Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

halo halo! nie tak szybko! wrocilam po ciezkim dniu... kolezanka chora i musze w pracy nadgodziny trzaskac... Koug strona kolezanki tysiaca nickow sie nie otwiera! :( jak sie czujesz pani suwaczkowka? :p widze ze etat na cafe w ich wklejaniu masz!juz lepiej po struciu? 🌻 Anus jutro od 9-19 masakra! a co do spotkania... reflektujesz na Carlow w weekend? a w aptece to nie masz co szukac... testy wysprzedane, kilka dni temu szalala taka jedna buszmenka i wziela wszystkie! :D Fisia jetem jetem! 😘 ooooo od razu arbuzy! arbuzieta. Ceblcia ciesze sie ze wyniki wyszly rewelacyjnie! no to nastepny cykl ostre dzialanie! czyzby bicianolandia? :p Kolderka ja Ci moja droga juz 44dc i nadal nic... a na bete to jak Anus mowi czeka sie na proste badania min tyg czasu, katastrofa! Yenny ales sie rozpisala! :p Nuczka sorka wczesniejsze posty tez adresowalam do Nauczki, i tak sie zastanawialam co za nick... :) :) a mnie wyslalas fotki? titowa@op.pl 🌻 Fisia Validos Mania Agi 🌻 gdyby nie to ze mieszkacie od siebie daleko, powiedzialabym ze Wasze zafasolkowanie mialo miejsce na jednej imrezie! :p A co do pomidorowej Mani to ja chetnie pogrzewajke zjem jak sie ostalo, tylko z ryzem poprosze... bo u mnie zawsze z makaronem wolaja. A co do kremow moje znajome twierdza ze lepiej tak od 9-10tyg zeby skora aie ladnie nawilzala... ja to chyba zaczne od -5tyg tak tak minus! bo mi naprawde wejdzie nawet na powieki! kolorowych snow Aniolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulcia miala byc Bocianolandia Yenny no ja posta tez trzasnelam takiego... sorka dziewczyny! Jest Was sporo i tak kazdej cosik napisac... leci czas i literki. aaaaa Wiola marsz po test! biegusiem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie🌼 Miło poczytac,ze tyle zafasolkowanych w tak krótkim czasie,aż zaczynam mieć nadzieję,że może i mnie się uda. Czytam Was jak tylko mogę,ale nie piszę często.Mam nadzieję,że sie poprawię i częściej coś skrobnę. Koug🌼pozdrawiam cieplutko❤️ Oczywiście pozdrowionka slę rownież pozostałym z całej tabelki i życzę wszystkim ,co są na górze tabeki(sobie też)żeby jak najszybciej znalazły się w dolnej części. No to teraz kolorowych snów❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu -a dlaczego nie....? :) Nawet sie nie obejrzysz a z brzuszkiem będziesz chodziła na spacerki :) W dzień wyzwolenia weekendowo witam wszystkie kożelanki Standartowo herbatka z cytrynką na miły początek dnia. Na słodycze trzeba poczekać aż cebulka dotrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i uciekam, dziś mam kontrolę od 9 - jeszcze przegląd dokumentów i ... Trzymajcie kciuki. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek serwuje kawencje.dla ciężarnych bezkofeinową dla wkrótcezafasolkowanych kofeinową Koug Ty wariatko jedna masz pomysły.oj muszę na plażach na Ciebie uwżać Aniu proszę się nam pochwalić ślicznym PLUSIKIEM WIOLA od Twoich stopkowych serduszek aż się kolorowiej zrobiło na topiczku Tituś nic nie piszesz czy doszły zdjątka do Ciebie mailikiem. dziubassek kochen kirczak mam nadzieję ze dzisiaj już lepiej się czujesz Validosku nie spać kochana Yenny odbębnij kontrole i wracaj do nas Nuczka zaraz Cię poszukam na NK Anna6889 ******************************************************************************************************************** zciążąj.masz moje fluidki Roburku dzisiaj ciąg dalszy opalania:P:P teraz w krateczke Kołderko rób szybciuśko ten teścik bo umieram z ciekawości.trzymam kciuki cebulcia poproszę ogóra.mam nadzieję ze jednego dla mnie zostawiłaś reszta dziewczyn.podpisywać liste obecności proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witka!!! bylam siuski oddac i sie melduje poslusznie na stanowisku:) dzis juz lepiej Fisiu:) mam nadzieje,ze tyak do konca nia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titus a kto wie czy nie była to jenda impreza:) hahah ale nie jeden tatuś:) podobno:) -hahah żartuje:) aana 6889 na pewno szybko zafasokujesz:) ~~~~~~~~~~~fluidki dla Ciebie Koug:) ja poprosze herbatkę:) Yennyfer trzymam kuciaki:) mocno bardzo:) Fisiu nie spei:) ja juz rano poodkurzałam sobie samochód:) ale wczoraj spadłam:) poprpstu zasypiam gdzie popadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł girls:-) kurna pokryzły mnie w nocy komary!!!!! i gdzie..? w powieki!!! Fisia ratuj kochana, daj no jakiś specyfik co by mi tą powiekę z deka podnieść:-) :-) :-) obiecuje że wsadze głowę do słoika i wyjmę dla ciebie ogóreczka:-) Dziubasku to dobrze że już lepej, dbaj o dupke i będzie wszystko ok:-) serwuje delicje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) No dobra Kochane Kirczaki ;) koniec żartów. JESTEM W CIĄŻY :D Wczoraj przez przypadek kupiłam sobie test dla bystrych inaczej ;) tzn. Nie ma plusilków minusików, pół-plusików, niewyraźnych kreseczek itd. Jasno napisane Pregnant lub Not pregnant. (Wpadł mi on w rękę pewnie dlatego, że Titowa sąsiadeczka moja wykupiła wszystkie \"normalne\" testy i innych nie było). No więc z rana grzecznie poszłam się testować i dopiero wtedy zobaczyłam co to za dziw kupiłam, ale jak wynik ma być po 3 min tak u mnie widniało wielkie Pregnant już po niecałej 1 minucie!!! Jedyny minus to taki ze wynik prawdopodobnie będzie widzoczny tylko 24 godziny :( Ale zrobiłam zdjęcia na pamiątkę. Tak więc kochane przesyłam już całkiem legalne, pewne i radosne ciążowe fluidki -->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->--> :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulcia ja poproszę i delicję i ogóreczka :D i to u mnie akurat nie jest objaw ciążowy, no może teraz się nasilił, ale zawsze lubiłam mieszać kwaśne ze słodkim. Titowa sąsiadeczko 😘 za ten jeden test co go dla mnie zostawiłaś w aptece bo umarłabym od tej niepewności. Co do spotkania to jestem w takim nastroju, że pojadę nawet do Cork żeby się z Tobą zobaczyć i przekzać magiczny zaklinacz :) POdeslij mi eskiem lub mailem szczegóły tzn. kiedy najlepiej Ci pasuje no i gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jeszcze raz serdeczne gratulejszyn, choć i tak nie miałam wątpliwości że drugi test może pokazać co innego niż ciąża:-) 🌼 a co do ogórasów to już robie nurka do słoika i wyciągam:-) ale fluidków dla mnie starczy, co?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulcia, myślę, że wszystkie zaciązone kobitki (ja na pewno) będą przesyłać tak długo fluidki aż zostanie tylko tabelka podzielona na dwie części: zaciążone i szczęśliwe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania:):):)❤️❤️❤️❤️ prosze o fotki tego pieknego testu:0 a ja dzis na nocne zakupy do galerii:) sa promocje maz juz swiruje:) ze kase wydam:) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu super!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 to jakis cud,ze tyle was naraz zaciazylo!!! nie wierze w to:) super:) macie racje powinna byc tabelka na ciezarne i mamusie:) tyle,ze ja sie niezalapie na zadna:O ale sie ciesze z waszego szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie w nocy jeszcze w markecie nie widzieli:D:D:D:D:D:D:D ja o 20.00 już śpiąca jestem więc po nocach buszować nie dam rady. muszę zakupić trzy kreacje na wesela i kombinuje kiedy i co kupić.mam nadzieję ze do końca czerwca mi brzusia nie wywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek kobito do grudnia nie daleko i Ty będziesz zaciązona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, ja też się cieszę, choć jest to dla mnie jeszcze "kosmiczne". Niby druga ciąża a czuję się jakbym zapomniała wszystko co było trzy lata temu. Dziubassek Ty tak kochana się nie zarzekaj bo może się okazać, ze zaciążysz szybciej niż Ci się wydaje :D Twoje marzenia też się spełnią :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos mail poszedł, zobaczysz jak wygląda test dla tych co mają problem z interpretacją plusików i minusików :) A swoją drogą to zastanawiam się jak tentest pokazuje kiedy właśnie tak do końca nie jest wiadomo, bo np. jest zbyt wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 1 raz widze taki tescik:) ale watpiwosci nie mozna miec:) Fisiu ja wlasnie nie wiem jak dotrwam do tej godziny:) i czy pójde Cebulko wyprzedaz tylko w galerii krakowskiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu K jeszcze raz gratulacje!!!!U mnie nieżle,plamienia prawie wcale,mam nadzieję,że najgorsze już za mną...Jadę do pracy zawieżć zwolnienie.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi wypoczywaj słonko dużo.krwiaczek napewno się wchłoni i na następnym USG nie będzie po nim sladu Validos zrób liste zakupów mężowi.Niech buszuje w nocy a Ty pośpisz spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia -a kiedy my wyślemy swoich mężów po ODPOWIEDNIE zakupy heeeeeee???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah meza na zakupy:) oje totalne bezguscie:) nie wiem czy bede miec siły:( bo padne pewnie o 19 spac i tyle bedzie z zakupów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug juz widze naszych mężów jak wybieraja pieluchy,oliwki,kremiki,kaftaniki itp:D:D:D:D:D:D:D a na samym środku wózka krata z piwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spece od tebelki proszę mi wpisać termin 19 grudzień.ładniej wygląda:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug u mojego ramka cygarów do piwa:) i koledzy czekajacy pod sklepem:) hahahahahah jakie tam pieluchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×