Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

wogole to martwie sie troche czy nie mam jakiejs infekcji bo od 2-3 dni mam duzo żóltej wydzieliny, ale poza tym nic mnie tam nie swedzi nie szczypie, ta wydzielina nie ma zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,wysłałam Wam zdjęcia,ale nie wiem czy doszły,sprawdźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu ja mam cały czas żółtą wydzieline , to chyba nic zlego ,mnie tez nic nie boli i nie piecze, co do tej no spy to ja chyba na wlasną rekę bede brała bo naprawde mnie te skurcze łapią ,a nie mam mozliwosci wypoczynku, buziaki dla Was , ide spac bo jutro znów ciężki dzien w pracy i w weekend do szkoły oraz egzamin o 17 w niedziele , załamka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roburku-ja mam Twoje focie-nawet podwójnie :) Wróciłam niedawno do domku.Fisi mąż z lekka sponiewierany-wypil ze 4 piany i kilka wściekłych psów :) toastów co nie miara-za Was też pili :) Jutro USG ciekawe czy maluch rozłoży nóżki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug --- no to czekamy jutro na wieści z usg, zobaczymy czy zasilisz grono chłopców czy dziewczynek :) kołderko --- ja nawet jak jeszcze u ginka na wizycie nie byłam a łapał mnie jakiś skurcz to brałam sobie no-spe, co do tej wydzieliny to zapytam sie na najblizszej wizycie gina, ale tez gdzies czytałam ze w ciazy zwieksza sie ilość sluzu do juterka dziewuszki! dobranoc, pchły na noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Roburku dziękuje ślicznie za zdjęcia.suuuper rodzinka z Was Malwina ja równiez poproszę fotosiki Koug wybacz mojemu mężowi to wczorajsze sponiewieranie.dwie żony w ciązy.dwoje dzieci w drodze.:):):):) miał chłopak powód lece Fione zaprowadzić do przedszkola i wpadne do Was na kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roburko:) rodzinka boska:) dziekuje za fotki:) ja wczoraj po pracy zrobiłam obiadek:) zupka kalafiorowa:) + młode warzywka:) ziemniaczki+ mizeria z ogórków i mielone:) ale sie objadłam po tym wszytskim poszłam spac:) dzis podpisujemy umowe wstepna o mieszkanie:) wszytko w tym tygodniu:) dziubasku ide scan robic:):) i wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! dziś jestem zła od rana, wstałam chyba lewą nogą, na męża nakrzyczałam ehh robur, malwinka --- czekam cały czas na foteczki od Was :) miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzisiaj smutny dzień:-( dzień na który czekałam....aż w końcu nadszedł...mam nadzieję, że teraz będzie już trochę lżej. Że jutro choć trochę będzie inne.. życzę Wam miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłł Ślicznie Wam dziękuję za fotki.postaram się w najblizszym czasie tez coś podesłać. Wszystkie focie śliczne Avi kochana niedługo nam się juz rozpakujesz :D Ja pomalutku się zbieram. świeże newsy po powrocie. Jeśli obstawiacie panie że w brzuszku Koug jest dziewczynka proszę wysłać smsa o treści 1 natomiast te z pań które uważają że jednak będzie chłopak smsa o treści 2 opłata wg.taryfy operatora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foteczki poszly na maila. Jka ktoras nie dostala prosze zglosic! ja sie juz rozpakowalam ale jestem wkurzona na maxa!!!!! po powrocie okazalo sie ze odbieramy nasze mieszkanie.. Jestesmy zli jk fix, moze wyda sie wam to dziwne ale powaznie jestesmy niezadowoleni. Okazalo sie ze musimy placic wiecej bo metraz mieszkania wyszedl wiekszy, do tego liczylismy ze oni nie oddadza tej chaty na czas, wtedy musieliby nam placic za zwloke, a tu taka niespodzinka..wyrobili sie niestety. Coz, my liczylismy ze nie oddadza, mojemu koledze pol roku nie oddawali i zarobil na tym okolo 10 tysiecy. A my i tak sie tam nie mamy w planach sie wprowadzac, chcemy mieszkanko wynajać na okolo 2-3 lata. Stad ta nasza zlośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug wysylam sms-a o tresci 1:) bedzie kobitka jak to malowanie :) Avi no nic nie poradzisz, chlopy sie postaraly i wyrobili sie... zwroci sie jak wynajmiecie:) zaraz zobacze czy dostalam od ciebie focie:) Mania glowa do gory bo te hormony to cie opanuja na dobre:P Cebulka buzka wielka😘 ode mnie na poprawe humorku! mamy dzis piatek, sloneczko swieci i patrzy na ciebie z gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekne zdjecia.... piekne miejsce.... ale sie rozmarzylam ehhhh:D ale masz brzuszek duzy! maz cie objac dobrze nie moze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano mam brzucholek mam..coraz mniej mi sie to podoba szczerze mowiac, przed ciążą wazylam 48-51 maz z teraz juz 65 kilosow na wadze siadlo ;( i wcale sie nie obrzeram! ech, czuje sie coraz wieksza, ociezala, mam chyba jakas depreche ciążową, kupe lękow o przyszlosc i konflikty z męzem na tle zawodowo-zarobkowym. Ten wyjazd nas troszke pogodzil ale ten powrot do szarej rzeczywistosci jst straszny, i te nowe wydatki na dodatek, ech, szkoda slow ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł baby moje Avi zdjęcia zajebi**te.oj ja tez tak chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee😭😭 Cebulcia nie smutać mi sie tu nie smutać nunu Koug gruszka+maślanka= proroctwo Twoje:):) chce mi się kwasnego.kupiłam żurek i go wytrąbie zaraz :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziubassku zaraz i do staraczek wystrugam spoko cierpliwości ;-);-);-) fiska co się czepiasz 6-steczek ;-);-)troszke nie wyszło ... ale liczą się chęci co nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie zadzwoniłam do Diagnostyki zapytac ile badania które mi zlecił beda kosztowac !330 zł!!!!!!!!!!! masakra !!maz musi kolejna podwyzke dostac:) jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AVI dziekuje za foteczki przeslicznie wyglądasz a brzuszek taki słodzitki wygłaskaj małą dzidzie ... ale leciuteńko pozdrawiam bardzo bardzo KURDE ja fotek od ciebie nie dostałam to poprosze o przesłanie mi ... zapomniałaś o mnie szkoda ;-(;-(... i nie stresuj sie tak bardzo kobieto daj na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validosku to początek wydatkó .. ale jak miłych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Wiola... cos ci sie pomyliło ;) kurde no i Avinion to TA SAMA OSOBA! ;) wyslalam ci foteczki ;) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde już wim że to TY to i avi...to dlaczego ja tego nie wiedziałam ????może moja pomyłka ... ważne że juz wiem dzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOłDERKO super nowinka wielkie GRATULACJE !!!! kochana 000000___00000 _00000000_0000000 _0000000000000000 __00000000000000 ____00000000000 _______00000 _________0 ________*__000000___00000 _______*__00000000_0000000 ______*___0000000000000000 ______*____00000000000000 _______*_____00000000000 ________*_______00000 _________*________0 _000000___00000___* 00000000_0000000___* 0000000000000000____* _00000000000000_____* ___00000000000_____* ______00000_______* ________0________* ________*__000000___00000 _______*__00000000_0000000 ______*___0000000000000000 ______*____00000000000000 ______*______00000000000 _______*________00000 ________*________ dzibasku przyznam się że te serduszka zkopiowałam ... ale myśle że wszystkim starającym się przyniosą DUżO DUżO szczęścia ....Życzę WAM szczęścia Ale nie tego szczęścia Które można kupić Odsuwając się od świata Nie tego, które można osiągnąć zamykając się w sobie... Ale tego, które płynie z ryzyka.... ryzyka dawania... ryzyka kochania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola Ty talenciaro jedna.koniczynka oczywistycznie mi się podoba. wychlałam pół litra żurku.mniaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu ja mam zupke kalafiorowa:) pewnie z litra zjem:) ostatnio na zupy mam ochote:) a na placki ziemniaczane mnie naszło:) moze jutro zrobimy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassku pewnie że wszystko się uda zobaczysz tylko się nam nie poddawaj nadzieja zawsze jest .... fisiaczku uuuu żureczek mniammmmmm biała kiełbach aż se ślinkę przełknełam ale to będe mieć jutro na objadek dzis zrobiłam jakąś zapiekankę pachnie smakowicie może któraś się skusi ??? a co do samochodu to cześć zamowiłam przez internet wczoraj dostarczyl;i i dzis będą mątować i sprawdzać jak działa ..... bozie jak ja chce już samochód jestem uwięziona w domu ;-(a z nowości to mamy ciche dni z moim M jak zwykle ja zaczełam a co nie moge :-):-)i tak piwerwszy przemówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na zupki mam ochotę ale nie chce mi się gotować.Validosku a nie chcesz się zapisać dodatkowo państwowo,po co wydawać tyle kasy na badania?Dziewczynki dziękuję za zdjęcia-super!Jak będzie wszystko ok to pojedziemy we wrześniu do Egiptu,na razie moja dzidzia słońca nie lubi.Mdłości prawie cały czas,najlepiej jest wieczorem.Ciekawe jak dojadę w przyszłym tyg na badanka na czczo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupki zupki zupki mmmmm uwielbiam rosolek i pomidorowa ale szczerze sie przyznam nie umiem robic zupy!!!! raz zrobilam pomidorowa bleee jakbyscie ja zdjadly to murowane 9 m-cy w kibelku hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi ale chodzic panstwowo do ginelokoga! i prywatnie:( wole sie trzymac jednego! akurat moze nie zbiednieje !póki co:) dajemy rade:) dzidzia najwazniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×