Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

NAUCZKA mam jest .. teraz ja poprosze o twego e-meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola ja jestem nuczka a nie nauczka hihe- ale rozumiem pomylka, przynajmniej rozsmieszyłas mnie.A moj mail jest w stopce, czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda12345
:) hej dziewczęta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuudało się zrobiłam suwaczki jaka ja jestem ze siebie dumna nuczka wysłałam Ci fotke na e-meila napisz mi e-meila moze cos znów pokręciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 fotke, ale nie stety moj komp nie odczytuje tego pliku, tylko mam tez zdjecie bardzo powiekszone i musze patrzec po fragmentach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku Nie martw się,ja też jestem straszną maruderą. Dziś po opalaniu na balkonie został mi czerwony brzuch ale opalony w paski,bo cały czas siedziałam na krześle i mam dwa białe nieopalone paski.Fajnie to wygląda.Mam nadzieję,że uda mi się je opalić,abym nie wstydziła się wyjść z takim brzuchem.Co prawda i tak go nie odsłaniam z powodu rozstępów na dole,ale wyglądam jak zebra.Za to ręce i twarz ładnie mi się opaliły.Ręce co prawda dość czerwone,ale jak zbrązowieją to będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuczka nie wiem dlaczego tak wyszło wysle Ci jeszcze jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roburku -wiesz co mi się przypomniało....:D pojechałam sobie kiedyś nad morze z takim jednym kolegą....i nudziło mi się a ze znana jestem z głupich pomysłów kombinowałam co by tu odwalić smiesznego i jak poszliśmy sobie na piaseczek ciałko smażyć mój miły kolega rozłożył sie na brzuchu a ja miałam mu posmarować plecy....wpadłam na pomysł ażeby było wesoło- wymalowałam mu kremem nivea pięknego orła na plecach :D:D:D ludzie kwiczeli ze śmiechu a ja systematycznie dokładałam krem kiedy go slonko wytapiało i tak łaził z czerwonym orzełkiem jeszcze miesiąc po wakacjach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuczka, ja zaraz przesle swoja focie, i poprosze o Twoja mail mam w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ja ci juz wyslalam i czekam na twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola dziei za fotke, ta drugą juz moge zobaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LASECZKI ide posiedzieć z rodzinką bo moje kochanie już mi stoiiiiii za plecami i stęka ;-);-);-) zagadamy jutro ... życze wam słodkich i kolorowych snów dla was i waszych naj bliższych 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu jak już wysyłasz fotki to ja tez poprosze jeśli masz życzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuczka poszło wiola juz wysyłałm Ci chyba foteczke, jesli nie doszla to jeszcze raz wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug jesteś nie samowita masz super pomysły Nuczka nie ma problemapolecam się na przyszłość fisiaczku a ty cholerko gdzie sie włuczysz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyrobie ciagle tylko mi bulgocze w tym brzuchu zwariowac mozna jak ktos uslyszy przypadkiem to pomysli,ze sie głodze:P dzis na miescier mnie tak jajnik bolal,ze myslalam,ze zemdleje w banku:( ale juz odpuscil! ide zaraz do wyra bojestem zmeczona papaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Mania za zdecia i zaproszenie do NK, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie spadam juz lulu bo padam na oczy, papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze wszystkie śpią to pozwolę sobie zgasić światełko :) ....pstryk dobranoc, pchły na noc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×