Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Dziewczeta zadnych zmartwien, dosc ze z chlopami je mamy, nie zadreczac sie, ooooo winko wchodzi mi w glowe, no po pijanemu to ja do was jeszcze nie pisalam...hehehe ho ho glowa sie kiwo glowa kiwo! a jak zacznie sie jazda? zamiast 274strone, otworzycie jutro 400tna i co lektury tyle ze o problemach zapomnicie... a tak serio, wiem co oznaczaja wyniki i to czekanie...sama czekalam na... i naszczescie wszystko w porzadku...pobrali 5 wycinkow... a z Wami bedzie to samo...CZYLI WSPANIALE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku tez o tym myślałam że teraz mogę mieć problem z zajsciem....ahhh nawet już nie mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulcio a wiesz Ty co ono by Ci z pewnoscia pomoglo... takie fajne na rozluznienie...wszystko by sie samo wyregulowalo! jedz Ty kochana do monopolowego, gdybys mieszkala tam gdzie Validosek, problem zadny...podobno na parterze ma sklep pod nosem... :-) a ja 15min z buta, w polowie zapomnialabym po co jam szla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek barek mam pełny i jakaś flaszka i winko i jakieś babskie słodkie likierki znalazłyby się ale jakos boję się pić póki mi to cholerne cięzki oddychanie nie minie..wypij moje zdrówko:-) a jak mi sie polepszy to ja upije się za twoje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziubassku, nie z tarczycy... mam problemy z ukladem pokarmowym, w pozniejszym etapie przy moim lekcewazeniu choroby moge miec w przyszlosci nawet r... nie chce tego wymawiac, bo narazie mnie to nie dotyczy...dbam o siebie ale ciagle jestem na lekach... a mojej mamie wycieto wole tarczycy kupe lat temu miala operacje, nie pamietam czy miala nadczynnosc czy niedoczynnosc... pozniej brala hormony...a z ciazowaniem problemu w swym zyciu nigdy nie miala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titek masz na mysli refluks? ja tez na zapas nie chce sie zamartwiac! maz tłucze mi do głowy zeby nie myslec o czym co jeszcze sie nie stalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooo Yenny jestes, a to gdzie bylas? co Ty tu piszesz? nietrzezwa? Wiecie co, moze tak nie piszmy na topiku takich rzeczy, bo zamiast CIAZOWE STARANKA zmienia nam na KACIK AA heheheh!!! Co slychac Yenny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u przyjaciółki, wybawiłam jej Wojtusia - usnął mi na rekach -malec ma 2 m-ce - kocham go jak własne dziecko. Przeszłam z nią dwa lata leczenia niepłodności - przeżywałam kazde niepowodzenie i jej łzy. Mały jest cudny - uwielbiam go. A jak zasnał wrócił jej mąż - i z jej meżem własnie swiętowaliśmy walentynki. Szkoda mi mojej przyjaciółki - pić nie mogła z nami ,ale ona nie żałuje. Ma synia - a to cud nad cudami. Sorki za błędy - klawitura nie chce ze mna współpracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny czemu są takie choróbska na tym świecie:-( ja zawsze byłam przekonana, że tylko starsi ludzie chorują ale dookoła tyle młodych ludzi ma jakies dolegliwości. trzeba się za siebie wziąść i dmuchac na zimne, a ja tak do leków i chodzenia po lekarzach jestem że hohooho.... Yenny a czym się tak spiłaś?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulcia za Twe zdrowie juz wypilam, nawet za Koug tak na raz za dwie,jakos duzo mi sie w gardziol wlalo ze o malo bym sie nie udusila! heheh mam duze kieliszki i wywazyc nie moge ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek to może prościej będzie wziąść szlaufik do buteleczki heheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja psiapsiółka nazwała synia Wojtuś - bo mój też jest Wojtuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym takim malcem sie zajela, pieluszke zmienila, pupcie puderkiem obsypala...pogaworzyla pogadala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie dosźć ze wybawiłam ,uspiałm - to wykąpałam! Tylko cyca mama dała ... A potem ja! ciocia yenny. A w kwietniu będę go miała 3 dni - mama z tatajadą na wesele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulcia no kochana z rekawa to ja ci pic nie bede, bo jak to ladnie nazwala Yenny klawiatura ze mna nie bedzie wspolpracowac :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mamy tak wiele podobnych przezyć, tak wiele uczuć... jakbym o sobie czytała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennus dobrze ze ja polskiej czcionki nie mam w kompie hehehe to dopiero mialabym jazde! dobrze Ci idzie, kontynuuj! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennus czekam wiec na emaila! tylko moze nie pisz dzisiaj bo sie nie odczytam! hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×