Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

boshe cebulka po co im az tyle Twojej krwii???jeju chyba bym zemdlala jakby mi tyle pobrali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!!!!🌼 Wiele słyszałam o waszym topiku od osobki ciepłej i szczerej,która zaraża wręcz optymizmem...15listopada straciłam swa fasolkę w 11tyg.:-( Kiedy podczytuje wasze wypowiedzi to jest tyle zrozumienia, i co naj wazniejsze nie dołujecie sie tylko wspieracie !!!:-) mimo iz bul jest w sercu,to musze dać rade i myśleć pozytywnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOLA witaj na naszym topiku.masz racje.u nas jest wesoło.naprawde.dziewczyny są tu bardzo kochane. jeżeli chcesz do naszej tabelki się wpisac to podaj odpowiednie dane a dziubassek już się tym zajmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka Wylecz tę anemię,bo to jest poważne schorzenie.Znowu na pocieszenie mogę powiedzieć,że ja całą ciążę miałam anemię,brałam Hemofer,później Sorbifer i urodziłam idealnie zdrowego synka.Z badań krwi wynikało,że nabawiłam się tej anemii właśnie w ciąży,bo dziecko Ci zabiera dużo składników z krwi.Więc lepiej by pewnie było,abyś tę anemię wyleczyła przed zajściem.Ja też mam rozstępy po ciąży a obecnie ważę ok.52 kg,chociaż jestem drobnej postury i wszyscy mi każą jeszcze przytyć.A mnie to denerwuje,gdyż już mi urósł odpowiedni tyłek.Przed ciążą byłam płaska jak deska,zero brzucha,żadnego wcięcia w pasie.Teraz mam wcięcie aż na mój gust za duże i tyłek mi się opuścił na dół,tak że mam takie jakby dołki w pupie.To bym chciała jakoś zmienić,ale nie wiem czy mi się uda,bo leń ze mnie ,nie chce mi się ćwiczyć.Ale nie mam żadnej obsesji na punkcie swojego wyglądu,wystarczy,że się podobam swojemu mężowi,a innego chłopa nie szukam.Jeszcze jedno: miałam cesarkę właśnie z powodu tego,że miałam za wąską miednicę a dziecko było za duże i nie mogło się przecisnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur ja tez od 2-3 lat mam lekka anemie:( i nie wiem jak z nia walczyc!!! staram sie jesc wszystko prócz miesa bo nie lubie i tu chyba jest tego powód!!!!!zostaje sok z buraków!! hmm teraz pryszedł przystojniak:)boski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka ja tez jestem chudzina... ile wazysz ? ja wazylam przez lata po 47-48kg obecnie waze 52-53kg ostatnimi czasy przytylam 2 kilo :) jupi jeszcze z 3 i bede w pelni zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to jestem z przodu deska i z tyłu deska...:)naprawde...ja mojemu narzeczonemu tez sie podobam ale przytyc chcialabym dla samej siebie...mi to lekarz w szpitalu powiedzial ze mam bardzo szerokie biodra i rodzic to mi sie bedzie bardzo dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzicie jak to jest jedne maja za mało inne za dużo.ja kawał baby jestem a miałam cesarke bo lekarz powiedział ,że jestem "mała " w środku i bym naturalnie nie urodziła. wszystko wina mojej teściowej bo jak sie zaczęłam z moim spotykac to ona mi powiedziała"kochana jestes za chuda.musze Cie upaśc zebyś pasowała do naszej rodzinki" nioooo i jej sie udalo hihihihi. jak się poznalismy z m. to wazyłam 54 kg a teraz.......... oj nawet nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos Może więc poproś lekarza o lekkie tabletki z żelazem? Ja po Hemoferze się źle czułam,miałam mdłości a nawet wymioty.Ale lekarka mi podsunęła super pomysł.Kazała jeść to żelazo przed samym snem,aby przespać te mdłości i tak robiłam przez całą ciążę.Chyba lepszy był Sorbifer,ale może są jakieś leciutkie tabletki z żelazem, np. w połączeniu z witaminami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio malutka widze,ze tobie tez sie przyda kilka kilo:) ostatnio tez mialam jakas anemie ale staralam sie jesc wiecej owocow i witamin terqaz wyniki nie sa chyba najgorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczorajszego popołudnia naklakałyście 6 stron !!!!!!!!!!!! Znów będę czytała pół godziny ;) A wogóle to WITAM :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka helooołłłłłł nadrabiaj zaległosci i wskakuj na 284 stronke.zaraz będziemy serwowac kawe cebulki nie ma to ciasta nie będzie ale mam w domu paluszki słone hahaha moga być???? a i jeszcze chrupki kukurydziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Herbatko:) ja zagladam jak szef prowadzi rozmowy:) wtedy mam przerwy:)(kolejny dosc przystojny) a ja taka nie uczesana:) nio co rozpisania sie to jestescie Mega:) od wczoraj:) hmmmmmm juz sie nie moge doczekac meza:) steskniłam sie za nim:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki witaj Wiola....NARESZCIE! ja tez tu siedzę od 15 minut i nadrabiam wpisy od wczoraj hihihihi jak cebulci nie ma to ja dzis mogę Wam zapodać...pierniki w czekoladzie :D malutka ja w zeszłym roku z kolezanka chciałam się odchudzić i jadłysmy non stop musli z maślanką czekoladową.dzienna dawka pół paczki musli + litr maślanki= 7 kilo WIĘCEJ w 40 dni-spróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug witaj śpioszku kochany. no to mamy już do kawy pierniczki i paluszki słone hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, udało się! doczytałam. Prima: Witam nowe koleżanki :D 😍 życzę optymizmu i siły ! Będzie git (jak to mówi mój K.). Drugie primo: ja dziś kakałko piję, bo mi się kafka przepiła ;) i mam biszkopta z brzoskwinką, którego upiekł mój K. !!! częstuję :D Trzecie primo: Dziś wyniki badań, ciekawe jaktam... jakiś kaszelek mi się przyplątał, chyba do internisty pójdę, niech mnie osłucha. Może to bobo mnie łachocze, a może infekcja. Validosku -- nie szalej za bardzo z mężulkiem, bo będzie musiał przez tydzień swojego w mleku moczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatko:) cóz mi zostało jak Go nie wymeczyc:) a wogle to jakis ruch tu dzis mam! ale jeszcze chwile i pojada sobie:) bosko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia** dzieki wielkie za miłe przyjecie a co do tabelki to bedzie !! ale teraz zeby za wami nadazyc to musze nadrobic lekture ,bo nie jestem na bierzaco :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug-kochana doczekałaś sie wiem, długo ale wazne ze jestem duże❤️dla Ciebie...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatko ja tez poprosze kakałko albo jakby któraś miała czekoladę marcepanową......do tego chałeczka z masłem .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajajaj...wiecie co musze zrobic badania kalu i dali mi jakis dlugi patyk z wacikiem na koncu i musze to sobie wlozyc w moja biedna pupke...:(:( fuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug - kakałko raz :D Malutka - ???????? to już próbek do pojemniczka się nie robi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ciasto capucino...do kawki...ktos chce moze...?:)bardzo milo tu was dziewczynki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi sie wczoraj musialam dac kupke do pojemniczka a dzis moj brat przywiozl mi pojemniczek i ten dlugasny patyk...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama jak przyszla rano do mnie na kawe to sie ze mnie smiala...tak samo mama mojego narzeczonego...a ja nata anemie biore ascofer i falvit bo tak mi lekarka nakazala...moja mama i tak stwierdzila ze to za malo...ale tak to jest jak sie ma dwie piguly kolo siebie...bo moja mama jest pigula i mojego przyszlego meza mama tez:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym ale to jednak prawda...okrutna prawda...ale coz trzeba byc dzielnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha malutka to masz wesola rodzinke:) ja jem jabłko w cieście i zapijam herbatka:) komu komu bo ide do domu :P ( za 4h ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×