Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Mania 1 tubka fisanu wystarcza na 1.5-2 miesiecy :) wiec nie jest tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola zrób no kochana ten test na co czekasz? 3 dni to juz coś:-) ja bym nie wytrzymała:-) jakby były takie testy które robi sie zaraz po stosunku to bym je robiła:-) wczoraj złapała mnie i mojego M policja za brak świateł, ale nam darowali po dłuższej konwersacji. Potem mówie do mojego męza że ja to nie płacę mandatów bo albo proszę o upomnienie albo o klapsa w dupe:-) :-) :-) :-) ale miał mine na żartach się nie zna!!:-) a godzinę temu złapali go w Poznaniu i zapłacił 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola innej opcji niema.musi być dobrze i jak nie zaczniesz myśleć pozytywnie to się zjawie zaraz u Ciebie i dostaniesz kopniaczka w kosteczke :D:D:D:D:D ja to bym dzisiaj tylko kopała i kopała:D:D:D:D:D:D co do kremów na rozstępy to wszystko zależy chyba od skóry nie od kremów.ja się smarowłam oliwkami.kremami z gerbera. nivea .brałam zimne i ciepłe prysznice na przemian i coooooooooooooo.nie pomogło😭😭 teraz się nie martwie rozstępami.bo starych mam tyle ,że na nowe nie mam już miejsca:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validku --- ale fisan jest bardzo gesty, a nie wiesz jak mustella, bo jesli jest dosc rzadka to szybciej bedzie schodzic, a gdzie zamawiasz, moze masz stronke z jakas dobra cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilolu --- ja tym razem juz 26 dc testowałam, wiec u Ciebie to zgodze sie z Cebulka czas w sam raz :) a co do strachu to ja mysle ze obawa zawsze pozostanie, ja teraz tez czasem sie martwie ale ogolnie jestem dobrej mysli i tego sie trzymam, to tez bardzo wazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia nie przesadzaj chyba masz jeszcze troche miejsca na powiekach?!;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu na allegro sa promocje 2 op za ok 144 zł wiem ze to dziwnie brzmi promocja kremu i taka cana ale jedna tubka 100 zł w aptece a jego konsystencja nie wiem ale zapytam kolezanki i wieczorem napisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulka na powiekach mam celulit więc nie mogę miec już rozstępów:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zróbcie mi taki suwaczek-moja dzidziunia ma 34 dni od poczęcia.Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi zaraz nasz bodyguard się zjawi to Ci pierdzielnie elegancki suwaczek.taki jak my z VAlidoskiem mamy. ja głupia patrze w ten suwak jakby tam moje prawdziwe dziciątko było :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi moje od poczęcia ma hmmmm 34 dni:) hahaha mówisz ze 5 kwietnia:) nio to mamy takie same dzidzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć kobietki, same ciężarne prawie na tym topiku, dzięki wam za fluidki, mam nadzieję że pomogą, bardzo wam zazdroszcze waszego stanu, też bym chciała wiedzieć jak to jest być w ciąży, moje największe marzenie. Stuknęło mi 27 latek i moj zegar zaczął bardzo głośno tykać, robie się coraz bardziej niecierpliwa WIOLU dziewczyny maja racje możesz zatestować, trzymam kciuki, w razie czego jak nie wyjdą 2 kreski zwalisz na zbyt wczesne testowanie i walniesz powtórkę, POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki co wam powiem to wam powiem ,ale wam powiem mimo strach i leku to chęć by poraz kolejny poczuć to to wspaniałe uczucie jakim jest ciąża i wogole..... same wiecie jest większa niz strach bo tego nigdy sie nie pozbęde zawsze jest ale o0d momętu poczęcie ażżżżżżżż do końca naszych dni zawsze rżymy o te nasze pociechy pewnie wam już to mówiłam .. ale co mi szkodzi powiem raz jeszcze dzieki że jesteście zawsze moge liczyć na was❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ idę robić objadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście cudowne i kochane ... co ja wam tak słodze pogorszyło mi się chiba UCIEKAM !!!!!BO OBJAD W LESIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Ale się dziś wyspałam!!! Wstałam o 10! No z małymi przerwami ale ogólnie to git, dawno tak się nie wybyczyłam :) U mnie nadal @ brak jutro zrobię powtórkę testu i mam nadzieję,ze pokaże mi duży wyraźny + :) Titek gdzie tak padało?? U mnie, nie jest już tak pięknie jak wczoraj ale nadal słonecznie z małą ilością drobnych chmurek. Mówiłam - przyjedź do mnie u mnie nie dość, że zaklinacz siedzi to jeszcze pogoda ładniejsza. Agi cieszę się że dobrze już się czujesz. Dziewczynki 😘 dla Wszystkich razem i każdej z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide odgrzać zupke pomidorową, która chetna??? do wyboru z ryżem lub makaronem :) szukam teraz poscieli bo jakas nowa by sie nam przydała i chce cos zamówic, i wiecie co natrafiłam na sliczne kompleciki dla bobasków, sliczne kołderki, rożki, poduszeczki, kurcze juz bym chciała kupowc te cuda, ale wszystko w swoim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poproszę o ten 26 dniowy.Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu😘 Mania ja poproszę małą porcje pomidoróweczki z makaronikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja tez pomodorówki:) poprosze:) kiero pojechał wiec moge zjesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poproszę zupki!!! Głodna jestem, nic tylko bym jadła. Muszę iść do apteki po test. Chciałabym mieć już pewność. Gdybym była w Polsce to poczłabym na betę a tu? tydzień czeka się na wynik! Toż to cała wieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu niepewniosc jest straszna! wspolczuje lec ;ec do apteki po tesciora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja nie umiem tego wkleić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki!Kochana KOUG!!!Maniu a ty cały czas bierzesz no-spę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz ten suwaczek nie chce się otworzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×