Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Dziewczyny co widzę, CEBULEŃKO GRATULACJE !!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Głowy do góry, są starania będą i efekty. Przeraziłam się patrząc na tabelkę bo jestem najstarszą bezdzietną starającą się na tym forum. Koszzzzzzzzzmar Dziś taki piękny, słoneczny dzień (no, w mojej okolicy), biorę się za siebie i za Was :) Głowy do góry to idealny czas dla nas-lato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam NOWE na forum, dopisujcie się proszę do tabelki :) ❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️ 🌼NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌼Dziubassek....22.....Trójmiasto...........................2 cykl....13.05 🌼Schering.......35.....Wrocław..............................3 cykl....05.04 🌼Basiunia*......29......śląsk............Szymon 4 lata.....3 cykl....01.05 🌼Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat.......5 cykl....07.05 🌼Gooosha.......24.....Ballymena.............................4 cykl....28.04 🌼Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 🌼Titowa1........28.....Irlandia.............................. .4 cykl....24.05 🌼Anucha26......27.....Śląsk.................................. 2 cykl....05.05 🌼Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....09.05 🌼Robur...........30....Zach.pom........Daniel 8 lat.........3 cykl....22.05 🌼Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....4 cykl....20.04 🌼Iwona+..........25....Inowrocław............................ 0 cykl....15.04 🌼Pszczolka_78...30....warszawskie...........................2 cykl....02.05 🌼Nuczka..........27....podlaskie............................. .2 cykl....16.05 🌼Magda84........24....Wrocław...............................8 cykl....20.05 🌼Bolerka34.......34....Warszawa.............................. 1 cykl....25.05 🌼Azifik............27....Police/Szczecin..................... ..0 cykl....08.05 ❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️ 🌼...........................ZACIĄŻONE........................ ...termin porodu 🌼Demiluna .......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża.....21.06.08 🌼Mar--gerita.....26....Warszawa.........................ciąża .....30.06.08 🌼Sylwia ..........29....Trójmiasto .......................ciąża.....30.06.08 🌼Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża.....05.0 7.08 🌼Agital............26.....Żywiec............................c iąża.....20.07.08 🌼Avinion..........30.....Kraków...........................cią ża.....02.08.08 🌼Wiktoria80......27........................................ci ąża......22.08.08 🌼Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12. 09.08 🌼Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌼Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża.......02.11.08 🌼Zuzita............25....Pomorskie........................cią ża......07.11.08 🌼B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża ......21.11.08 🌼Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża. .....21.11.08 🌼Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata.....ciąża.......19.12.08 🌼Mania23..........23....Warszawa........................ciąża ......23.12.08 🌼Validos27........28....Kraków............................cią ża......25.12.08 🌼Agi37.............37....Warszawa........................ciąż a......26.12.08 🌼Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża ......09.01.09 🌼Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2lata....ciąża......11.01.09 🌼Kołderka*........24....Żyrardów..........................cią ża......13.01.09 🌼Banitka27........26....Koszalin...........................ci ąża............... 🌼Cebulka30.......30....Piotrków Try....Nadia 6lat......ciąża.............. ❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️ 🌼.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌼Demiluna...............Julianek 🌼Sylwia...................Natalka 🌼Agital....................Magdalena/Karolina, Piotr/Marek 🌼Avinion.................Wiktoria/Oliwka 🌼Dafodilek...............Karolek 🌼Koug....................Agata/Asia 🌼Validos27...............Blanka 🌼Mania23.................Patrycja/Pawełek 🌼Ania.K_81...............Adrian/Robert, ??? ❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. . . . .. . . . . . . @@ @ . . . . . . . . . . . . . @@@. . @. @@@@@ . . . . . . . . . . . . . . @@. . @@. . . . . @ . . . . . . . . . . . . . @@@. @. . @. . . . . @ . . . . . . . . . . . . @@@@. . . . . @@. . . @@@@@@ . . . . . . . . . . . @@@@@. . . . . . @@. @. . . . . . @@ . . . . . . . . . . @@@@@. . . . . . . @@. . . . . . . . @. @@ . . . . . . . . . . @@@@@. . . . . . . @. . . . . . . @ . . . . . . . . . . @@@@@@. . . . . @. . . . . . . @ . . . . . . . . . . . @@@@@@. . . . @. . . . . . @ . . . . . . . . . . . . @@@@@@@@. . . . . . . @ . . . . . . . . . . . . . . . . @@@@@@@. @@ . . @@@@@@@. . . . . . . . . . @@ . . . @@@@@@@. . . . . . . . . @ . . . . @@@@@@. . . . . . . . . @@ . . . . . . . @@@ @. . . . . . . @@ . . . . . . . . . . . . . @. . . . .@ . . . . . . . . . @@@@. @. . . @ . . . . . . . @@@@@@. . @. . @ . . . . . . @@@@@@@. . . . . . . @@@@@ . . . @ . . . . . . @@. . . . . . . . @ . . . . . . . @ . . . . . . . . @ . . . . . . . . . . . . . . . @.@ . . . . . . . . . . . . . . . @@ . . . . . . . . . . . . . . . . @ . . . . . . . . . . . . . . . . @ . . . . . . . . . . . . . . . .@ . . . . . . . . . . . . . . . . @ . . . . . . . . . . . . . . . .@ . . . . . . . . . . . . . . . . @ To dla mamusiek oraz tych pragnących nimi zostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam psiapsióły:-) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Dziewczynki życzę Wam wszystkim tym co są Mamusiami i tym co będą pięknych , cudownych chwil w życiu, by na Waszych buźkach zawsze gościł usmiech. Byście zawsze były kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Moja dzidziunia już o 5 rano przypomniała sobie o \"życzonkach\" dla mamusi-obudziły mnie takie nudności i zawroty głowy,że myślałam,że wyjdę z siebie i stanę obok!Teraz już jest lepiej,wmusiłam w siebie bułkę z pomidorem i popiłam kawą z mlekiem.Najlepsze życzenia dla wszystkich MAM!!!!!Bolerko nie martw się,ja jestem najstarszą zafasolkowaną,a jeszcze niedawno byłam najstarszą staraczką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolerko -teraz wraz z Anią zostałyście nestorkami naszego topiku oczywiście mam tu na myśli górną cześc tabelki więc z okazji dzisiejszego święta szczerze zyczę Wam szybkiego spadku do mnie Agusi i innych młodszych koleżanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj spotkalo mnie cos strasznie milego otoz maz poszedl sam z wujkiem i jego zona do centrum bo bylo jakeis tam swieto i rozne atrakcje ja powiedzialam,ze zostaje bo sie zle czuje, maz mnie nakryl kocem obejzalam film i sie zdrzemnelam 3h budzi mnie maz i mowi\" chodz kochanie zrobimy Dawidka hahahha myslalam,ze ze szczescia uniose sie pod sufit moj kochany tak szybko zaczal nagle dojzewac do ojcostwa a nie dawno nie chcial nawet o tym słyszec:) pękam z dumy:) tylko zeby jeszcze to malenstwo spłodzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł właśnie wróciłam z przedszkola.ale się ubeczałam jak głupia.maluszki piękne przedstawienie dla mam i tatusiów przygotowały.moja mała wyszła na środek sali powiedzieć wierszyk.wystroiłam ją w sukieneczke a ta podciągnęła rękawy pod same pachy i pokazała wszystkie tetuaże z gum jakie miała.jakbym wiedziała ze tak bedzie to bym je zmyła przed przedszkolem.wyglądała jak mała kryminalistka:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu:) hmm cóz tatuaze sa modne a Ty sie nie znasz:):):):):) jak sie czujecie mamusie? i przyszłe mamusie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow!!!! a to co ???ktoś podszywa się pod mego nica ,czy chce mi zadać pytanie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie te które już są i te które będą :):):):):)Dziś Wspaniały dzień:) Buziaczki dla Wszystkich:) Ja 26dc poza temp 37,0 zero innych objawów(do wczoraj brałam Luteinę):( Boję się rozczarowania:( czy mimo braku objawów.....może się udać?:(Bardzo liczyłam na ten cykl...więc tym bardziej jest mi smutno:( Jutro idę do przedszkola na \"Dzień Matki i Ojca\" razem to robią wiec pewnie się po wzdruszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia Nie denerwuj się,może Ty będziesz miała w tym miesiącu więcej szczęścia ode mnie i zobaczysz te dwie kreski na teście.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolu
Pytanie zadaję, bo jestem zainteresowana dysortografią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest topik o ciąży nie o dysortografi:O Basiunia trzymam kciuki za 2 kreseczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi dzisiaj jest niedobrze:-) ale co tam, mogę to znosić nawet 9 m-cy:-) jutro idę do gina, tak myslę czy coś mi przepisze ale pewnie tak...Luteinę albo Duphaston i zastanawiam się czy od razu na zwolnienie nie iść, tym razem wole dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko masz racje! ja mam plan taki po 1.zajsc w ciaze 2. po 3 m-cu ciazy isc na zwolnienie 3.urodzic 4.wyjechac do UK z rodzinka mam nadzieje,ze mi sie uda bo umowy chyba i tk nie dostala bym:) trzymajcie za moj plan kciukaski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu a czemu ty nie robisz jeszcze testu? ja zrobiłam w sobotę w 26dc. trzymam kciuki za ciebie i całą resztę. Wiem , że niebawem wszystkie będziecie zaciążone. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolu
A czy osoba mająca dziecko, ew. starająca się o nastepne nie może zapytać o dysortografię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a jak mam teraz zrobic w pracy? 1.06 dostane umowe na stale - chyba :) mam taka nadzieje, kiedy moge isc na zwolnienie i jakie mam prawa????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka Jak dostaniesz umowę na stałe,nic już Ci nie będą mogli zrobić.Tylko nic nie mów o ciąży dopóki nie bedziesz mieć umowy w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Wszystkim Mamusiom i tym które marzą o tym by Mamusią zostać składam najszczersze życzenia - spełnienia marzeń nawet tych naskrytszych, duuużo radości i uśmiechów a przede wszystkim pociechy z naszych Maleństw 🌻 Ja dostałam dziś najpiękniejszy prezent na Dzień Matki - słyszałam serduszko mojej kruszynki ❤️ ma 4 mm :D a zdjęcia za moment przeslę na maile Miłego dzionka Wam życzę Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolu
Myślałam, że jako matka dostanę info od innej matki... Cóż, dzięki za kopniaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania K piekniejszego prezentu nie mogłas dostac:) gratuluje :) pieknego serduszka;) i czekam na fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zarazem mówię do widzenia. Dziewczynki - gratuluję zaciązonym trzymam kciuki za porody i zdrowie Wasze i dzieci. Proszę o usunięcie mnie z tabelki i z bloga. Było mi miło Was poznać, ale ja tu niestety nie pasuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucieło mi część postu. cd. Chyba mój pokręcony charakter nie pasuje do Waszego optymizmu. Ściskam wszystkie na pozegnanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennyfer!!!!!! jak Cie proszę:( nie odchodz! wcale nikt tu nie jest optymista mamy swoje wzloty i upadki, kazda z nas ma soje problemy które razem sie lepiej pokonuje jak by nie dziewczyny chyba bym juz dawno zeswirowała:( tyle miesiecy stran:( tyle badan.............i w koncu mam serduszka dwa:) nie zmienia to jednak faktu ze wieczne niepokoje sa :( i dzieki Wam wierze ze wszystko musi byc dobrze! prosze nie odchodz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu_k to naprawde super prezent na dzień Matki❤️ i twoja Dzidzia już taka wielka;-) ja idę jutro choć wiem że na usg jeszcze ciut za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×