Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

O co chodzi?Napisałam przez samo h a wychodzi ch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo zdrowia życzę chorującym. Starającym oczywiście też :) Ale jestem głodna, dziś podaję makaron z oliwką, brokułami i parmegiano :) Ktoś reflektuje??? Oj te ciążowe humorki... Jak już pisałam, przechodziłam ciążę jednocześnie u dwóch koleżanek rodzących w prawie tym samym terminie. Jedna urodziła 7 a druga 11 maja br. Kolejne czekają w kolejce do narodzin. Mąż jednej z tych majowych dzwonił do mojego małżonka i pytał czy nie może z nami zamieszkać na ten okres :) Mówił też coś takiego - cyt\'\'...obiecuję, że jak urodzi to uduszę. Oczywiście mamusię nie dziecko...\" Kobietka w zasadzie spokojna pod wpływem hormonów zmieniła się w potwora :) :) :) A jak jej się głosik pogłębił (ciężarnym zmienia się głos jak mają duży brzuszek :) ). Wrzeszczała na niego z byle powodu. Druga, oprócz tego, że zalała całe mieszkanie, przewróciła się z wielkim brzuchem na wodzie, która zalegała w przedpokoju, wystraszyła śmiertelnie mnie, swoją sąsiadkę (tę zalaną) i męża. Oj można by poematy pisać. Trzeba przeczekać :) Nie twierdzę, że przyszłe mamusie nie mają racji, ale może zbyt dramatycznie interpretują otaczający je świat. Wasi mężowie też są z Wami w ciąży i bywają też zagubieni z powodu tej sytuacji. Czekają mnie kolejne porody:), ale przynajmniej ciąże są mniej dramatyczne. Z jedną z przyszłych mamusiek nawet chodzę od kilku miesięcy na basen. Jak zaczynałyśmy nie była w ciąży. Teraz wygląda jak mała foczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to dosc narzekania choc jak jestem chora to marudze jak stara baba na rynku;) no nie pozostalo mi nic jak czekac te 12dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak foczka no to całkiem milusio :) Ja wyglądam jak wieloryb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę, że na wieloryba przyjdzie jeszcze czas. To dopiero 20 tydzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!!!!!!!!!!!!!!! :D Koug 🌻 oj znasz mnie znasz!!!!! nie podaruje tego cyklu!!!! ja jak ja, z moim M to moze beda problemy... bo on jak M Dziubasska dzidzia tak, kiedys tam... a staranka o boszeeee nieeeee! ale ja tu sposob znajde :p zaczerpne powietrza pod kolderka i tyle! pospewa sobie inaczej! :D :D Anus jutro spotkanko! dzwonilam do ginki, kazala przyjechac, spytala jeno czy @ sama przyszla czy ja czyms wywolalam... ja na to ze nie, ze zadnych hormoniastych tab nie bralam. Rzekla tylko do mnie: no to bierzemy sie ostro do roboty! az mi sie milo zrobilo! Witam Muminke! 🌻 z nami bedzie CI dobrze a chlopy jka chlopy dziwolagi z nich i tyle! ja ze swoim tez potyczki Jerego Springera przechodze! :) wkurza mnie i denerwuje, krzycze na niego, aaaaa dlugo by tak pisac... :D co ja mu nie robie... ale to przeciez nie bez przyczyny zolza jestem... za darmo przeciez nic nie ma. Ja w sumie drugi cykl sie staram, ale to tez nie tak jak tu dziewczyny pisza co 2gi dzien i \'po\' pozycja swiecalna... no ale zobaczymy co przyniesie ten cykl...oby dwie kreseczki! Validosku oooooj lomot ten Twoj chlop powiniec dostac! albo wet za wet... chiliderzy tez fajni nawet baaaaardzo!!!!!!!!!! no to kiedy sie umawiamy na wypad w miacho???? :D :D Madzia glowa do gory, uda sie uda! a co z ta prolaktyna???? musze zapoznac sie z pojeciem... za co jest odpowiedzialna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Agi Agi!!!!! hojnie nas obdarowywuje topik! :p no tego po Tobie to bym sie nie spodziewala!!!!!! :D :D zartuje mnie tez cenzurke wlapiaja za slowa ktore wcale nie sa beee! Anus jutro o 16 jestem na stacji na 17.20 wizyta u ginki... umowimy sie przed czy po wizycie?? a moze pojdziesz ze mna i nalapiesz ze mna wiecej tego szczescia przy ktorym bociany wysiadaja! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek to mozemy sobie rece podac z zwlasczza nasi m. dla mnie wazne jest jeszcze starac sie dzis albo jutro bo owulke mam wlasciwie chyba juz koncowke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , chcialam tylko pwoiedziec ze wszystko jest ok, widzialam bijące serduszko , lekarz nie chcial mi powiedziec ile zarodek ma mm ale wyczytałam na usg - CRL-19,8 mm, w interpretacji widzialam ze to długośc zarodka, czy u was tez tak jest ? bo jesli tak to jest dosc spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś skarbie już się cieszę :D:D:D Ja wprawdzie w pracy będę jak zwykle :( ale dam znać, zadzwonię do Ciebie ok 16 i pewnie podjadę do Medicusa :) jak tylko Paulinę odbiorą, no bo Tofunmi to mur beton do wieczora wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suuuuper Kołderka :D Cieszę się bardzo ❤️ myslałam duzo o Tobie dziś i miło słyszeć dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderko-moja dzidzia w 9tc miała 2.2cm więc to chyba norma :) 2 tyg. temu mój lokator przekroczył pół kilo a dokładnie 503g a tydzień starszy bobasek Dafi 530g więc nie ma się o co martwić mamy duże i silne dzidziolki :D Mam nadzieję że niedługo zrezygnujemy z górnej części tabelki z powodu pustek a dorobimy nową na dole z marudnymi mamusiami słodkich bobasków.Środkowa oczywiście bedzie pełna żuczków foczek i wielorybków z wafelkiem i ogórasem w dłoni i z ciążowymi humorkami,bo fajnie jest sobie odpocząć na 9 miesięcy od podpasek łazić jak sponiewierana zamulona i tulić kibelek w zanadrzu mając ochotę wszamać bułkę z dżemikiem i szczypiorkiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Was czytam i sie woskuje jednoczesnie!!!! scypie łoj scypie!!!! Koug i niech sie slowa cialem stana...amen! :) Dziubuss nasze chlopy to jakies dzikusy i tyle! grunt ze my z tych normalniejszych! :D :D a mnie sie cos czuje Dziubuss Kochana ze zobaczymy za 2tyg u Ciebie dwie kreseczki!!!!!!!!!! tak cos czuje.... oj czuje czuje nawet tu! Anus ok wiec czekam na phone... a mala czarnulka nie przeszkadza... pewnie po naszym spotkaniu znowu sie poplacze! :) wiesz ze ja lubie dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titus oby!!! mam nadzieje,ze masz nosa;) dobranoc kochane jutro ide na 10-ta do dentystki ostatnie porzadki z zębami:D mąz nie moze mnie zniesc bo smierdze czosnkiem hehe i dobrze mu tak:P papa księżniczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titus:) trzymam kciuki za wizyte:) nio i do roboty:):):):) ostro:) tak Tituś odwet bedzie :):) kiedy idziemy na dzikie chłopy:):) miłego sptkania Titus i Anuś:) czekamy na fotki Kołuderko:) duza ta dzidzia :) ja miałam 7tyg i dnia 14 mm fasoleczke:) a te 19.8mm to fasolka;) a raczej kawał maluszka:)gratulacje:) Koug :) masz niezłego lokatora:):) a za chwiel ani sie nie obejzymy a bedzie z nami:) Dziubasku spadaj na dół :):):)>>>>>>>>>>>>>hahhaha mój przyechał:) łsi sie ale jestem twarda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pieknych snów:) całuski wielkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lece do lozeczka... przed snem poczytalam o prolaktynie i porusze ten temat jutro u ginki. Validosku fotki to chyba z Andzia cykac nie bedziemy tym razem, bo juz jedne mamy, a mysle ze zrobimy jeszcze parekilka, ale jak Anie wydmie do przodu :p i Malenstwo uchwycimy! ❤️ 😘 dla szanownych psiapszczolek co bzykaaaja i \'bzykaaaaja\' a pozniej sie podwajaja!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jednno slowo do Kolderki!!!! widze ze dzidzia rosne nam zdrowo! fajno! boszeee sprawdzam ile to jest i oczom uwierzyc nie moge takie Malenstwo ma serducho male raczki nozki i nadal rosnie i ze to maly ludzik, normalnie cos niedoopisania! A gdzie nasza Mania????? co u Ciebie i Malenstwa? 🌻 ok ide lulac, pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżem dobry:) ale mam dzis dobry humorek , mimo ciezkiego dnia w pracy , ale myśl o zdrowej fasolce działa na mnie jak red bull:) a propos dzemu , amm ochote na swiezą bułeczkę z dzemikiem i kakao! ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam Was po ostrym zapaleniu ucha :( Nieźle się nacierpiałam cały zeszły tydzień :( no ale jakoś to przeżyłam :D Validosku bądź twarda mąż powinien dostać po uszach :) Koug musimy bardzo podobnie wyglądać bo ja też jestem wielorybkiem :D Buziaki na miły dzień! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) Piękny dzień się zapowiada! Wieczorem idziemy do znajomych zobaczyć 2 miesiączną Julkę :) już nie mogę się doczekać. Mam dla niej ubranka w rozmiarze 74, myślicie, ze będą dobre? Kto ma doświadczenie? :D Zaczęłam się bać, ze nic nie wiem o pielegnacji dzidziusia... NIe wiem, jak się nim zająć po porodzie, co nam będzie potrzebne, jak to ma wyglądac. Tyle jeszcze muszę się dowiedzieć :) Zaczynam się edukować. Zdałam sobie sprawę, ze za 1,5 tygodnia zaczyna sie już 3 trymestr, więc musze koniecznie zapisać się do szkoły rodzenia. Musimy :) mężowi nie odpuszczę ;) A męża brat tak świetnie zajmuje sie córeczką, że może mojemu też się to spodoba. Wszycy podziwiają, bo on kompie małą (notabene też Julkę), prezewija ja, zajmuje się w nocy i generalnie tatuś pełną gębą :D i pomyśleć, ze nie planowali dzieciaczka - a teraz sa zachwycenii oboje i zakochani w małej. A teść sie dziwi, bo \"za jego czasów\" ojciec się tak nie angażował. Czytaj - wszystko robiła mama. Biedne nasze mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafodilek spokojna głowa dasz sobie rade.Pielęgnacja dziecka nie jest taka trudna.Matka ma tyle miłości w sobie,że wie co i ile trzeba swojemu dziecku.zobaczysz ,że nie jest to takie tragiczne i trudne jak Ci się wydaje.a co do tatusiów to Oni tylko tak mówia ze nic robić nie będą przy maleństwie a później cięzko jest ich przegonic od przebieraka czy wanienki:D:D:D:D:D:D:D:D wcinam bułe z serem żółtym mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia :) dzięki za radę, własnie na to liczę, że mojemu się przestawi. Teraz w żartach mówi, ze dziecko "to moja sprawa" i ja mu przytakuję, bo co mam się kłócić. Nawet zartuję, ze mu nawet dotknąć nie dam ;) A jak tam mamusiu fisiu? dobrze się czujesz? to koniec drugiego miesiąca, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Też chciałabym mieć takie zmartwienia jak wy :) Niestety jeszcze trochę poczekam, Wczoraj poszłam do swojej rodzinnej bo mnie gardełko drapało i dostałam antybiotyk - zapalenie gardła :( Dobrze, że tak wcześnie, bo rok temu tak się zalatwiłam, bo miałam za słaby antybiotyk, że drożdz na gardle dostałam :( A u mnie dzisiaj śliczna pogoda, słońce świeci, od rana gorąco, tylko ja w pracy siedzę, nawet nie mam za bardzo kiedy do was zaglądać, bo po zwolnionku jescze muszę trochę zaległości nadrobić ;) Ma któraś z was pomysł co kupić mamie na 50 urodziny? Miała 05.05, ale w kwietniu na urlopik pojechała i dopiero w niedzielę wróci, więc się nie spieszyłam. Myślałam o karnecie do SPA, ale nie wiem czy pasyje, poza tym byłoby to razem na Dzień Matki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafodilek czuje sie super.Tylko śpiąca jestem a i jajniczki mnie "ciągną" ale lekarka powiedziała ,że to normalne bo się wszystko"rozciąga" hihi.pozatym wszystko oki. a co do maleństwa to napewno połozna po porodzie wstąpi kilka razy do Ciebie do domku to jak będziesz miała jakieś pytania to Ci pomoże.będzie okiiii. powiem Wam ,że to normalne ,że kobieta się martwi czy da rade.Ja w nocy stałam przy lóżeczku i obserwowałam klatke piersiową mojego maleństwa.sprawdzałam czy oddycha.ale to chyba normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azifik wracaj nam szybciutko do zdrowia co do prezentu dla mamy to karnet do SPA to super pomysł.napewno będzie zadowolona a co z resztą naszych chorowitek????? dziubasku Validosku jak sie czujecie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, co to jakiś wirus panuje, czy co? Azifik też chora :( kurujcie się szybciutko! fisiu, a jak myślisz 74 cm ubranka będą dobre na 2-miesięczne dziecko? ja jestem na zwolnieniu parę dni, ale muszę usiąść do komputera pracowego, brrrrr. ale dobra nowina :) za 2 tygodnie przychodzi osoba na moje miejsce i będe ją wdrażać do pracy :) już się cieszę :) bo jak teraz będę chciała wziąć parę dni urlopu, to będzie miał mnie kto zastąpić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×