Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

ja tam wole pobawic sie w hipnotyzowanie facetow:D jak narazie mam 10-ciu :P jakos ostatnio nie czuje sie tu swojo moze dlatego,ze temat juz do mnie nie pasuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki Moja Mała dopadło jakies przeziebienie:-( i Mamusia chodzi jak koło jajeczka:-) Harbatka ja przez całą ciąże drapałam się najpierw po brzuchu a potem już całe ciało, pod koniec to juz wałkami rzepowymi drapałam sie bo przynosiły mi ulge:-) a rozstępy tez mnie nie omineły głównie na brzuchu, ale co tam w obliczu takiego CUDU:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, dzięki Zuziorku :) wypróbuję maść witaminową, chyba nawet mam takową w domku, tylko nie wiedziałam, że może pomóc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku nie mów tak!! ja tez narazie wsztrzymuje fasolkowanie bo najpierw musze sie wykurować z tych duszności i gul w gardle. Nie smuc sie:-) ciasteczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam drożdżóweczki z białym serem i lukrem na górze-któraś chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu załapałam o co chodzi w tej grze w chomiki.Bardzo się cieszę,bo nic mi nie wychodzilo na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana najważniejsze w życiu to miec wybór....nie ma tego złego z resztą bo więcej ciasteczek zostanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sama remontuje...niedawno zamieszkalam razem z moim narzeczonym...no i powoli musimy sie urzadzic...teraz wlasnie malujemy sypialnie...na taki prawie ze czerwony kolor (ciemny) ale jak pieknie wyglada...przytulnie az milo sie bedzie spalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka ja tez sama zawsze maluje mieszkanko:-) ostatnio u koleżanki malowałysmy jedna ściane na czekolade. Słodko wyszło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja objadam się dzisiaj czekoladką karmelową ale chyba zaraz mnie zemdli.. Tak więc za drożdżówki i inne słodkości :) Ja też chwilkę grałam w te chomiki ale suuuuper i nawet mi wychodziło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się psyło z portalem, bo nie mogłam wejść w ogóle na kafe :( W dodatku wyczytałam sobie, ze mogę mieć przepuklinę nadbrzuszną :( :( :( muszę iść szybko do doktora, jeszcze sobie jakieś bzdury powymyślam.. Ale pyszności papusiacie ! Częstuję biszkopkem i kakaem :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Harbatko racja jest problem z kafe jakiś :( też wejść nie mogłam Koug odgapiłam od Ciebie babystrology.com :) świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! Jestescie niesamowite nie było mnie 2 dni a przez godzine czytałam zaległości!!!! Mam nadzieje sie poprawić - obiecuje. jutro ide do lekarza na badanie mam nadzieje ze dostane zielone światełko i do dzieła ... ha ha jak tylko wróce dam wam znac jak poszlo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! Jestescie niesamowite nie było mnie 2 dni a przez godzine czytałam zaległości!!!! Mam nadzieje sie poprawić - obiecuje. jutro ide do lekarza na badanie mam nadzieje ze dostane zielone światełko i do dzieła ... ha ha jak tylko wróce dam wam znac jak poszlo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! Jestescie niesamowite nie było mnie 2 dni a przez godzine czytałam zaległości!!!! Mam nadzieje sie poprawić - obiecuje. jutro ide do lekarza na badanie mam nadzieje ze dostane zielone światełko i do dzieła ... ha ha jak tylko wróce dam wam znac jak poszlo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! Jestescie niesamowite nie było mnie 2 dni a przez godzine czytałam zaległości!!!! Mam nadzieje sie poprawić - obiecuje. jutro ide do lekarza na badanie mam nadzieje ze dostane zielone światełko i do dzieła ... ha ha jak tylko wróce dam wam znac jak poszlo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! Jestescie niesamowite nie było mnie 2 dni a przez godzine czytałam zaległości!!!! Mam nadzieje sie poprawić - obiecuje. jutro ide do lekarza na badanie mam nadzieje ze dostane zielone światełko i do dzieła ... ha ha jak tylko wróce dam wam znac jak poszlo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! Jestescie niesamowite nie było mnie 2 dni a przez godzine czytałam zaległości!!!! Mam nadzieje sie poprawić - obiecuje. jutro ide do lekarza na badanie mam nadzieje ze dostane zielone światełko i do dzieła ... ha ha jak tylko wróce dam wam znac jak poszlo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piernicze.ale akcja z tymi postami.kafe rozbujało się nie na zarty. dziewczyny dzisiaj jazdy mialam z wrażeniami.wyobraźcie sobie mnie za kólkiem(hahahahaha) jak się zbliżam do skrzyzowania.zapala się czerwone światło.ja wciskam hamulec a tu ....................dupcia blada.auto jedzie dalej.instruktor aż się wygiął wciska swój hamulec a tu nic.zatrzymałam się na środku skrzyzowania.zjeżdzamy na inna drogę a tu hamulce spox działają.jade dalej.chce zwolnić przed zakrętem a tu auto ni huhu.szczęsliwie zajechałam do domu.teraz dzwoni mi instruktor i mówi,że jazd nie będzie do odwołania bo w aucie już całkiem hamulce siadły i autko u mechanika siedzi.a wiecie co powiedział mojemu sasiadowi???(jeżdzic miał po mnie)że niestety ale Ja auto zajechałam na śmierć.DOWCIPNIŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piernicze.ale akcja z tymi postami.kafe rozbujało się nie na zarty. dziewczyny dzisiaj jazdy mialam z wrażeniami.wyobraźcie sobie mnie za kólkiem(hahahahaha) jak się zbliżam do skrzyzowania.zapala się czerwone światło.ja wciskam hamulec a tu ....................dupcia blada.auto jedzie dalej.instruktor aż się wygiął wciska swój hamulec a tu nic.zatrzymałam się na środku skrzyzowania.zjeżdzamy na inna drogę a tu hamulce spox działają.jade dalej.chce zwolnić przed zakrętem a tu auto ni huhu.szczęsliwie zajechałam do domu.teraz dzwoni mi instruktor i mówi,że jazd nie będzie do odwołania bo w aucie już całkiem hamulce siadły i autko u mechanika siedzi.a wiecie co powiedział mojemu sasiadowi???(jeżdzic miał po mnie)że niestety ale Ja auto zajechałam na śmierć.DOWCIPNIŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Fisiu -- ja bym zawału dostała !!! ale pamiętaj, że ręczny jeszcze jest ;) w sumie to dobra lekcja była, nie zawsze wszycho w aucie działa poprawnie, a z hamulami jest najgorzej.... :( Nie bałaś się ??????? Głupi instruktor, powinien w sumie przerwać lekcję, a nie was narażać... Idę do domku, do juterka !!! PAPA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Fisiu -- ja bym zawału dostała !!! ale pamiętaj, że ręczny jeszcze jest ;) w sumie to dobra lekcja była, nie zawsze wszycho w aucie działa poprawnie, a z hamulami jest najgorzej.... :( Nie bałaś się ??????? Głupi instruktor, powinien w sumie przerwać lekcję, a nie was narażać... Idę do domku, do juterka !!! PAPA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Wy się tak jąkacie;)?? Witam laski:):):) Agi, dzięki za informacje o tym znieczuleniu. Uspokoiłaś mnie. Harbatko, mnie też skóra na brzuchu swędzi, i to co chwilę w innym jego miejscu, że już chwilami nie wiem, z której strony się drapać:) Ja smaruję brzuchola oliwką Johnson`s baby, póki co - nie mam rozstępów. A co do tych ruchów, są tak subtelne, że wciąz mam wątpliwości, czy to na pewno jest to. W mojej pracy właśnie zaczęły się komentarze na temat mojego brzucha. Matko, jak mnie to irytuje!!! Mam ochotę im wykrzyczeć, żeby dali mi święty spokój. No i ogłoszenie na koniec - oddam zgagę za darmo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×