Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

wlasnie Cebulko co u Ciebie jak dusznosci - oddech uregulowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie My wczoraj o tej tarczycy pisalysmy, a powiedzcie mi ja TSH mialam 2.51 norma 0.27-4.2 to chyba dobrze... a APTT czas kaolinowo-kefalinowy 52.5sek norma 30-55 niby norma ale gorna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie My wczoraj o tej tarczycy pisalysmy, a powiedzcie mi ja TSH mialam 2.51 norma 0.27-4.2 to chyba dobrze... a APTT czas kaolinowo-kefalinowy 52.5sek norma 30-55 niby norma ale gorna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się czuję świetnie, wstałam o 8 - zero bólu głowy czy innych dolegliwosći. Jak wypiję coś - mam patent - łyzka cukru +wapń + magnez + multiwitamina A pozatym ja jestem "ekonomiczna" - wystarczą mi 2 kieliszki wina by mi zaszumiało - wczoraj był jeden kieliszek i 2 małe drinki i to wystarczyło by czuć sie niezbyt trzeźwą. Ale na kaca nie - zwłaszcza, ze zawsze ratuję się witaminami. Pozdrawiam i spadam - email mi nie działa, więc odpowiem jutro z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa wyniki sa dobre ja mam TSH 1.43 a granice takie same jak podalas wiec sporo zbilam tych hormonow bo mialam kiedys ponad 5.00 Cebuka niby miesci sie w granicach ale jednak bisko gornej czyli niedoczynnosci lepiej to sprawdzic tak na wszelki wypadek;) mnie tez nie trzeba duzo %%%%%%%%%% zeby byc uradowana:P tez jestem raczej z tych nie pijacych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeśli pozwolicie chętnie dołączę do topiku starających się o ciążę. :) Krótko o sobie. Mam dwadzieścia kilka lat. Od 5 miesięcy jestem mężatką. Właściwie od początku staramy się o dziecko. Na razie nic. Niestety :( Ale nie tracimy nadziei i próbujemy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gargamelka🌻 witamy cie goraco dzis niestty topik swieci pustkami ale od jutra zacznie sie dyskusja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, witaj gargamelka. Byłam u \"teściowej\" na weekend. Masakara, nigdy więcej. Pierwszy i ostatni raz. Jak wam weekend upływa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm witam:) żyje:) lekko ubta tym razem lewa noga ale jest super:) Palenica boska:) słoneczko, piwko , narty.......dziewczynki czuje ze zyje.... rano wstałam juz przed 6 ale osadziłam ze Was nie bede budzic tak wczesnie:) Fisia juz 100 jeździ:) za chwile bedzie w Uwaga Pirat:):) Fisia z L i 140 km/h hmmmm mandat bez prawka:) titowa a ty to spania nie miałaś o 00,03 :) hmmmm ciekawe co lub lto nie daje Ci spac:) i wstawać pierwsza:) cebulko -niedziela była własnie taka jak zyczyłas:) gergamelaka:) witam moze cos wiecej o sobie z kad jestes:) aha wybaczcie @ mi sie skonczyła i ide wreszcie pouzywać męza:) :0 stosunkowo udanej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie humor do dupy-przetestowałam się i lipa!!!!!Jutro biorę ostatni duphaston i czekam na @...W następnym cyklu muszę odpocząć-termometr idzie do szuflady,nie będę biegać na monitoring owulacji,chcę na tydzień gdzieś wyskoczyć,niestety nie z chlopem tylko z mamą,chłop jedzie z kolegami na narty,ogólnie w nastepnym cyklu te dni raczej przepadną,ale trudno muszę odpocząć!!!!!Od kilku mies żyję w ciągłym napięciu-to na pewno nie ułatwia zajscia w ciążę,a poza tym od kiedy biorę duphaston w ogóle nie chce mi się kochać i jestem strasznie spuchnięta od pasa w dół,nogi ważą tonę i wylazł mi celulit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie!!! Tu jestem nowa, ale widzę kilka znajomych z topiku: \"Ciąża obumarła - dlaczego\". Czytam go czasem, ale ogólnie mnie dołuje i przypomina co przeszłam w listopadzie 2007. Pora myśleć o tym co będzie :-) Mamy zaplanowaną próbę na początek maja. Końcem lutego mam robić badania. Jestem pełna nadziei :-) Dziś w nocy koleżanka przysłała mi mmsa ze zdjęciem świeżo urodzonej Zosi - mam nadzieję, że ja też kiedyś obudzę kilka osób taką wiadomością..... pozdrawiam Was Kobietki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara witam serdecznie u nas:) milo,ze jeszcze ktos chce do ns sie przylaczyc:) trzymamy kciuki;) ja tez sie bede starala dopero za kilka miesiecy wiec i trzymm kciukasy za ciebie:) a tym czase, dobranocka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sara🌼 -tu będzie już na pewno weselej buziaki moje drogie-ja dziś miałam dzień NN czyli nie robienia niczego Jak widać od dłuższego czasu dni weekendowe to dni przestoju topikowego ale....w tygodniu nadrabiamy x3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przez cały dzień snułam się jak duch,masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sara, witaj u nas. Masz rację Koug (poprawnie napisałam???) w tygodniu nadrabiacie, ja się rzadko udzielam, no cóż nie mam dostępu do internetu w pracy. Ja ide spać, muszę odespać weekend u \"mamy\". Buziaczki. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki, podejrzewam az wrecz jestem przekonana, ze jak jutro z pracy wroce znow strace 30min na czytanie tego co napisalyscie! hehehe Witam nowo przybyte kolezanki! Nasz topik ni doluje tylko dodaje pozytywizmu! Lepiej przez zycie brnac z takimi krejzolkami jak my! i owulka jakas inna jest wtedy i checi inne...ogolnie komfortowo! Validosku ja tylko taka nabuzowana bylam i spac nie moglam, chlop mi nawalil :-) ale dzisiaj przyniosl obiadek do lozka, ooooooo potrafi?! potrafi!tylko wtedy jak nim potrzasne! Zazdroszcze Ci tych zjazdow po stokach! uwielbiam spotkania z natura. a ja chba tez w lulencje uciekam u mnie 22.20 no ale to moja wlasciwie pora bo ja spac lubie... caluski dziewczeta! do juterka niech lekka dla Was bedzie kolderka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! chciałabym sie dołączyć do was jest tu naprawde bardzo wesoło do tej pory pisałam na forum ciążą obumarła-dlaczego, ale nie chce juz tego pamietac! Straciłam mojego aniołka w 8 tygodniu. Zabieg miałam 2 tygodnie temu i nie chce do tego wracac. To była moja druga ciąża mam juz jednego synka (4latka). Teraz postanowiłam wziąść się w garść i powoli starać o rodzeństwo dla synka. mam nadzieje że razem z wami będzie mi duzo łatwiej! pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara82 ja tez z listopada 2007, dobrze bedzie Ci z nami zobaczysz ;-) Damy Ci tyle powodow do smiechu i smarkania ze ino myk a mamcia zostaniesz, ja juz tego dopilnuje by Ci smutno nie bylo, podam dziewczynom dodatkowa doze rozsmieszaczy i sobie na koncu tez, ze sie zarazisz tikiem miesni twarzy,o! ;-) Agi pewnie wypierdziel ten termometr przez okno! jak sie za bardzo kontroluje zycie to tez nie wychodzi jak powinno, zrelaksuj sie malenka i to chyba najlepsze lekarstwo, co ma byc to bedzie , a spontaniczne zafasolkowanie wieksza niespodzianke przyniesie. Sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo i nastepna Andzia do nas sie przylaczyla! Witam i gratuluje wyboru! Powiem tak od siebie... Ze sa rzeczy ktorych zmienic sie da, to wspomnien przeszlosci, ale mozna skrzetnie je gdzies zchowac, gdzies w pudelku szczescia, podpisanym naszym usmiechem, tym pelniejszym czy mniejszym, wazne to by moc przygotowac nastepne pudelko, z nastepnym usmiechem i czekac na kolejne wydarzenia... Kto wie ile puelek w swym uzbieramy...jeszcze tyle przeciez przed nami dziewczeta! a jestem przekonana ze w jedym z nich znajdzie sie wygrana z totka-lotka :-) i nie bede musiala juz tak pracowac, tylko kochac moje dzieci i wyjezdzac z nimi gdzies na ciagle wakacje... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec adijos! wybila polnoc nietoperki musza isc spac, pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robur5
Tak poczytałam sobie te Wasze posty i myślę,że wkrótce do Was dołączę,cały czas zastanawiam się nad drugim dzieckiem.Macie rację,ten topik Ciąża obumarła dołuje a ja już bym chciała coraz mniej myśleć o poronieniu,które przeszłam 2 mies. temu. Nie mam okresu i tak myślę czy to sprawka ciąży czy za niskiego progesteronu (wynik wyszedł mi dużo poniżej dolnej normy).Pozdrawiam Was wszystkie i idę spać,bo jutro nie wstanę.Mój synek codziennie punktualnie o 8.00 przybiega do mojego pokoju i mówi Mama,wstawaj,co tak długo śpisz.Same więc widzicie nie zostało mi tak dużo snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Gargamelka,sara 82 serdecznie Witam na topiku robur5 nie ma na co czekać.zaczernij nicka i dołaczaj do nas dziewczyny zła jestem sama na siebie ,że ostatnio się opuściłam w pisaniu..m.miał wolne i do tego te jazdy i nie miałam kiedy usiąść do kompa. 😘 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia🌻 Robur5🌻 jestem dumna z was,ze potraficie isc dalej:) ja dzis troche dluzej pospalam bo na 9 ide do gina:O jak bede w pracy to sie odezwe do was a wy POBUDKA spiochy jedne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w poniedziałek:-) hahaha dla mnie miły bo właśnie wziełam sobie urlopik caaaaaaaaaaały tydzień:-) zamierzam załatwić wszystkie zaległe sprawy a przede wszystkim iść pomarudzić do lekarzy i porobić sobie jeszcze jakieś badanka. Ale wcześniej witam Nowe Koleżank:-) pamiętam Was z tamtego topiku bo sama na nim pisałam. Ja straciłam moją Fasolkę w październiku:-( wierzcie mi tu jest zdecydowanie lepiej, tu znajdziecie wsparcie i napewno nie będziecie się dołowały:-) dzisiaj jabłecznik do kawki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe kolezanki:) u nas tu wesoło i na pewno miło to Wam gwarantuje:) agi37 tez wywaliłam termometr w tym cyklu!!!!!!!!!i odpoczywam od tego kiedy i wogle! koniec!! bedzie mi sie chciało to bedzie sekx a ja nie nic na siłe!!!! wiec odpoczywamy razem:) ja od przyszłego cyklu cos na kopniecie jajników dostane wiec to dopiero bedzie masakra:( ale pewnie przezyje z Wasza pomoca:) Kouh❤️ titowa:) kazdym facetem trzeba potrząsnąć:) dziubasek:) napisz jak po wizycie u gin:) Fisia pewnie znowu dzis wojuje na drogach-nasza piratka:) milego dzionka:)ja juz po kawie ale mam nerwa na kolege w pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam po weekendzie mnie nie było na necie a Wy szalałyście :( ale uff już przeczytałam zaległe :) Gargamelka, Sra82 witam :) Harbatko nie chcemy znać płci, bo nie ma to dla nas znaczenia i będziemy mieli niespodziankę :) a najważniejsze żeby nasza dzidzia była zdrowa :) W piątek jak już Validos pisała byłam u gina i dzidzi Wam wszystkim pomachała a takie akrobacje wyprawia, ze szok :D Współczuję wszystkim schorowanym i cierpiącym na wszelkiej maści bóle oraz życzę rychłego powrotu do lepszej formy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko ja koniecznie cos słodkiego:) na nerwy podobno dobre:) agitalku:) dzien doberek moje słoneczko:) hmm ja sie zastanawiam nad urlopem:) jakie 3 dni na nartach-ale by było bosko musze przemyslec ta sprawe:) moze komus marchewki:) mam ich kilka:) i dobre sa:) aha wczoraj sobie slicznie buzie opaliłam:) słonko było boskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agital validosku cebulcio 🌼 szykuje sie pomaluśku na jazdy.zaczynam 16 godzine hihihihi. agital ja do konca nie wiedziałam płci dziecka.fajna taka niespodzianka.mała się urodziła to nie miała nic rózowego.tylko wszystko uniwersalne kolorki.póxniej róż się zaczął wstawać śpioszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Witam serdecznie nowe koleżanki 🌼 Tu jest bardzo optymistyczny topic a i wspieramy się nawzajem jeśli któraś z nas załapie dołka. Jestem tu stosunkowo od niedawna ale mam wrażenie jakbym znała dziewczyny od wielu lat i jakbyśmy były dobrymi sąsiadkami (no z niektórymi to tak \"prawie\" jest, co nie Titowa?? :) ) Podobnie jak Dziubassek podziwiam i szanuję te kobiety, które pomimo tak ogromnej straty potrafią wziąć się w garść i przeć do przodu. Trzymam za Was wszystkie kciuki aby Wam się udało spełnić Wasze marzenia ❤️ Kochane u mnie już lepiej z ząbkiem a właściwie ząbkami. Znalazły sobie miejsce i wyłażą... wczoraj nawet zjadłam normalny obiad :) Były to cycki drobiowe przepisu Fisi -- pyyyyszne kochana :D podsyłaj nam więcej takich przepisów :) A teraz spadam bo obowiązki wzywają. trzeba dzieciaki do szkoły i przedszkola zawieźć. miłego dnia wszystkim Wam życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Validosku :) Fisiu** i tu się doskonale rozumiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×