Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

hej!!! byłam własnie na przymiarce sukni slubnej z moja przyjaciółką, oj ożyły wspomniania :) jak to ja rok temu wszystko wybierałam, kurcze ale ten czs leci juz za miesiac z kawałkiem nasza pierwsza rocznica ślubu :) kołderko--- jesli lekarz mówi ze jest ok, to nic sie nie zamartwiaj. pamietasz mówiłam Ci ze moja kolezanka tez tak miała, i jej gin powiedział ze to oznacza ze owulacja sie przesuneła i do zapłodnie nia doszło nie 14 czy 16 dnia tylko np 26, zreszta jej tak jak tobie pierwsze testy negatywne wychodziły :) i słuchaj juz teraz jest ona w 36 tyg :) takze głowa do góry!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderko to pewnie przez tą owulację, poczytałam Was i biegnę robić zupkę cebulową z grzaneczkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa, później zajrze do Was, aha u mnie brzuch rośnie...czuję jakbym miała piłeczkę w brzuchu która mnie rozpiera od wewnątrz.....niezłe skojarzenie, ale to moje odczucie....nasłuchiwałam dzisiaj czy może dzidziuś już będzie dawał jakieś znaki, może pogilgocze mamusie....ale na razie chyba nic ale ciągle mi coś bulgocze w brzuchu......dzisiaj..... Ok. narazie zmykam, trzymajcie się....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mialam dzis pracowity dzien najpierw wyszorowalam kuchnie,łazienke i pokój pojechalam na zakupy do centrum a teraz wlasnie skonczylam pielic ogrodek ufff jest goraco,pot ze mnie cieknie taka duchota :O milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka... ale pustawo sie tu robi na naszym topiku, albo dziewzczyny urlopuja albo dzidzie daja we znaki. Majeczku serce Ty moje! 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 jeszcze raz zycze Ci tego co naj! spelnienia marzen, milosci, radosci, niekonczacego usmiechu, z ktorym Ci tak do twarzy! malych raczek, duzo pieluch! mega oceanicznego basenu grzecznego meza co wszystko posprzata ugotuje pranie z pralki wyprasuje i do szafy posklada! (nie wiem czy tacy istnieja! :D) no ale zyczyc zawsze mozna! :D wygranej w totolotu prywatnego samolotu jachtu seksi stewardessow i tam tego esow floresow :p i mase mase innych rzeczy co sprawiaja mega przyjemnosci i ten bociek co by nadarmo nad domem nie kolowal! krzyknij mu ze to jeszcze nie lotnisko i zaden pas startowy tylko miejsce zrzutu! wprost na te duzachne pilki nie niech dzidzie zrzuci! ona sie tak ladnie na niej odbije i myk w Twoje ramiona sie skryje! booszee co ja pisze toz to dziecko kaskader bedzie! :D :D :D tak w skrocie wszystkiego naj! bo moja wyobraznie jest WIELKA! i by stron zabraklo na przelanie jej w slowach. 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 Malwinka dzidzia Twoje rosnie jak na drozdzach! zupa cebulowa?! jeszcze nie jadlam... z checia zagladne Ci w garnek! :p a gdzie reszta niewiast! Anus, Dziubuss, Validosek, Koug, Cebulcia, Fisia? co to za obijanie?! co???????? Robur ja w poprzedniej ciazy duphaston bralam dopochwowo... i czulam sie bardzo dobrze, bo doustnie u mnie odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubuss no to rzeczywiscie roboczy dzis dzien mialas... a jak tam prosze Ciebie kwiatki w Twoim ogrodzie rosna hmmm? :) u mnie tez nic ciekawego... a co do pogody, to stanowczo Wam jej zazdroszcze! tu leje i szaro i wcale nie jest cieplo! jak to mowi Majus buuuuuuuuuu! juz na necie szukam pracy w Polsce, ciekawe czy uda mi sie cos znalezc, bo z mila checia bysmy juz chcieli wrocic, tyle rzeczy nas omija, czas leci tak szybko, rodzina daleko... w totku definitywny brak szczescia! tylko pisac buuuuuuuuuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lepiej.Plamień od rana nie ma i brzuszek mało boli.Odpuściłam sobie nawet 1 tabletkę Duphastonu (brałam tylko rano i wezmę za chwilę).Myślę,że najgorsze minęło.Mam nadzieję,że teraz tylko będzie już lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie grzecznie:) cóz mam meza INŻ:) hahaha wreszcie:) wczoraj mówił do dzidzi ze tatus juz wykształcony jest:) hahahaha a ja to na pewno interesuje:) ale wczoraj auto mi nie odpaliło i dzis na lawecie pojechało do mechanika:( ostatnio spadł mi kluczyk z pilotem i cos wariowało mi auto ale odpalił a wczoraj nie:( i kolejne koszty:( masakra mam nadzieje ze cena naprawy mnie nie zabije:( Mania nie wiem jak u mnie w sumie mam usg co wizyte jak do tej pory a teraz mam wizyte w piatek:) mam nadzieje ze zobacze naszego szkraba:) kołuderko:) pewnie miałas pózniej owulke:) i dlatego masz róznice miecy @ a USG:) Majek:) a Tobie słonezko zycze:) aby pod Twoim serduszkiem zamieszkała kruszynka;) i by kazdy dzien był dla Was wyjatkowy i wspaniały:) malwinko:) mi tez wiecznie cos bulgocze i czekam na pirwsze powazne oznaki malenstwa:) dziubasku Ty pracusiu:) czas odpoczac:) Titus:) oj wracaj do nas do kraju:) szubko:) najlepiej do Krakowe:) Robur mam nadzije ze dalsze czesc ciazy bedzie juz bez zastrzezeń:) i dodatkowych przygód:) kolejna WIZYTA W SZPITALU TO podczas porodu:) TERAZ JUZ MUSI BYC LEPIEJ:) całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta co to znaczy, że kosmówka jednorodna i organizuje się na ścianie tylnej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś kwiatki nie rosna zbytnio ale musze pielegnowac mojej mamy ekspozycje na dworku bo jak wroci z YK na urlop to dostane opiernicz,ze zaniedbalam:P boli mnie podbrzusze ciagle:O ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo, odrobiłam się już:D Dzwoniłam do lekarza po ostatni wynik...nawet nie wiecie jak mnie brzuch z nerwów bolał..najlepsze jest to,że nawet nie wiem czego to badanie dotyczyło a takiego miałam stresa. No,ale wszystko wyszło dobrze, więc już mnie popuściły nerwy:) Dziubassku, ale Ci dobrze:> u mnie szaroburo, mokro i zimno:( to nie fair:P:P co ciekawego kupiłaś?:>:D Tituś ❤️ bardzo Ci dziękuję:*:* jesteś prawdziwą Poetką:) masz talent!!:) 🌼 dobrze,że z nami jesteś, bo wnosisz tyyyyyyyyyyyyyleeeee radości!!!! mam nadzieję,że wkrótce los się do Ciebie uśmiechnie i też nie będziesz już miała gdzie rzucać pieluchy;) bo kto jak kto ,ale Ty zasługujesz na taką słodką \"odrobinkę szczęścia\"!! aaaaaa w totka nie wygram, bo....żeby wygrać trzeba grać:D:D hihi;) Validosku Tobie również dziękuję:* 🌼 mam nadzieję, że dostanę w końcu ten wymarzony PREZENT:) jakoś tak jestem pełna optymizmu:) pogratuluj mężowi sukcesu zamiast się nabijać:P hihi.. Z autkiem to pewno nic poważnego, więc się nie zamartwiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłłłłłłl witam dziewczynki Validosku wielkie gratulejszyn dla męza.🌼 dziewczyny nie wiem czy mam już urojenia czy co ale wydaje mi się ,że czuje ruchy mojego maleńkasa.wczoraj wieczorkiem mnie coś bodnęło ale wytłumaczyłam sobie to \"gazami\" w brzuchu.teraz zasiadłam do kompa a tu takie uczucie jakby mi coś od środka skóre rozciągało i takie \"kop\" oj nie pamietam jak to było z małą fisią.jej ruchy zaczęły się w 20 tyg a teraz mam 16 i to już by to było to?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina ja nie mam pojęcia jak z tymi wynikami.musisz się zdać na lekarza:):) majek cieszę się ze badania wyszły oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja się pojawiam to nikogo nie ma Koug zołzo pizdencjo lasencjo żyjesz???? Kurde no proszę się odezwać bo pomyśle ze rodzisz:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos A czy próbowałaś odpalić samochód przy pomocy kluczyków zapasowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu:) gartuluje kopniaczków;) ja sie wschłuchuje w mój brzuszek:) i cos sie tam dzueje ale nie bardzo wiem póki co co to:) zobaczymy:) Majek:) super ze wyniki dobre:) musi byc teraz juz dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,że Cię za dużo nie skasują,ale wiesz ile sobie liczą za każdą drobną naprawę.Dobrze,że mam kuzyna mechanika samochodowego i jak coś się dzieje zawsze mogę liczyć na jego pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos Słuchaj,mój mąż trochę się zna na samochodzie i pytał się co się stało po przekręceniu kluczyka? a)nie dzieje się nic b)zapalają się kontrolki ale nic nie kręci c)kręci rozrusznik ale nie odpala silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrolki sie zapalaja i kreci:( ale jak by paliwo nie dochodziło:( albo pompa albo cos z alarmem bo mam tez zrobione odciecie zapłonu i mogło sie cos zamieszac:( najgorsze ze dwa dni temu miałam juz przeboje z alameme i tym odcieciem wiec mamm nadzieje ze to to a nie pompa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos dziekuje🌻 ty wiesz za co:) Majek a kupilam sobie klapeczki zeby stopy oddychaly w te upaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza możliwość może być taka,że za długo zalałaś świece (ja tak miałam ze swoim TIco,odpalałam z 10 razy i tylko kręcił i nic nie łapał,poczekałam z 10 minut i udało się go odpalić - mąż mi wszystko wytłumaczył przez telefon,myślałam,że już nie odjadę z parkingu) Czy masz alarm fabryczny czy zakładaś przez kogoś? Każdy alarm ma jednostkę sterującą i odłączając złącze od tej jednostki wyłącza się wszystkie zabezpieczenia (włącznie z alarmem i odcięciem paliwa - mają tak wszyscy którzy nie zakładali alarmu fabrycznie,ale mało kto o tym wie).Jeśli zakładałaś fabrycznie to tylko serwis.Jeśli u Ciebie rozrusznik kręci to raczej to jest wina odcięcia paliwa.Napisz jeszcze co to za samochód i ile ma lat,tak z ciekawości dla męża.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho:D mamy tu mechanika:D:D hihi Dziubassku który to masz dzisiaj dzień cyklu?:>:D ten ból podbrzusza tak jakoś znajomo brzmi:>:D czyżbyś działała zgodnie z naszym planem?:D Fisiu:> wszystko możliwe:) jeśli to ruchy to gratuluję 🌼 nastepnym razem pogilaj Dzidzię w stópsię od ciotki:D Validosku mam nadzieję,że będzie..Już mam dość tego ciągłego prześladowania.. zapomniałam Wam powiedzieć,że wparował mi dzisiaj na sklep mój były lekarz:| ciekawe czy mnie poznał...jak go zobaczyłam to mnie wmurowało...aaaaaaaaaaaaaaaaaa tak w ogóle to jak rano wparowałam do pracy to koleżani pojechały mi tekstem \" co tak szeroko chodzisz?\":D:D:D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie...słyszałyście o tym "kolesiu" w ciąży? qrde jakie to jest obleśne!! blee:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur samochód opel astra II rok 98 a alarm montowany nie fabrycznie wiec pewnie to to:) mam nadzieje!!!! ale dziekuje za zainteresowanie:) Dziubasku prosze bardzo zawsze do usług:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×