nie zgapila jak juz cos to jest odwrotnie albo czysty przypadek (,ze tez ludzie nie maja co robic tylko sie czepiac:O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nic juz lepiej nie mow o pawikach:O ostatnio juz prawie zdecydowalismy sie na staranka wczesniejsze z moim m. ale jak mi sie nie dobrze zrobilo z wieczoraj to wybilam sobie dzidzi na jakis czas z glowy:O nalezy ci sie medal za ta wytrwalosc ja bym chyba walneła w parapet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci Dziubassku, że ja sama jestem pełna podziwu dla siebie... Od tego rzygania to mi prawie psycha siadała. Ktoś, kto tego nie przeżył, pomyśli że bzdury wypisuję, ale naprawdę, rzygając 2 miesiące prez 24 godziny na dobę, można zwariować... człowiek ma ochotę ryczec jak bóbr i błagać o litość... poważnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem cie bardzo dobrze bo mialam mdlosci przez 2 tyg non stop i biegalam do kibla bo myslalam,ze to juz a tu nic:O chyba gorsze sa mdlosci niz zrzucic z siebie ten ciezar mielego wieczorku i napewno nie zapomnimy buzka😘 ja ide popykac w gierke yzyje sie trohe na robalach:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia-nie martw się!!! Rzyganie to czysto proekologiczne działanie na rzecz dokarmiania polskich dorszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a gdzie nasz Validosek się podziewa?? Niby nic interesującego na tym kastingu nie było a tu proszę, już tak długo się zjawia... pewnie testuje te najlepsze modele ;) i nawet się nie podzieli... a ja chętnie zamieniłabym sie z nią i oddała choć na chwilkę to rozkrzyczane towarzystwo... Oj Validos nieładnie tak! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug:) pamiętnik boski:):):)cali nasi męzczyźni:) Dziubasek a cio kupiłas:) w tych sklepach:) Sylwio:) wiec czekam na nowe zdjecia brzuszka:):) jak tak rośnie:) i tak jak Majek przekme dolegliwości:) Wenuss:) przegapiłaś casting:) a ostani to było ciacho!!!:) no to ludzie sa dociekliwi:) haha oki zmienie niby te Twoje flagi jak są takie niby Twoje własne:) haha masakra niby ze tylko Ty potrafisz je robic:) oki niech bedzie:) dziubasku:) nio ludzie najwyraźniej nie maja co robic:) aaa wczesniej tzn:) kiedy zaczynasz staranka??? oj widze zmiane planów:) Ania K ostatni o 16 był całkiem całkiem:) przystojny, elegancki, miły i chyba patrzyła na mój dekolt:) haha co za zbok jeden:) wiec koniec konców jeden był ładny i miły a jeden tylko miły :) a reszta do bani:) hahahah wiec wybaczcie ale ja pozostane przy mezu:) jest najlepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku nie zmieniam planu puki co:P ciagle stram sie wytrwac przynajmniej do pazdziernika:p omozcie mi:) hhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje moje są serduszka!!!oddaj mi !!!! heh...a może arabskie kapliczki sobie w suwaczek walnąć :D ۩ Strzeż nas o Allachu od głupich pomarańczy ۩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×