Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

dziewczyny ale mnie od wczoraj mdli , od godz 23 do 6 rano sie meczyłam i dzis chyba bedzie to samo cos czuje :( tylko kurcze dlaczego wieczorem ? zawsze byłam pewna ze mdłości ciążowe są rankiem :0 Maniu co u Ciebie ? czekamy na wiesci i focie malenstwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek! Dziewczeta! adres alez prosze, dam przez NK i mi prosze w te testy nie siusiac tak dla zartow! bo wtedy to mi na bank dwie kreski wyjda! :D Wizyta umowiona na 29maja do dr.Antepowicz... powiedziala, ze wywolamy @ usg zrobimy i pomajstrujemy przy owulacji, wiec czekam na wizyte jak na zmilowanie! no chyba ze @ nie przyjdzie z innego powodu :p ale bylaby niespodzianka! zwlaszcza ze elkiksir Koug juz wypity, cudowny jego ogonek wypieszczony :p az mi w glowie zaszumialo od procentow! :) Banitka! gratulacje! jak fajno! a ja gararetke poprosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu chyba ściągnęlaś mojego teścia z truskawkami, właśnie cały koszyk mi przywiózł:-) dziś obzarstwo truskawkowe:-) ze śmietaną, bitą może być:-) no własnie a gdzie nasza Mania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dodam ze ta ginka tak mnie podkrecila ze ja chyba marcowka bede! jak kłotecki bede sie wydzierac! :D no wlasnie co u Mani? Anus nie gilaj mi tam za bardzo bo mi dziecko posmarkolisz... do lozia na Cebulke! czyli sweterek i spalpetki! tzn skarpetki! i jeszcze wspomne, ze metoda ta uzywana jest tez przez Titka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebus ale bym sobie truskawek pojadla!!!!!!!! oooojejjjjeeeej !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcem marcoweczke:) sama jestem z marca i nie wiem czy to jednak dobry pomysl hehehe takie barana miec w domu, to juz lepeij rybke;) teraz tak patrze,ze jakby sie udalo jeszcze w tym cyklu to bym byla lutoweczka i miala rybke:) uhhhh musze sie brac do pracy:D Koug PAMIETAJ zostaw dla mnie eliksirek na dziewuszke !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek gdybys ty kochana była w pabianicach to już bym autko odpalała i za pół godzinki była z koszykiem pięknych truskaweczek:-) no to dobrze że trafiłaś na taką ginkę która tyle optymizmu ma w sobie, bardzo dobrze. Napewno bedziesz marcówką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zboczki żarłoczki :D:D:D Do łózia na cebulkę??????? Truskawki w łóżku to mi się bardzo miło kojarzą....no ale co na to cebulka....??? Myślę że więcej się chętnych znajdzie na te truskawki :D:D:D Dziubassek -mówisz i masz :) Został mi ostatni ciążowy elixir Hoł-Koug... Ktoś sobie syna życzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sąsiadeczko :) Dobrze zrobiłas że się umówiłaś do gina. A nóż ona Ci pomoże podobno też się w tym specjalizuje ;) w majstrowaniu ma się rozumieć. ja nie mogę się doczekać już mojej wizyty!!! No więc widzimy się 29 :D:D:D:D:D daj znać tylko o której będziesz to podejdę do przychodni a potem może na herbatkę się wybierzemy??? U mnie ten katarek to raczej na alergię mi wygląda, bo żadnych innych objawów przeziębienia czy grypy nie mam na szczęście bo teraz to by była bieda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) :-) :-) :-) możecie mnie obdzierać ze skóry ile chcecie tylko nie płakać mi później:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa to wtedy wszystkie będziemy płakać... ze SZCZĘŚCIA razem z naszą Cebulką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny POMOCY ZROBIłAM KOLEżANCE NK. I CO ??? WSZYSTKO JEST ONA MNIE MOżE ZNALEść TYLKO JA NIE MOGE JEJ WYSZUKAć I NIKT INNY POPROSTU PISZE żE TAKA OSOBA NIE ISTNIEJE PROSZE PORODZCIE CO ZROBIłAM żLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha nie wiem czy maly szczypiorek;) to sie okaze na naszej porodowce:) najwyzej masazysta-parkinson ci zrobi masaz szyjki macicy hehehe Wiola a podalas kolezance nick i haslo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wogóle trafi, bo wiesz z takimi trzęsącymi rękami może błądzić:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola ja wiem chyba dlaczego musicie aktywować konto klikając na link jaki jej wysłali na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola a ja podejrzewam że na NK zajmuje im to trochę czasu zanim dodadzą osobę do wyszukiwarki :( im nie idzie to tak szybko już kiedyś to przerabiałam, poczekajcie trochę a najważniejsze to czy ona umie zaposić Cię do swoich znajomych a Ty czy dostaniesz jej zaproszenie no i czy jej profil działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko koug wszystko to zrobiłam i du***a jestem zła jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ona znajduje każdego kogo chce tylko problem jest w tym że to ja nie moge odnaleść jej dostaje od niej wiadomości i ona odemnie tez ... akiedy chce jej wyszukać to poprostu pisze ze nic nie znaleziono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolu bo może wpisujesz jej imie bądź nazwisko nie tak jak ona wpisała. wystarczy napisać z małej bądź z dużej i już nie znajdziesz. Wpisz tak jak ona wpisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebuluś wszystko wpisuje tak samo bo to ja zakładałam jej kąto na NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolus to skoro ona pisze do ciebie to wejdz w profil i ja dodaj ide na filma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×